Holivudo žvaigždės puošiasi UGG‘sais

Lucia Danes - -
Holivudo žvaigždės puošiasi UGG‘sais

Nors itin prieštaringai vertinamų UGG batų manija, dėka jų patogumo, praktiškumo bei jaukumo prasidėjo prieš gerus dešimt metų, panašu jog šie batai nė neketina trauktis nuo parduotuvių lentynų bei iš daugelio mūsų spintų ir pamažu tampa klasika (!?).

Origanalūs UGG batai, pagaminti iš avies odos bei vilnos – puiki išeitis žvarbiai žiemos dienai ir neblogas būdas palepinti aukštakulnių išvargintas kojas. Atrodo, kad taip mano ir daugybė Holivudo gražuolių, kurios dažnai renkasi UGG‘sus laisvu nuo iškilmingų renginių ir raudonųjų kilimų metu.

Kviečiame pasigrožėti, kaip vienos stilingiausių pramogų pasaulio žvaigždžių derina UGG avalynę su mini suknelėmis, stilingais paltais, raštuotomis kojinėmis ar skinny džinsais.

Leighton Meester

Hayden Panettiere

Elle Fanning

Jessica Simpson

Taylor Momsen

Blake Lively

Alessandra Ambrosio

Sarah Jessica Parker

Apie autorių

Lucia Danes
Lucia Danes

Lucia yra viena iš naujausių Jurgita.lt naujienų skilties redaktorių, nors nemaža dalis representacinių straipsnių apie fotografus, dizainerius, stilistus, bei visažistus taip pat priklauso šiai merginai. Aiškus ir skaitytojų pamėgtas rašymo stilius, būdingas šiai merginai, ypač tinka objektyviai anlizei, konkretiems m...

Susisiekite su Lucia Danes
Apie Jurgita.lt