“H&M” bikiniai ir interviu su Edita

Julie Splinters - -
“H&M” bikiniai ir interviu su Edita

Lietuvaitė Edita Vilkevičiūtė ir vėl džiugina mados gerbėjų akį, eilinį kartą pasirodydama “H&M” vasaros kataloge. Fotosesijoje „Splish Splash” mergina kartu su kolegėmis Frida Gustavsson ir Filippa Hamilton priešais legendinio fotografo Patrick Demarchelier objektyvą demonstruoja naująją ryškiaspalvių “H&M” bikinių kolekciją. Jūsų dėmesiui – ne tik karštas ir vasariškas jų bendro darbo rezultatas, bet ir trumpas žurnalo interviu su Edita.

INTERVIU SU EDITA

H&M: Kurį miestą šiuo metu vadini namais?

Edita: Namais vadinu dvi vietas – tai Niujorkas, kur šiuo metu praleidžiu daugiausia laiko ir Lietuva, kur gimiau ir užaugau. Į tėvynę stengiuosi sugrįžti kaip tik įmanoma dažniau.

H&M: Kuo Lietuva žavi būtent vasarą?

Edita: Kvapai gamtoje vasarą ten yra nuostabūs. Su šeima visuomet vasarojame paplūdimyje. Nuo to laiko kai gimiau, kiekvieną vasarą ilsėtis vykstame vis ten pat. Nuostabūs prisiminimai.

H&M: Jei galėtum vykti į bet kokią pasaulio vietą, kur važiuotum?

Edita: Yra tiek daug vietų, kurias norėčiau aplankyti, tačiau pirmas mano pasirinkimas būtų Afrika, galbūt Botsvana. Apie tai svajoju jau turbūt keletą metų. Aš įsimylėjusi Afriką… Laukinė gamta ir nuostabūs gyvūnai – visa tai taip stebuklinga.

H&M: Kas tau geriau: išsipuošti per daug ar apsirengti nepakankamai?

Edita: Mėgstu atrodyti tiesiog tobulai!


H&M: Kaip apibūdintum savo stilių?

Edita: Paprastas, klasikinis ir mergaitiškas.

H&M: Kaip apsirengusi, niekada neprašautum pro šalį?

Edita: Paprastas, nepriekaištingai pasiūtas švarkas ir geri džinsai.


H&M: Koks būtų geriausias tavo grožio patarimas?

Edita: Valgykite sveikai ir gerkite daug vandens. Aš taip pat lankausi nuostabiame SPA, kur puikiai rūpinasi mano oda ir pataria, kokius grožio produktus naudoti.

H&M: Kodėl tau patinka būti modeliu?

Edita: Buvimas modeliu man – tai tam tikra meno rūšis. Dirbdama persikūniju į šimtus vaidmenų bei išreiškiu save įvairiausiais būdais. Esu nepaprastai dėkinga už visas galimybes, kurias man suteikia mano darbas.

“H&M” bikiniai ir interviu su Edita

“H&M” bikiniai ir interviu su Edita“H&M” bikiniai ir interviu su Edita

EDITOS MĖGSTAMIAUSI

Atsipalaidavimo būdai:


-Buvimas su mylimais žmonėmis

-Kelionės

-Puikus masažas

-Grįžimas namo, į Lietuvą

Maistas


-Viskas, kas skanu!

Kelionių taškai


-Laukinė Afrika

-Graikija

Drabužiai


-„Tom Ford“ kostiumas

-„Alexander McQueen“ švarkas

-„Stella McCartney“ paltas

-„Azzedine Alaia“ ir „Chanel“ rankinės

“H&M” bikiniai ir interviu su Edita“H&M” bikiniai ir interviu su Edita“H&M” bikiniai ir interviu su Edita“H&M” bikiniai ir interviu su Edita“H&M” bikiniai ir interviu su Edita“H&M” bikiniai ir interviu su Edita“H&M” bikiniai ir interviu su Edita“H&M” bikiniai ir interviu su Edita“H&M” bikiniai ir interviu su Edita“H&M” bikiniai ir interviu su Edita

Apie autorių

Julie Splinters

Julie - viena iš nedaugelio žmonių, ypatingai besidominčių Rytų Japonijos, Kinijos ir apskritai Azijos šalių kultūromis. Baigusi anglų filologijos studijas, mergina šiuo metu yra Azijos studijų krypties programos studentė, kurią apima Artimųjų Rytų studijos, japonologija, Pietų Azijos studijos ir sinologija.  Kadangi m...

Susisiekite su Julie Splinters
Apie Jurgita.lt