Geriausiai uždirbančių modelių Top 10

Olivia Morelli - -
Geriausiai uždirbančių modelių Top 10

Ekonomikos žurnalas „Forbes“ paskelbė kasmetinį geriausiai apmokamų modelių dešimtuką, kurį jau trečius metus iš eilės vainikuoja brazilė, žmogus-prekės ženklas Gisele Bundchen, praėjusiais metais uždirbusi 45 mln. dolerių. Į turtingiausių modelių trio tradiciškai įeina ir Heidi Klum bei Kate Moss, jau senokai užkariavusios ne tik podiumus, bet ir dizaino, verslo bei pop pasaulį.

Daugiau nei pusė sąraše karaliaujančių manekenių – buvę arba esami „Victoria’s Secret“ angelai, tarp kurių ir šiais metais tope debiutuojanti šviesiaplaukė Candice Swanepoel, atsidūrusi paskutiniojoje vietoje. Dar vienas naujas vardas dešimtuke – „it girl“ Lara Stone, per metus sukaupusi 4.5 mln. dolerių kapitalą. Šios dvi merginos iš garbingo sąrašo išstūmė senbuves Mirandą Kerr bei Doutzen Kroes, šį sezoną karjerą trumpam iškeitusias į šeimą.

O štai ir visi supermodeliai, nuo 2010-ųjų birželio iki 2011-ųjų vasaros kartu uždirbę 112 mln. dolerių.

1. Gisele Bundchen ($45 mln.)

2. Heidi Klum ($20 mln.)

3. Kate Moss ($13.5 mln.)


4. Adriana Lima ($8 mln.)


5. Alessandra Ambrosio ($5 mln.)

6. Daria Werbowy ($ 4.5 mln.)

7. Lara Stone ($ 4.5 mln.)

8. Carolyn Murphy ($4.3 mln.)

9. Natalia Vodianova ($4 mln.)

10. Candice Swanepoel ($2 mln.)

Apie autorių

Olivia Morelli
Olivia Morelli

Olivia yra grožiui, madai ir sveikatos temai neabejinga mama. Pati buvusi modeliu ir keliavusi pasaulyje ji žino kas yra stiliaus pojūtis, koks sunkus ir pastangų reikalaujantis yra modelio darbas.

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie Jurgita.lt