Gėjų džiaugsmui: Christiano Ronaldo įvedė superseksualių šortų madą

Ugnius Kiguolis - -
Gėjų džiaugsmui: Christiano Ronaldo įvedė superseksualių šortų madą

Saulėtos dienos visas ilgakojes kviečia parodyti, ką turi gražiausio. Madingi itin trumpi šortukai, kurie nešiojami prie permatomo audinio palaidinės ar klasikinio švarkelio bei aukštakulnių basučių. Toks derinys ne tik stilingas, bet ir labai seksualus!

Pasirodo, šiai trumpų šortukų tendencijai neatsispyrė ir vyrai! Garsusis stileiva Cristiano Rolando nusprendė šią vasarą pademonstruoti visą savo kojų grožį ne tik futbolo aikštelėje. Bulvarinės spaudos dėmesį Christiano patraukė dar prieš kelias savaites, kai atostogaudamas Kalifornijoje buvo įamžintas su itin trumpais ir aptemptais baltais šortais. Netrukus pasirodžiusios futbolo superžvaigždės nuotraukos susilaukė didžiulio atgarsio ne tik moterų, bet ir vyrų tarpe.

Christiano pavyzdys įkvėpė ir daugiau vyrų pradėti nešioti itin trumpus ir aptemtus šortus. Jo įvaizdis ženkliai padidino šio stiliaus šortų perkamumą. Kaip teigė vyrų parduotuvės „Debenhams“ direktorius Reuters, Christiano dėka trumpų šortų pardavimas per vieną savaitę išaugo net 117 procentų! „Jo stilius perkėlė vyriškus trumpus šortus į kitą žaidimo lygį. Mes tikimės, kad paklausa jiems taps pasaulinio masto fenomenas“, – kalbėjo Reuters.

Iš tiesų, noras atrodyti kaip Christiano Rolando užvaldė daugelį vyrų. „Debenhams“ darbuotojai pastebėjo, kad nemažai stipriosios lyties atstovų bando įsibrauti į akivaizdžiai per mažus trumpus šortus vien tik tam, kad kuo geriau išgautų tikrąjį „Christiano efektą“.

Taigi, ne kartą pavadintas vyrų stiliaus ikona Cristiano Rolando laužo nusistovėjusias ribas ir keičia vyrų požiūrį į madą. Įdomu, ar vasarą galime tikėtis taip pasipuošusių lietuvaičių…

Gėjų džiaugsmui: Christiano Ronaldo įvedė superseksualių šortų madą

[jimage 81741 320 480] [jimage 81742 297 475] [jimage 81743 280 500]

Gėjų džiaugsmui: Christiano Ronaldo įvedė superseksualių šortų madą

[jimage 81745 180 395]

Apie autorių

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis

Ugnius Kiguolis - žinomas verslininkas bei visuomeninkas. Daugybės internetinių projektų kūrėjas ir bendrasavininkas, savo veiklą skirstantis į keletą sričių.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie Jurgita.lt