Gražiausių planetos žmonių 10-ukas

Ugnius Kiguolis - -
Gražiausių planetos žmonių 10-ukas

Šiandien žurnalas „People“ paskelbė tradicinį kasmetinį gražiausių planetos žmonių sąrašą, kurį vainikavo pirmąją vietą užėmusi aktorė ir dainininkė Jennifer Lopez. 41-rių pop žvaigždė žurnalui prisipažino jog, gavusi tokį titulą, jaučiasi labai pagerbta: „Aš didžiuojuosi savimi ir esu labai laiminga. Didžiuojuosi, kad man nebe 25-ri!“.

Šiaip ar taip, „People“ interviu TV šou „American Idol“ teisėja atskleidė jog būti gražiai yra sunkus darbas. „Atrodyti gražiai – mano profesijos dalis. Nenoriu, kad kas nors manytų jog tai paprasta. Daug dėmesio odos priežiūrai, intensyvi treniruočių programa ir sveikos mitybos planas – visa tai užima nepaprastai daug laiko ir yra ne kas kita kaip sunkus darbas. Plačiaekranis televizorius – man tikrai ne draugas!“, – teigia Lopez.

„Mano tėvai, visai kaip ir aš, pražilo labai anksti. Žilų plaukų turėjau jau nuo 23-jų metų. Vos tik pradėjau filmuotis, iš karto pražilau, žinote, stresas, įtampa“, – juokiasi Jennifer, – „O nuo to laiko kai susituokiau su Mark’u (Anthony), plaukus dažau kas dvi savaites“.

„Nors itin mėgstu puoštis iškilmingoms progoms, koncertams bei pasirodymams televizijoje, geriausiai aš jaučiuosi namie su vyru ir vaikais, tejų metų dvynukais, Max ir Emme. Štai kada jaučiuosi gražiausia ir laimingiausia – būdama be makiažo ir būdama mama!“

1. Jennifer Lopez

2. Zac Efron

3. Reese Witherspoon

4. Jessica Simpson

5. Mandy Moore

6. Katie Holmes

7. Jennifer Hudson

8. Kellan Lutz

9. Dana Delany


10. Emma Stone

Apie autorių

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis

Ugnius Kiguolis - žinomas verslininkas bei visuomeninkas. Daugybės internetinių projektų kūrėjas ir bendrasavininkas, savo veiklą skirstantis į keletą sričių.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie Jurgita.lt