Grikių dieta

Lucia Danes - -
Grikių dieta

Grikis – Sveikiausia kruopa. Net neabejojame, kad grikiai užimtų pirmąją vietą ir skaniausiųjų kruopų sąraše. Iš Himalajų kalnų kilę grikiai pasižymi ypatingomis maistinėmis vertybėmis. Įdomiausia tai, kad jie buvo vertinami ir Tibeto medicinoje, čia gyvenantys žmonės juos iki šiol naudoja kaip vaistą. Ir tikrai ne be priežasties.

Ištirta, kad grikių kruopos pačios maistingiausios, jose yra daug labai svarbių medžiagų organizmui, tokių kaip – angliavandeniai, riebalai, baltymai, kalcis, jodas, fosforas bei vitaminai, kurie padeda skatinti virškinimą, gerinti raumenų sistemos bei smegenų veiklą, širdies darbą, regėjimą ir netgi padėti nugalėti kankinantį nuovargį! Grikiuose esančios rūgštys padeda pagerinti maisto pasisavinimą organizme. Net neįtikėtina, kiek daug gyvybiškai reikalingų vertybių yra vienoje grikių kruopoje! Įsitikinkite patys – pateikiame efektyvią grikių dietą besirūpinantiems ne tik savo išvaizda, bet ir sveika mityba.

Nuo kitų dietų, Grikių dieta skiriasi tuo, kad pasigamintos grikių košės galima valgyti kiek nori ir kada nori (išskyrus prieš pat miegą).

Grikių dietos receptas
Jei nuo rytojaus nusprendėte laikytis grikių dietos, iš vakaro pageidautiną kiekį šių kruopų užpilti verdančiu vandeniu ir palikti nakčiai. Įspėjame, kad grikių nereikia virti, nepatartina berti druskos ir kitų prieskonių. Juos galite valgyti su kefyru, tačiau jį rinkitės turintį 1% riebumo. Jei esate suinteresuoti kuo greičiau pasiekti norimą rezultatą, geriau nepiknaudžiaukite ir kefyrą kartu su grikiais valgykite ne dažniau kaip kartą per parą.

Primename, kad kaip ir kiekvienos dietos, taip ir šios laikymosi metu labai svarbu gerti negazuotą mineralinį vandenį, kuris būtinas organizmo funkcionavimui ir neabejotinai prisidės norint pasiekti stulbinamų rezultatų.

Jei to paties maisto valgymas pasidarė per daug nuobodus, galite suvalgyti kelis vaisius ar liesus jogurtus, tačiau tai nepageidautina.

4 valandas prieš miegą valgyti nepatartina. Jei jaučiatės kankinami alkio, išgerkite pusę stiklinės kefyro ir tik po valandos eikite miegoti.

Svarbu: Grikių dieta yra pakankamai griežta, todėl jos laikytis ilgiau nei 1 savaitę, nerekomenduojama. Laikęsi šios dietos teigia, kad po savaitės sunku save pažinti, sparčiai ištirpsta nepageidautini kilogramai.

Patarimas: Besilaikantys šios dietos nepiknaudžiaukite ir praėjus savaitei darykite bent mėnesio pertrauką. Organizmui reikalinga produktų įvairovė.

Apie autorių

Lucia Danes
Lucia Danes

Lucia yra viena iš naujausių Jurgita.lt naujienų skilties redaktorių, nors nemaža dalis representacinių straipsnių apie fotografus, dizainerius, stilistus, bei visažistus taip pat priklauso šiai merginai. Aiškus ir skaitytojų pamėgtas rašymo stilius, būdingas šiai merginai, ypač tinka objektyviai anlizei, konkretiems m...

Susisiekite su Lucia Danes
Apie Jurgita.lt