Grožio tendencijos, kurias verta išbandyti

Julie Splinters - -

Kiekvienas sezonas atneša ne tik naujus vėjus į mūsų spintas, bet pasisukioja ir ant mūsų lūpų ar akių vokų – atspalviai keičiasi, akių makiažas blanksta, o lūpos ryškėja. Prisiminkime, ką ant podiumų šiam sezonui rodė garsiausi pasaulio dizaineriai ir išbandykime naujausias grožio tendencijas!


Alyvinė

Grožio tendencijos, kurias verta išbandyti

Yvens Saint Laurent bei Fendi šį rudenį nusprendė paneigti atrodytų amžinąją tiesą, kad alyvine spalva dažosi tik močiutės. Subtiliai prigesinta rausva su trupinėliu violetinės mados pristatymuose šiam rudeniui sužibėjo iš naujo, o magiškiausia tai, kad subtilus atspalvis puikiai atrodo tiek dažant akis, tiek ir skruostus ar lūpas.

Antakiai

Grožio tendencijos, kurias verta išbandyti

Su visama derama pagarba ir meile, kurią absoliučiai pelnytai jaučiame Gretai Garbo, ji gimė prieš šimtmetį. Merginos ir moterys, laikas pamiršti 40 – aisiais madingus siūlinius antakius – jie perdėtai pabrėžia kaktą ir sukuria nustebusią mimiką veide. Naujosios kartos grožio etalonai – modeliai, siūlo sekti jų pavyzdžiu ir antakių linijos neploninti, pakanka ją paformuoti ir papildomai paryškinti.

Monochromatinis makiažas

Grožio tendencijos, kurias verta išbandyti

Prada bei Valentino siūlo subtilų monochromatinį makiažą, kuris ne tik suteikia veidui šilto spindesio, bet ir yra neįtikėtinai pigus – tą pačią priemonę galima naudoti tiek akims, tiek lūpoms ir skruostams! Sakote, kad akių šešėliai ant lūpų jūsų nevilioja? Pasitepkite lūpas vazelinu ar blizgiu ir pirštais ant jų uždėkite šiek tiek žvilgančių persikinių akių šešėlių. Jeigu garsenybių stilistai tą gali, tai galite ir jūs.

Ciklameninės lūpos

Grožio tendencijos, kurias verta išbandyti

Ryškiai rožinės lūpos gali būti kiekvieno aprangos derinio akcentas ir puikus prisiminimas apie vasarą, tą mums įrodė aktorė Emma Stone bei buvusios prancūziškojo „Vogue“ redaktorės duktė, modelis Julia Restoin-Roitfeld. Reikėtų pabrėžti, kad ši spalva puikiai dera arba su šiek tiek įdegusia oda, arba su minimaliu makiažu – išlikite subtilios, nes renkantis tokio ryškumo atspalvius labai lengva suklysti ir atrodyti juokingai.

Apie autorių

Julie Splinters

Julie - viena iš nedaugelio žmonių, ypatingai besidominčių Rytų Japonijos, Kinijos ir apskritai Azijos šalių kultūromis. Baigusi anglų filologijos studijas, mergina šiuo metu yra Azijos studijų krypties programos studentė, kurią apima Artimųjų Rytų studijos, japonologija, Pietų Azijos studijos ir sinologija.  Kadangi m...

Susisiekite su Julie Splinters
Apie Jurgita.lt