Holivudas diktuoja šukuosenų madas

Julie Splinters - -
Holivudas diktuoja šukuosenų madas

Stilingas bobo kirpimas ar tvirtai susuktas kuodukas. Garsios moterys visada atrodo žaviai ir pasirodo, kad jos įkvėpimo semiasi iš savo pirmtakių Holivudo žvaigždžių. Šiandienos įžymybės labiausiai pamėgusios retro stiliaus šukuosenas.

Štai Amerikiečių aktorės January Jones plaukų stilių įkvėpė Amerikos kino ikona Veronica Lake. Su ilgais pasibangavusiais plaukais January Jones pasirodė šių metų „Auksinių gaublių“ apdovanojimų ceremonijoje.

Pagarsėjusi savo grožiu, elegancija ir grakštumu britų aktorė Audrey Hepburn dažnai susisukdavo stilingą kuoduką ir taip išryškindavo savo veido bruožus. Taip šukuotis pamėgo ir šių dienų populiari aktorė Natalie Portman.

Atrodo, jog garsioji burlesko šokėja Dita Von Teese negalėjo atsižavėti kino legendos Elizabeth Taylor pasibangavusiais juodais plaukais. Tokia šukuosena pabrėžia moteriškumą ir atrodo labai žaviai.

Žaismingą, šiek tiek „berniukišką“ griežto stiliaus šukuoseną nutarė išbandyti Anglijos manekenė Agyness Deyn. Jos įkvėpėja – modelis, aktorė ir daininikė Twiggy Lawson.

Aktorė Jane Birkin žaviai atrodė su kirpčiukais ir ilgais tiesiais plaukais. Tokią šukuoseną pasirinko ir serialo „Po Kalifornijos saule“ žvaigždė, o dabar jau ir dizainere tapusi Mischa Barton.

Pasekusi amerikiečių aktorės, dainininkės ir modelio Mia Farrow pavyzdžiu, Holivudo žvaigždė Hilary Swank pasirinko itin trumpą kirpimą.

Kai per „Auksinių gaublių“ apdovanojimų ceremoniją aktorė Drew Barrymore pasirodė su pūstais ir banguotais plaukais, ji iškart buvo palyginta su garsiąja dainininke ir aktore Diana Ross.

Tame pačiame renginyje dalyvavusios seksualiosios Eva Mendes plaukai buvo susukti į kuoduką. Šią šukuoseną daręs stilistas Giannandrea teigė, jog jo mūza buvo amžinas moteriškumo simbolis Sophia Loren.

Šį sezoną itin madingus lygius plaukus, perskirtus per vidurį, nešioja amerikiečių aktorė Kate Bosworth. Tokį plaukų stilių buvo pamėgusi ir garsi grupės „The Mamas & the Papas“ atlikėja Michelle Phillips.

70 – ųjų metų aktorė ir mados ikona Bianca Jagger nešiojo smakro ilgio bobo kirpimą, kurio akcentas – natūraliai atrodančios garbanos. Tokia šukuosena labai patiko ir „Septynių sielų“, „Nuodėmių miesto“ ir „Mirties įrodymo“ aktorei bei dainininkei Rosario Dawson.

Apie autorių