Glamour Metų Moters apdovanojimai 2010

Gabriel E. Hall - -
Glamour Metų Moters apdovanojimai 2010

Pirmadienio vakare, Niujorke, jau 20-ąjį kartą įvyko kasmetiniai madų žurnalo Glamour Metų moters apdovanojimai.

Glamour Metų moterimi paskelbta daininkė Fergie (Stacy Ann Ferguson). Ta proga Fergie nusifotografavo net trims Glamour žurnalo viršeliams. Šešis kartus Grammy laureate tapusi garsenybė, šiek tiek pristabdžiusi savo solinę karjerą, 2010-uosius praleido koncertiniame ture su grupe Black Eyed Peas. Be savo stulbinamos muzikinės karjeros, Fergie užsiima labdaringa veikla, susijusia su krūties vėžio gydymu. Šiais metais su kompanija Avon 35-rių moteris išleido vardinius kvepalus Outspoken. Taip pat ji yra suvaidinusi keliuose filmuose bei turi savo mados liniją Fergalicious.

Ceremonijoje buvo pagerbtos ir kitos nusipelniusios moterys, tarp jų aktorė Julia Roberts, dizainerė Donatella Versace bei Jordanijos karalienė Rania. Apdovanojimai buvo įteikti už karjeros pasiekimus, filantropinę veiklą ir kitus gerus darbus.

Fergie

Kate Hudson

Julia Roberts

Jordanijos karalienė Rania

Janet Jackson

Gayle King

Hilary Swank

Lisa Leslie

Lindsay Vonn

Cher

Donatella Versace

Janelle Monae

Apie autorių

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall

Gabrielė yra sveikos gyvensenos entuziastė, kuri turi aistrą tiek sveikatai tiek grožiui nes visada domisi naujovėmis ir neprisibijo išbandyti kažką naujo. Išbandžiusi ką nors kas tikrai patinka ji pasidalina su skaitytojais kodėl tai rekomenduoja rinktis.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie Jurgita.lt