Grožio etalonas – Beth Ditto?

Jake Doe - -
Grožio etalonas – Beth Ditto?

„The Gossip“ vokalistė Beth Ditto laužo nusistovėjusius mados ir grožio standartus. Atrodo, jog šiai dvidešimt aštuonerių metų merginai visiškai nerūpi aplinkinių nuomonė. Ji yra lesbietė, nesiskuta kojų ir rengiasi per mažais bei akį rėžiančiais drabužiais… Štai tokia populiarioji Beth Ditto ir ji myli save tokią, kokia yra.

Panašu, jog ekstravagantiškąją dainininkę spėjo pamilti ir mados kūrėjai. Ji išdidžiai demonstruoja savo privalumus garsių mados leidinių puslapiuose. Be to, mergina dalyvavo šio sezono madų savaičių renginiuose ir juos stebėjo sėdėdama pirmosiose eilėse!

Žaibišku greičiu išgarsėjusi Beth Ditto atnešė didelių permainų mados padangėje. Ji tarsi meta iššūkį tokiems garsiems modeliams, kaip Kate Moss, Lily Donaldon ar Gisele Bündchen ir pristato savitą grožio supratimą, kuris, tikriausiai, yra priimtinas ne kiekvienam.

Beth Ditto nebijo būti savimi, ji yra drąsi ir pasitikinti. Gal būtent dėl to ji taip dažnai pasirodo ant žurnalų viršelių? Pristatome jums paskutiniuosius merginos darbus, kurie neabejotinai išsiskiria savo originalumu. Na, o ar jums patinka tokios grožybės ir nuogybės? Kviečiame pasižiūrėti ir įvertinti!

Naujausias Beth Ditto darbas – gegužės mėnesio žurnalo „Dazed and Confused“ viršelis.

Grožio etalonas – Beth Ditto?

Šį mėnesį mergina pasirodo žurnalo „Out“ puslapiuose.

Grožio etalonas – Beth Ditto?

Grožio etalonas – Beth Ditto?

Kaip jau minėjome anksčiau, daug atgarsių sulaukė ir vasario mėnesio naujas „Love“ žurnalas su Beth Ditto priešakyje.

Grožio etalonas – Beth Ditto?

Grožio etalonas – Beth Ditto?

Šie metai Beth Ditto yra išties sėkmingi. Ar tai reiškia, kad mados pasauliui reikia naujovių? Belieka tik laukti kitų „The Gossip“ vokalistės darbų ir tuo įsitikinti.

Apie autorių

Jake Doe
Jake Doe

Jake yra vienas iš Jurgita.lt žurnalo redaktorių. Studijavęs kumunikaciją bei žurnalistiką viename iš Vašingtono koledžų, vyras geba kurti įtraukiančias naujienas, pateikti savo įžvalgas bei atrinkti pačias įdomiausias bei aktualiausias temas. Pagrindinis Jake’o pomėgis yra susijęs su kibernetine apsauga bei IT sritimi...

Susisiekite su Jake Doe
Apie Jurgita.lt