Gisele Bundchen: kremas nuo saulės - nuodai organizmui

Jake Doe - -
Gisele Bundchen: kremas nuo saulės - nuodai organizmui

Kas yra didesnis nuodas organizmui: saulės išskiriami ultravioletiniai spinduliai ar apsauginis kremas nuo jų? Štai tokias diskusijas sukėlė supermodelio Gisele Bundchen, praeityje reklamavusios “Nivea” saulės priemonių liniją, pasisakymas jog ji atsisako naudoti kremą nuo saulės, nes jame yra per daug chemikalų.

“Tiesiog negaliu tepti šių nuodų ant savo odos. Nenaudoju nieko sintetinio”, – savo naujos organiškų grožio priemonių linijos pristatymo renginio metu pasakojo 30-metė brazilė ir pridėjo jog paplūdimyje lankosi tik iki aštuonių valandų ryto, kol saulė nėra tokia aktyvi, kad pakenktų odai.

Medikai suskubo paneigti neva klaidingą Gisele Bundchen skleidžiamą informaciją. “Apsauginis kremas nuo saulės apsaugo odą nuo žalos, kurią daro ultravioletiniai spinduliai bei yra patikimiausia prevencinė priemonė nuo odos vėžio”, – teigia dermatologijos ir onkologijos specialistas iš Brazilijos Nacionalinio Vėžio Instituto, – “Tai jokie nuodai. Viešas asmuo neturėtų skleisti tokios informacijos, nes tai klaidina žmones”.

“Naudodami kremą bent su SPF15 apsauginiu faktoriumi, būdami šešėlyje ir slėpdamiesi po drabužiais, jūs gerokai sumažinate odos vėžio riziką”, – garsios merginos pasisakymą komentuoja vėžio tyrėja iš Didžiosios Britanijos Jessica Harris, – “Kremus nuo saulės testuoja mokslininkai , o į prekybą priemonės patenka tik įsitikinus jog jie visiškai nekenksmingi odai”.

Gisele Bundchen: kremas nuo saulės – nuodai organizmui

Po to kai Gisele prisipažino paplūdimyje būnanti tik iki aštuonių ryto, gerbėjams pasidarė labai smalsu, kaip ji sugeba šitaip gražiai įdegti – galbūt ji mano jog savaiminio įdegio kremuose nėra chemikalų?

Apie autorių

Jake Doe
Jake Doe

Jake yra vienas iš Jurgita.lt žurnalo redaktorių. Studijavęs kumunikaciją bei žurnalistiką viename iš Vašingtono koledžų, vyras geba kurti įtraukiančias naujienas, pateikti savo įžvalgas bei atrinkti pačias įdomiausias bei aktualiausias temas. Pagrindinis Jake’o pomėgis yra susijęs su kibernetine apsauga bei IT sritimi...

Susisiekite su Jake Doe
Apie Jurgita.lt