Grožio patarimai tiesiai nuo podiumo: Modelių dietos

Ugnius Kiguolis - -
Grožio patarimai tiesiai nuo podiumo: Modelių dietos

Šių moterų darbas yra atrodyti gražiai. Sportas, įvairios grožio procedūros, dietos – modeliai privalo itin rūpintis savo figūra bei sekti, ką valgo, nes kūnas yra jų darbo įrankis.

Iš tiesų, sklando nemažai legendų apie drastiškas dietas, kurių laikosi modeliai. Salotų lapai pusryčiams, pietums ir vakarienei? Kavos ir cigarečių dieta? Sveikas, subalansuotas maistas mažomis porcijomis? Kaip yra iš tikrųjų? Kad atskirti faktus nuo mitų, geriausia viską išgirsti iš pačių modelių lūpų.

Neabejotinai viena gražiausių pasaulio moterų, Victoria’s Secret Angelas Adriana Lima pasakoja kokia dieta jai padeda išlaikyti, deimantais už $2 mln. puoštos liemenėlės, verto kūno: „Savo mitybą ypatingai imu kontroliuoti iki VS madų šou likus maždaug dviems mėnesiams. Laikausi subalansuotos dietos, nevartoju cukraus ir angliavandenių, tik baltymingą maistą“. 29-rių supermodelis taip pat valgo daug žalių daržovių bei vaisių, neatsisako grilyje arba garuose ruoštų patiekalų, tačiau jokiu būdu nevartoja riebaluose kepto maisto. Po VSFS renginio Adriana valgo viską, ką tik mėgsta, tačiau mažomis porcijomis: „Mano dietos paslaptis ta, kad įdienojus aš vis labiau ir labiau mažinu porcijas. Taigi, ryte suvalgau daugiausiai, o vakare mažiausiai“. Mergina prasitaria jog kartą pabandė tapti vegetare, tačiau tai tetruko tris dienas. „Dievinu mėsą, šokoladą ir tortus“, – atvirauja gražuolė.

Grožio patarimai tiesiai nuo podiumo: Modelių dietos

O štai australė Miranda Kerr patarimų šia tema galėtų duoti ne tik kaip profesionali vaikščiotoja podiumu, bet ir kaip sveikos mitybos specialistė.Būtent šiuos mokslus Miranda krimto prieš tapdama modeliu. Mergina teigia, jog norint atrodyti gražiai, svarbiausia yra nusispjauti į dietas ir susikoncentruoti ties sveiku maitinimųsi. Ji valgo tik organišką maistą, daug daržovių, riešutų, visą dieną geria šviežiai spaustas sultis, o vos atsikėlusi – stiklinę karšto vandens (kad pagreitintų medžiagų apykaitą). Miranda taip pat vartoja daugiausiai tuos produktus, kurie tinka jos kraujo grupei. Pusryčiams modelis dažniausiai valgo kiaušinių baltymus, sūrį, dribsnius, jogurtą, vaisių ar daržovių. Priešpiečiams ji užkanda salotų su vištiena ar žuvimi, o pietums – patiekalus iš vištienos, kalakutienos ar žuvies, bei, žinoma, daržovių.

Grožio patarimai tiesiai nuo podiumo: Modelių dietos

Tobulo kūno savininkė brazilė Gisele Bundchen dalinasi savo grožio paslaptimi – aštria dieta. Ji valgo patiekalus su labai aštriais padažais ir prieskoniais, kas pasak Gisele, padeda sparčiau deginti kalorijas. Gisele ne kartą yra deklaravusi savo meilę mėsai bei sūrainiams (cheeseburger), ir teigia jog valgo viską ko tik užsigeidžia, tačiau nedidelėmis porcijomis.

Grožio patarimai tiesiai nuo podiumo: Modelių dietos

Blondinė Heidi Klum, griežtai pasisakanti prieš skeleto tipo modelių kūnus, po nėštumų laikosi Niujorkietiškos dietos, kurią sugalvojo jos treneris David Kirsch. Ši dieta reikalauja atsisakyti alkoholio, duonos, saldainių, angliavandenių gausaus maisto (bulvių, miltinių patiekalų, cukraus, ryžių), taip pat vaisių, kuriuose yra daug cukraus (vynuogių, melionų). Heidi valgo daug daržovių, žuvies, neriebios paukštienos, grybų, sriubos, kiaušinio baltymų, taip pat neatsisako marmelado, natūralaus medaus, geria baltymų kokteilius. Dienos metu Heidi užkandžiauja sveikais bei naudingais produktais, pvz: riešutais. Vokiečių supermodelis teigia jog valgo visada kai tik pajunta alkį, nes vos tik pradedi badauti, medžiagų apykaita sulėtėja ir organizmas ima kaupti riebalus.

Grožio patarimai tiesiai nuo podiumo: Modelių dietos

Kita brazilė Alessandra Ambrosio teigia jog taip pat valgo viską mažomis porcijomis. Ji labai mėgsta brazilišką virtuvę, kurios patiekaluose gausu daržovių. Ji valgo daug sriubų bei salotų. Modelis prisipažįsta, kad labai mėgsta šokoladą ir niekada sau nesako „ne“ kai jo užsimano. Šiaip ar taip, pagimdžiusi dukrą, Alessandra kurį laiką nevartojo cukraus bei duonos, kad greičiau susigrąžinti prarastas formas.

Grožio patarimai tiesiai nuo podiumo: Modelių dietos

Apie autorių

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis

Ugnius Kiguolis - žinomas verslininkas bei visuomeninkas. Daugybės internetinių projektų kūrėjas ir bendrasavininkas, savo veiklą skirstantis į keletą sričių.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie Jurgita.lt