Grožio horoskopas

Ugnius Kiguolis - -
Grožio horoskopas

Išpuoselėti plaukai, švelni oda, užburianti šypsena ar kvapą gniaužiantis žvilgnsnis… Jūs turite kuo didžiuotis! Perskaitykite savo horoskopą ir sužinokite, kaip savo pranašumais tinkamai pasinaudoti.

Avinas
Kaip pirmasis Zodiako ženklas, Avinas yra linkęs ne sekti naujas mados tendencijas, bet jas pats nustatyti. Šio ženklo grožio paslaptis – gebėjimas tinkamai eksperimentuoti su savo išvaizda. Gimę po šiuo ženklu turi įprotį pirkti kone kiekvieną naujai pasirodžiusį kosmetikos produktą, kuris atsibosta dar jam nepasibaigus. Avino merginos ilgai puošiasi, kol iš tikrųjų pasijunta atrodančios taip, kad galėtų išeiti iš namų. Ilgo ruošimosi rezultatas paprastai būna stulbinamas – jos tikrai nelieka nepastebėtos. Stiprios valios avinai mėgsta gėlių aromatus. Jų pasididžiavimas- lūpos, kurios dažniausiai dažomos raudonos spalvos tonais. Avinams labiausiai tinka raudona ir purpurinė spalvos.

Grožio horoskopas

Jautis
Gimę po šiuo ženklu yra labai drąsūs, pasitikintys savimi ir mėgstantys eksperimentuoti. Jaučio merginos nevengia pasidaryti ryškų, originalų makiažą. Jos renkasi kokybišką ir patikrintą kosmetiką. Šio ženklo atstovės mėgsta atrodyti nepriekaištingai ir joms patinka brangūs, kokybiški ir gražūs daiktai. Jų grožio paslaptis – moteriškumas, natūralumas ir subtilumas. Jaučio merginos gali didžiuotis skaisčia ir sveika oda. Joms patinka stiprūs ir seksualūs aromatai. Tinkamiausia spalva – rožinė.

Grožio horoskopas

Dvyniai
Nesate iš tų, kurie iš vakaro pasiruošia drabužius kitai dienai. Paprastai jūsų išvaizda atspindi jūsų nuotaiką. Merkurijaus valdomi Dvyniai yra intelektualūs ir labai įvairiapusiški. Dėl to šio ženklo atstovai dažnai apgauna aplinkinius. Pirmas įspūdis gali būti klaidingas, nes kitą kartą jie gali atrodyti visiškai kitaip. Dvyniams merginoms patinka gaivūs aromatai. Vyraujančios spalvos makiaže – rožinė ir žydra. Taip pat joms tinka geltona ir oranžinė spalvos. Dvynių pasididžiavimas – išraiškingos akys.

Grožio horoskopas

Vėžys
Vėžiai labiausiai vertina natūralumą. Netgi tada, kai susiruošia į vakarėlį, merginų Vėžių makiažas būna labai subtilus ir nekrentantis į akis. Tačiau tai nereiškia, kad jos nesirūpina savo išvaizda. Priešingai, iš visų Zodiako ženklų jos daugiausiai dėmesio skiria jai. Tiesiog Vėžio merginos yra labai drovios ir jautrios. Beje, kartu jos yra ir labai emocionalios bei garbėtroškos. Dėl šių savybių priešpriešos joms dažnai nepavyksta atrodyti taip, kaip iš tiesų norėtų. Gražiausia Vėžių kūno vieta – akys. Šiam ženklui artima klasika – perlai, pastelinės spalvos bei iš seno patikrinti ir išbandyti kosmetikos produktai.

Grožio horoskopas

Liūtas
Liūto mergina – subtili ir romantiška, tačiau kartais gali būti šiek tiek stačiokiška ir tiesmuka. Visos šios savybės atsispindi ir jos išvaizdoje –drabužiuose, makiaže bei šukuosenoje. Jos spintoje gausu ryškių spalvų (ypač raudonos) ir gėlėtų drabužių. Mergina Liūtas paprastai nešioja originalius plaukų papuošalus, mėgsta įvairius pakabukus. Ji rūpestingai prižiūri savo odą (daug miega ir mėgaujasi vandens procedūromis), todėl ji yra lygi ir švelni. Energingieji Liūtai gali didžiuotis savo plaukais ir pečiais. Gimusios po šiuo ženklu gali praleisti prie veidrodžio tiek laiko, kiek joms reikės tam, kad pasiektų nepriekaištingą rezultatą. Beje, jos nebijo eksperimentuoti su savo išvaizda. Liūtams patinka citrusiniai aromatai. Tinkamiausia spalva – auksinė.

Grožio horoskopas

Mergelė
Mergeles vargina monotonija, todėl jei jų gyvenime niekas nesikeičia, keičiasi jos pačios. Vieną dieną jos gali atrodyti sportiškos ir energingos, o kitą – elegantiškos ir trapios. Jos visada atrodo gražiai, nes sugeba tarpusavy suderinti drabužius, aksesuarus ir makiažą. Ypač atidžiai šio ženklo atstovės renkasi detales, nes, pasak jų, nereikšmingų detalių nebūna. Būtent detalių pasirinkimas priverčia jas atrodyti išties nepakartojamai. Mergelių įgimtas pastabumas leidžia joms įsidėmėti geriausias mados idėjas ir jas pritaikyti savo išvaizdos tobulinimui. Beje, besirenkant kosmetiką, joms svarbiau ne kokybė, o kiekybė. Mergelės mėgsta vaisių ar žaliosios arbatos kvapus bei žalią ir sidabrinę spalvas. Jų pasididžiavimas – dailios rankos ir kruopščiai atliktas manikiūras.

Grožio horoskopas

Svarstyklės
Svarstyklės turi gerą intuiciją ir estetinę nuovoką, todėl jos puikiai jaučia, kaip pasipuošti kiekviena proga. Šio ženklo atstovės yra gražios ir patrauklios be didelių pastangų. Tiesiog joms savaime sekasi taip atrodyti. Svarstyklės mėgsta rengtis pačių sukurtais drabužiais, nes joms nepatinka gatvėje sutikti taip pat apsirengusią merginą. Jų pasididžiavimas – antakiai. Svarstyklėms tinka žalia ir rožinė spalvos. Jų pamėgtas lengvas gėlių aromatas.

Grožio horoskopas

Skorpionas
Originalius daiktus dievinantys Skorpionai yra nusistatę prieš serijinio modelio drabužius. Po šiuo ženklu gimusios merginos labai vertina kokybę ir jos mėgsta išsiskirti iš minios. Emocingąją Skorpiono merginą gatvėje pažinsite iš išraiškingo, kartais net akį rėžiančio makiažo. Jų mėgstamas aromatas – su vanilės ar cinamono tonais. Gražiausia kūno vieta – skruostai. Juos patariama paryškinti plytų spalvos skaistalais. Tinkamiausios spalvos- vario ir metalo.

Grožio horoskopas

Šaulys
Šauliai paprastai labai mažai dėmesio skiria savo išvaizdai, tačiau eksperimentuoti labai mėgsta. Darydamos makiažą, jos dažniausiai pasitelkia savo beribę fantaziją. Silpnesnioji šio ženklo pusė – drabužių derinimas. Kartais joms visiškai nesvarbu, ką apsirengti. Šio ženklo atstovės renkasi lengvus su vyriškų kvepalų „prieskoniu“ aromatus. Jų pasididžiavimas – pečiai. Tinkamiausios spalvos – sodri mėlyna ir skaisčiai raudona.

Grožio horoskopas

Ožiaragis
Iš išvaizdos Ožiaragio ženklo atstovės paprastai atrodo švelnios ir drovios, bet šiuo atveju neapsigaukite. Švelnios jos gali būti, tačiau drovios – tikrai ne. Ožiaragio moterys yra nuolat nepatenkintos esama padėtimi ir vis ko nors siekia. Kartais, atrodo, net nepasiekiamų dalykų. Argi nepažįstate po šiuo ženklu gimusios merginos, kuri per stebėtinai trumpą laiką numetė daugybę nereikalingų kilogramų? Arba tokios, kuri susitaupė didžiulę sumą pinigų trokštamai grožio procedūrai? Ožiaragių grožio paslaptis slypi jų užsispyrime turėti tobulesnį ir gražesnį gyvenimą. Gimusios po šiuo ženklu mėgsta švelnius ir moteriškus aromatus. Joms tinka šokolado ir baklažano spalvos. Gražiausia kūno vieta – kojos.

Grožio horoskopas

Vandenis
Gimę po šiuo ženklu paprastai yra labai plačių pažiūrų ir tai atsispindi jų išvaizdoje. Vandeniai sugeba lengvai išsirinkti ir derinti tarpusavy drabužius bei jų spalvas, todėl jie visad gražiai ir originaliai atrodo. Moterys Vandeniai yra už natūralumą ir savitumą. Visgi jos taip pat mėgsta šiek tiek paryškinti savo bruožus bronzine pudra ar šviesiu blizgiu. Jos negali atsispirti įvairioms kosmetikos (ypač natūralios) naujienoms, kurias būtinai turi išbandyti. Jų pasididžiavimas – plaukai. Tinkamiausios spalvos – samanų, melsva.

Grožio horoskopas

Žuvys
Žuvys yra be galo moteriškos ir jos mėgsta puoštis įvairiais raukinukais, mezginiais ar nėriniais. Jos dievina subtilias detales. Svajoklės žuvys nemėgsta būti dėmesio centre, tačiau vis tiek neturėtų vengti baltos spalvos, kuri suteiktų žavesio bei pabrėžtų ir išryškintų jų moteriškumą. Šio ženklo atstovėms patinka dalykai, susiję su mistika. Dėl to jos renkasi ką nors simbolizuojančius papuošalus arba rengiasi tam tikro stiliaus drabužiais (pav. indiškais, pankų, hipių). Kurdamos savo įvaizdį žuvys išlaiko savo individualumą. Jų pasididžiavimas – pėdos. Joms labai tiks tiek žaismingas, tiek subtilus pedikiūras! Tinkamiausios spalvos – purpurinė ir tamsiai mėlyna.

Grožio horoskopas

Apie autorių

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis

Ugnius Kiguolis - žinomas verslininkas bei visuomeninkas. Daugybės internetinių projektų kūrėjas ir bendrasavininkas, savo veiklą skirstantis į keletą sričių.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie Jurgita.lt