Geriausių sezono kolekcijų top 10

Gabriel E. Hall - -
Geriausių sezono kolekcijų top 10

Jau praėjo dvi savaitės po įtempo ir daug įspūdžių padovanojusio didžiųjų mados savaitės mėnesio. Tad viena populiariausių mados ir stiliaus internetinių svetainių style.com sudarė geriausių 2010 metų pavasario/vasaros kolekcijų dešimtuką. Jį pristatome ir jums!

1. Balenciaga. Atisveikinęs su devintuoju dešimtmečiu, dizaineris atsigręžė į ateitį, kur jo laukė ryžtinga ir pasitikinti savimi urban warrior moteris. Moderni ir stilinga dailiosios lyties atstovė savo simpatijas skiria patogumui ir išskirtinimui. Šį kartą jos favoritas – sportiškas įvaizdis.

Geriausių sezono kolekcijų top 10

2. Balmain. Nuo Christopher Decarnin podiumo taip pat dingo 80 – ųjų dvasia, o triumfavo seksualus militarizmas. Atrodo, kad kitų metų šiltąjį sezoną šelmiškąjį disko stilių pakeis apiplyšę džinsai, antpečiai, karinė kepurė ar vyriško stiliaus batai.

Geriausių sezono kolekcijų top 10

3. Celine. Gera žinia praktiškų, bet tuo pačiu ir labai gražių bei stilingų drabužių mėgėjoms. Dizainerė Phoebe Philo grįžo. Su ja į madą sugrįžo ir minimalizmas. Paprasti ir patogūs kirpimai šiemet sulaukė daugybės ovacijų.

Geriausių sezono kolekcijų top 10

4. Chanel. Viena labiausiai aptariamų kolekcijų mados savaičių metu be abejonės tapo Chanel 2010. pavasario/vasaros kolekcija. Kaipgi kitaip, juk puošnūs Karlo Lagerfeldo klasikiniai kostiumėliai buvo pristatyti … fermoje. Na, o prie jų buvo priderintos originalios kaimo įdėją atspindinčios klumpės.

Geriausių sezono kolekcijų top 10

5. Givenchy. Jau ne pirmą sezoną Paryžiaus mados karaliumi tituluojamas Riccardo Tisci puikiai padirbėjo ir šį kartą. Gotikiniai ir rock’n’roll deriniai, gentiniai raštai bei juodos ir baltos spalvos motyvai neliko nepastebėti ir pateko į geriausiųjų sąrašus.

Geriausių sezono kolekcijų top 10

6. Lanvin. Mažoms juodoms suknelėms šį kartą „ne“ pasakė Alber Elbaz. Dizaineris atsisakė kuklumo ir paragino nebijoti eksperimentuoti su spalvomis bei originaliomis formomis. Prie puošnių suknelių jis derino masyvius kaklo vėrinius ar apyrankes.

Geriausių sezono kolekcijų top 10

7. Marc Jacobs. Ryšku, ekspresyvu ir labai originalu. Šiemet talentingasis dizaineris Marcas Jacobsas pristatė itin spalvingą ir šiek tiek ekstravagantišką kolekciją, skirtą kitų metų šiltajam sezonui. Joje susilieja įvairūs stiliai ir faktūros, pastebimos buduaro tendencijos apraiškos bei jaučiamas Azijos dvelksmas. Netikėtais sprendimais išsiskirianti kolekcija tikrai neliko nepastebėta.

Geriausių sezono kolekcijų top 10

8. Proenza Schouler. Dizainerių Lazaro Hernandez and Jack McCollough duetas neatsispyrė suknelių ir stilingo apsinuoginimo sezonui, tad nusprendė jį pratęsti ir ateinančiais metais. Jie papuošė kokteilines sukneles nardytojų aprangos detalėmis, egzotinių gyvūnų pėdsakais bei nuspalvino jas ryškomis spalvomis. Originalios, žaismingos ir koketiškos Proenza Schouler moters įvaizdis taip pat atrado vietą tarp geriausiųjų.

Geriausių sezono kolekcijų top 10

9. Rodarte. Apokalipsės magija šiemet buvo vaizduojama ant sesių Mulleavy 2010 m. pavasario/vasaros podiumo. Dizainerės išliko ištikimos paprastiems drabužių siluetams, kurie puošiami itin išraiškingomis futuristinėmis detalėmis. Plėšytos drabužių skiautės, spalvotų raštų variacijos, ant modelių kūnų išraizgyti gentiniai raštai bei gotikinės jų lūpos… Kolekcijoje susilieja daugybės stilių įvairovė, kuri ir padėjo pelnyti daugybės mados aistruolių simpatijų.

Geriausių sezono kolekcijų top 10

10. Versace. Šiemet pristatyta Versace drabužių kolekcija sukėlė daug nuostabos ir pasigėrėjimo šūksnių. Donatella Versace atsisakė dirbtinio glamūro ir duoklę atidavė subtiliam prabangos jausmui. Modeliai vilkėjo ryškias, trumpas, tačiau prabangias kokteilių sukneles, prie kurių derino įspūdingus aukštakulnius.

Geriausių sezono kolekcijų top 10

Apie autorių

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall

Gabrielė yra sveikos gyvensenos entuziastė, kuri turi aistrą tiek sveikatai tiek grožiui nes visada domisi naujovėmis ir neprisibijo išbandyti kažką naujo. Išbandžiusi ką nors kas tikrai patinka ji pasidalina su skaitytojais kodėl tai rekomenduoja rinktis.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie Jurgita.lt