Geriausias ir efektyviausias blakstienų dažymo tušu būdas

Ugnius Kiguolis - -
Geriausias ir efektyviausias blakstienų dažymo tušu būdas

Kas nenorėtų ilgų, tankių ir stulbinančiai ryškių blakstienų? Nepaisant to, jog gamta ne visas moteris apdovanojo pasakiškomis blakstienomis, šiandien yra gausybė būdų, triukų ir suktybių, kaip priversti bet kokias blakstienas atrodyti kerinčiai.

Anksčiau skelbtame straipsnyje kvietėme išbandyti natūralius produktus norint užsiauginti natūraliai ilgas ir tankias blakstienas, tačiau laukiant pastebimų rezultatų gali tekti apsišarvuoti kantrybe. Norint gerokai greitesnio ir gal net efektyvesnio (gaila, tik laikinai) poveikio siūlome išbandyti mūsų parinktą blakstienų dažymosi būdą (ar tiksliau – visą procedūrą nuo A iki Z).

Tinkamas užrietimas

Neretai merginos atsisako šio veiksmo, mat vis dar paplitusi nuomonė, jog blakstienų rietimas žaloja ir silpnina blakstienas, todėl vėliau šios nutrupa. Iš tiesų tai įmanoma, jei procedūra bus atliekama per stipriai ar netinkamai, tačiau kol kas dar neteko susidurti su nei vienu panašiu atveju. Kitas svarbus dalykas – blakstienos turi būti švarios, o tušo likučiai – švariai nuvalyti.

Norint tinkamai ir itin gražiai užriesti blakstienas derėtų pradėti prie pat blakstienų šaknų ir rietikliu švelniai suspaudus blakstienas palaikyti jas kelias sekundes. Norint, kad blakstienos būtų gražiai išlinkusios tą patį veiksmą teks pakartoti kelis kartus po truputį atitraukiant rietiklį nuo šaknų link blakstienų vidurio. Beje, efektyviausi yra šildomieji blakstienų rietikliai, tačiau puikiai galima apsieiti ir su paprastu, tiesiog tuomet derėtų jį šiek tiek pašildyti karšta plaukų džiovintuvo srove.

Tolygus padengimas tušu

Antrasis akių dažymo etapas – blakstienų padengimas tušu. Jis ne tik paryškins blakstienų spalvą ir įrėmins akis, tačiau taip pat ir užtvirtins užriestas blakstienas bei užtikrins, jog šios visą dieną atrodys nepriekaištingai.

Dažniausiai blakstienų padengimui tušu naudojamas įprastas šepetėlis, tačiau mes siūlome išbandyt kiek kitokį dažymosi būdą naudojant antakių ir blakstienų šukas. Kaip viskas vyksta? Tereikia įprastu tušo šepetėliu kelis kartus perbraukti per blakstienų šukų kraštelį taip, jog šis pasidengtu tušu ir tuomet tomis šukomis perbraukti blakstienas nuo šaknų iki galiukų.

Šį veiksmą galima kartoti tiek kartų, kiek atrodo būtina, nes šukuojamos blakstienos nepasidengia akių tušo gumulėliais, nesulimpa į „voro kojeles“, būna nepriekaištingai atskirtos ir atrodo fantastiškai. Be to, taip dažant blakstienas jas galima padengti gerokai didesniu akių tušo kiekiu, todėl šios ne tik bus puikiai paryškintos, bet taip pat atrodys vizualiai tankesnės.

Štai ir viskas! Visoms, dar nebandžiusioms blakstienų dažymo šukomis labai rekomenduojame tai išbandyti, nes pabandžiusios tikrai nebenorėsite dažytis kitaip.

Geriausias ir efektyviausias blakstienų dažymo tušu būdasGeriausias ir efektyviausias blakstienų dažymo tušu būdas

Apie autorių

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis

Ugnius Kiguolis - žinomas verslininkas bei visuomeninkas. Daugybės internetinių projektų kūrėjas ir bendrasavininkas, savo veiklą skirstantis į keletą sričių.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie Jurgita.lt