GUCCI MUSEO: nepavaldūs laikui...

Lucia Danes - -
GUCCI MUSEO: nepavaldūs laikui...

Tai buvo 1921-ieji, kai Guccio Gucci isteigė kompaniją ir duris atvėrė pirmoji jo parduotuvė Florencijoje, su svajone, vizija ir vertybėmis, gyvuojančiomis iki šių dienų ir toliau įkvepianti mados namus kūrybai. Naujasis Gucci kūrybos direktorės Frida Giannini kūrinys saulės akiniai – GUCCI MUSEO – tobulai atspindi “Forever Now” mados namų filosofiją.

Taigi, Gucci didžiuojasi galėdami pristatyti naujus saulės akinius, dedikuotus Gucci Museo. O ta proga mes ne tik pristatome naujuosius akinius, bet ir siūlome mini foto-ekskursiją po didįjį GUCCI MUSEO – Florencijoje esančio GUCCI muziejaus sales su įspūdingomis GUCCI daiktų kolekcijomis.

Akiniai GUCCI Museo

Šie elegantiški saulės akiniai įkūnija nesenstantį, tačiau šiuolaikišką dizainą, atspindintį mados namų meistrų rankų darbą kartu su tradicijomis ir inovacija.

Metalinių kojelių vidinėje pusėje minkšto acetato kvadrato formos simbolis atspindi ikoninį mados namų Deimantinį raštą, tuo tarpu išorėje puikuojasi graviruotas Gucci logotipas.

Šis modelis yra pristatomas juodos spalvos ir tamsaus rutenio kojelėmis, derinamas su pilkšvais lęšiais užtikrinčiais aukštos kokybės matomumą, kurie subtiliai personalizuoti “GUCCI Museo” logotipu.

Išskirtinį akinių įpakavimą sudaro pilkos spalvos dėklas su dėžute pažymėti GUCCI mados namų logotipu, taip pat Gucci Museo aukso spalvos simboliu.

Saulės akinius (GG 3611/n/s) galima įsigyti Gucci boutique visame pasaulyje ir www.gucci.com nuo 2013 sausio mėn.

Apie autorių

Lucia Danes
Lucia Danes

Lucia yra viena iš naujausių Jurgita.lt naujienų skilties redaktorių, nors nemaža dalis representacinių straipsnių apie fotografus, dizainerius, stilistus, bei visažistus taip pat priklauso šiai merginai. Aiškus ir skaitytojų pamėgtas rašymo stilius, būdingas šiai merginai, ypač tinka objektyviai anlizei, konkretiems m...

Susisiekite su Lucia Danes
Apie Jurgita.lt