"Grožio infekcija" – jau šį savaitgalį!

Jake Doe - -
"Grožio infekcija" – jau šį savaitgalį!

Kovo 14 d., šeštadienį, 13 – 17 val. mados ir stiliaus centre „Europa“ vyks renginys „Grožio infekcija“. Jame bus pristatyti festivalio „Mados infekcija“, kuris startuos po savaitės, užkulisiai. Iškilminga šio renginio pradžia bus pažymėta fotografo Gedmanto Kropio parodos „Tranz – formacijos Zona“ atidarymu.

Renginio „Grožio infekcija“ lankytojai turės galimybę pamatyti, kaip atrodo festivalio užkulisiai, kuriuose ruošiamas makiažas modeliams. Festivalio „Mados infekcija“ prodiuserė Renata Mikailionytė ir festivalio makiažo meistras Aurimas Juodiškis supažindins žiūrovus su naujausiomis šio pavasario makiažo tendencijomis. Be to, apsilankę renginyje „Grožio infekcija“ galės ne tik pamatyti madingiausius makiažus, bet taip pat vietoje juos išbandyti. Taip pat žiūrovai galės pasigrožėti visažisto A. Juodiškio specialiai festivaliui „Max Factor“ sukurtu makiažu.

Šiame renginyje lankytojai galės stebėti makiažo meistrų pasirodymus bei dalyvauti „Mados infekcijos“, „Europos“ ir „Max Factor“ loterijoje. Burtų keliu paaiškėjusius laimėtojus mados klausimais konsultuos ir padės stilingai apsirengti išleidžiant loterijoje laimėtus „Europos“ dovanų čekius dizainerės Sandra Straukaitė, Gabrielė Januškevičiūtė ir Sonata Bylaitė. Apsilankiusieji „Grožio infekcijoje“ taip pat turės išskirtinę galimybę pamatyti du filmus apie praėjusių metų festivalio organizavimą – „Making – of“ ir „Backstage“.

Renginio „Grožio infekcija“ programa:

13:00 – Gedmanto Kropio fotografijų parodos „Tranz-formacijos Zona“ atidarymas (dalyvauja G.Kropis, S.Straukaitė, R.Mikailionytė).
13:30 – Specialiai festivaliui „Mados infekcija“ sukurto vizažisto Aurimo Juodiškio makiažo ir naujausių tendencijų pristatymas.
14:00 – „Grožio infekcijos“ loterija / „Mados infekcijos“ filmų peržiūra / apsipirkimas su dizainerėmis / parodomieji makiažai žiūrovams.
17:00 – Renginio uždarymas.

„Grožio infekcija“ – jau šį savaitgalį!„Grožio infekcija“ – jau šį savaitgalį!

Apie autorių

Jake Doe
Jake Doe

Jake yra vienas iš Jurgita.lt žurnalo redaktorių. Studijavęs kumunikaciją bei žurnalistiką viename iš Vašingtono koledžų, vyras geba kurti įtraukiančias naujienas, pateikti savo įžvalgas bei atrinkti pačias įdomiausias bei aktualiausias temas. Pagrindinis Jake’o pomėgis yra susijęs su kibernetine apsauga bei IT sritimi...

Susisiekite su Jake Doe
Apie Jurgita.lt