Geriausių mados fotosesijų TOP 12

Ugnius Kiguolis - -
Geriausių mados fotosesijų TOP 12

Kiekvieną mėnesį garsūs mados, stiliaus ir grožio žurnalai pradžiugina savo skaitytojus gausybe įvairių fotosesijų. Vienos yra ryškios, ekspresyvios, dinamiškos ir drąsios, kitos – subtiliai rafinuotos, elegantiškos, seksualios ir labai jausmingos. Ir iš tiesų, tam, kad nustebintų publiką, žurnalų leidėjai ir fotografai išbando ir įamžina viską: provokuojančias pozas, apnuogintą kūną ar fetišo detales, futurizmą, agresiją, netikėčiausias variacijas su aukštąja mada…

Likus mažiau nei mėnesiui iki naujųjų metų, populiari mados svetainė fashionising.com sudarė savo metų geriausių fotosesijų TOP 12. Kiekvieną mėnesį ji rinko originaliausias, daugiausiai komentarų sulaukusias nuotraukas, pasirodžiusias įvairiuose leidiniuose. Jos geriausių fotosesijų dvyliktukas atrodo taip:

Sausis. Rusijos „Elle“ žurnale išspausdintos fotosesijos „Na Beka“ darbai, kuriuose – modelis Caroline Winberg.

Vasaris. „W“ žurnale pasirodžiusi veržli ir seksuali fotosesija su Lara Stone, Amanda Laine, Sigrid Agren bei Edita Vilkevičiūte priešakyje.

Kovas. Šį mėnesį didžiausios simpatijos buvo skiriamos dviems leidiniams. Tai – Rusijos ir Didžiosios Britanijos „Vogue“ žurnalai. Rusiškajame „Vogue“ dėmesį prikaustė Natasha Poly fotosesijoje „Down with shame“.

Na, o Didžiosios Britanijos „Vogue“ tą kartą visus laurus nuskynė Lily Donaldson su fotosesija „Chock Away“.

Balandis. Fotosesija „No smoking“, kurios darbai išspausdinti Paryžiaus „Vogue“ žurnale. Modelis – Lilly Donaldson.

Gegužė. Manakenės Daria Werbowy pasirodymas fotosesijoje „Game girl“, kurios rezultatu džiaugėsi Paryžiaus „Vogue“ skaitytojai.

Birželis. Šį mėnesį daugiausiai dėmesio susilaukė du leidiniai. Tai – Italijos „Vogue“ fotosesija „The fashion and the fantasy“, kurioje išvystame modelį Malgosia Bela.

Kitas žurnalas – „Numero“ ir fotosesija su Miss Rayder „Pool Service“.

Liepa. „Vogue Nippon“ išspausdinta fotosesija „Sweet Chid of Mine“. Joje – Abbey Lee Kershaw.

Rugpjūtis. Vėl dvi nuostabios fotosesijos. Viena iš jų – „Femme Fatale“ Vokietijos „Vogue“ žurnale. Į lemtingos moters vaidmenį įsijautė manekenė Catherine McNeil.

Kita – „Paris“ ir Lily Donaldson Didžiosios Britanijos „Vogue“ žurnale.

Rugsėjis. Itin sėkmingas Catherine McNeil pasirodymas Ispanijos „Elle“ žurnale. Tuomet ji sudalyvavo dviejose fotosesijoje, kuriose įkūnijo garsiąsias Gretą Garbo ir Catherine Deveune.

Spalis. Ispanijos „Vogue“ žurnale verdančios aistros. Jas kurstė Masha Novoselova fotosesijoje „Emmanuelle“.

Lapkritis. Vėl žavi ir nepakartojama fatališka moteris. Tik šį kartą ji Lara Stone ir ją galima pamatyti Italijos „Vogue“.

Gruodis. Neliko nepastebėtas ir Didžiosios Britanijos „Vogue“ bei jame pasirodžiusios nuotraukos su Lady Gaga ir Lily Cole.

Apie autorių

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis

Ugnius Kiguolis - žinomas verslininkas bei visuomeninkas. Daugybės internetinių projektų kūrėjas ir bendrasavininkas, savo veiklą skirstantis į keletą sričių.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie Jurgita.lt