Į pagalbą keturkojams

Julie Splinters - -
Į pagalbą keturkojams

Ar žinote, kas niekada neišeina iš mados? Pagalba tam, kuriam jos nepaprastai reikia. O ar žinote, kas labiausiai puošia žmogų? Geri ir gražūs darbai.

Kažkam kažkur yra sunku. Kažkas tyliai laukia, o kažkas šaukia. Kažkas verkia. Nuskriausti, pavargę, ką nors praradę, o gal niekada neturėję, vieniši ar už nieką žiauriai nubausti. Tokių daug, daug. Ir visų jų širdyse rusena bent slapta viltis. „Jurgita“ kuria SOS rubriką tam, kad kuo mažiau jų užgestų. Tam, kad nelaimingieji būtų išgirsti, neliktų užmiršti.

Nenusigręžk ir Tu. Raginame vienytis reikšmingiems darbams. Kartu mes stipresni. O bendri darbai – dar didesni. Ir galbūt kažkam kažkur bus truputį lengviau…

VŠĮ „Lesė“ – viena didžiausių gyvūnėlių globos organizacijų Lietuvoje, kurios misija nepropaguoti kraštutinumų (eutanazijos), mažinti beglobių gyvūnų skaičių, stabdyti žiaurų elgesį su jais ir įtraukti visuomenę aktyviai prisidėti prie šios veiklos. Organizacijoje dirbantys savanoriai džiaugiasi, kad per trejus metus namus rado net 900 gyvūnėlių. Tačiau yra dar daug priglaustųjų, kurių išlaikymui, vaistams, operacijoms trūksta lėšų.

Kviečiame prisidėti prie „Lesės“ misijos ir bent truputį palengvinti globotinių gyvenimą. Tikimės, kad tai padės aprūpinti mažuosius mūsų draugus reikalingiausiomis priemonėmis ir maistu.

Kviečiame visus bent kažkuo padėti – pinigais, maistu ar kitokia labdara. Jūs visad esate laukiame gyvūnų globos namuose „Lesė“ adresu: Klinikų g. 1 Buivydiškės, Vilniaus r. Finansinę paramą skirti galite lėšas pervesdami į sąskaitą: Viešoji įstaiga „Lesė“.

Įmonės kodas 300709225.

Bendros sąsk. nr. LT647044060005976183 (SEB bankas, SWIFT kodas CBVILT2X).

„Jurgita“ subūrė komandą savanorių geradarių ir nuvyko į „Lesės“ gyvūnų globos namus su lauktuvėmis.

Į pagalbą keturkojamsĮ pagalbą keturkojamsĮ pagalbą keturkojamsĮ pagalbą keturkojamsĮ pagalbą keturkojamsĮ pagalbą keturkojamsĮ pagalbą keturkojamsĮ pagalbą keturkojamsĮ pagalbą keturkojams

Nuotraukose:

1. Kalytės Taigos su 6 šuniukais atsisakė jos šeimininkas.

2. Katytė Neityri buvo rasta prie kavinės durų prašanti maisto. Ji turėjo šeimininką, tačiau visą laiką gyveno lauke ir iš jo net negaudavo valgyti…

3. Kalytė Tora valkatavo Antakalnio mikrorajone ir buvo skriaudžiama. Į „Lesę“ kreipėsi neabejingi žmonės, kurie Torą šėrė, kol jai atsilaisvino vieta prieglaudoje.

Ir kiti gyvūnų globos namų augintiniai…

4. VŠĮ „Lesė“ savanorė su kalyte Taiga laukė atvykstančių svečių.

5. Gabrielė Martorosianaitė ir Viktorija Kunauskaitė pasisveikino su vos dvejų mėnesių šuneliu.

6. Kol kas čia dar tik statybvietė, bet su visų pagalba ji galbūt taps jaukia prieglauda gyvūnams. Savanorė pasakojo, kad šiuo metu namų neturi į jų organizaciją patekę net 134 gyvūnai.
7. „Jurgita“ su komanda atvežė pilną bagažinę lauktuvių.

8. Jurgis Jurevičius vaišino šunelius.

9. Šokėjai pažaisti kvietė ir keturkojus draugus, o Gabrielė prisijaukino kalytę skanėstu.

Justina Ragauskaitė

Gyvūnų globos namų ir G. Juchnevič nuotr.

Apie autorių

Julie Splinters

Julie - viena iš nedaugelio žmonių, ypatingai besidominčių Rytų Japonijos, Kinijos ir apskritai Azijos šalių kultūromis. Baigusi anglų filologijos studijas, mergina šiuo metu yra Azijos studijų krypties programos studentė, kurią apima Artimųjų Rytų studijos, japonologija, Pietų Azijos studijos ir sinologija.  Kadangi m...

Susisiekite su Julie Splinters
Apie Jurgita.lt