Geriausių pasaulio modelių Top 10

Gabriel E. Hall - -
Geriausių pasaulio modelių Top 10

Ekonominė krizė palietė ir mados elitą. Su finansiniais sunkumais susidūrė garsieji Christian Lacroix ar Escada mados namai. Sumažėjusiu užsakymų kiekiu turi tenkintis ir geriausi pasaulio modeliai. Tačiau tai dar nereiškia, kad jų atlygiai nustojo būti skaičiuojami milijoninėmis sumomis.

Populiariųjų „Vanity Fair“ ir „The New Yorker“ leidinių vyriausiosios redaktorės Tina Brown vadovaujama internetinė svetainė thedailybeast.com sudarė potencialiausių, daugiausiai uždirbančių ir labiausiai pasaulyje vertinamų modelių Top 10. Jis buvo ruošiamas pagal 4 kriterijus: metinių kontraktų, reklaminių kampanijų, kolekcijų pristatymų ir pasirodymų ant tokių žurnalų kaip „Vogue“, „W“, „Harper’s Bazaar“ ar „Elle“ viršelių skaičių. Taip pat atsižvelgiant ir į mados ekspertų nuomonę, šis geriausių pasaulio modelių dešimtukas atrodo taip:

10. Carolyn Murphy:

9. Miranda Kerr:

8. Natalia Vodianova:

7. Christy Turlington:

6. Alessandra Ambrosio:

5. Daria Werbowy:

4. Doutzen Kroes:

3. Adriana Lima:

2. Kate Moss:

1. Gisele Bündchen:

Apie autorių

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall

Gabrielė yra sveikos gyvensenos entuziastė, kuri turi aistrą tiek sveikatai tiek grožiui nes visada domisi naujovėmis ir neprisibijo išbandyti kažką naujo. Išbandžiusi ką nors kas tikrai patinka ji pasidalina su skaitytojais kodėl tai rekomenduoja rinktis.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie Jurgita.lt