Į TEMĄ – Sporto klubas dailiajai lyčiai

Linas Kiguolis - -
Į TEMĄ – Sporto klubas dailiajai lyčiai

Moters grožiui, patrauklumui ir gerai savijautai reikalingas nuolatinis dėmesys. Sporto klubas – viena iš vietų, kur dailioji lytis gali ar net privalo savimi pasirūpinti. Skamba atgrasiai? Nuobodžiai? Tačiau dažniausiai pradėjusios nebenori sustoti. Anot sporto klubo moterims „Effectus“ vadovės Onos Vaštakienės, kiekviena treniruotė dovanoja išties didžiulį malonumą, padeda atsikratyti streso, suteikia žvalumo, energijos ir visapusiškai grūdina asmenybę.

Kuo sporto klubas „Effectus“ išsiskiria iš kitų?

– Jis yra sukurtas ir pritaikytas specialiai moterims. Treniruokliai atitinka jų fiziologiją – neatgrasūs, švelnūs ir patogūs naudoti. Stengiamės sudaryti jaukią, natūralią bei psichologiškai komfortabilią aplinką. Į treniruotes moterys atbėga be makiažo, joms patogiu laiku, tiesiai iš namų ar darbo. Klubas kompaktiškas, tad nereikia bėgioti koridoriais, laukti eilėje prie treniruoklių. Čia susirenkama ne savęs parodyti, o su savimi dirbti, ne stumti laiką, o efektyviai jį išnaudoti. Visų mūsų klienčių tikslas vienodas – gauti malonumo ir naudos iš fizinio krūvio. Be to, turime ir kitų privalumų – čia pat galima įsigyti maisto papildų, pasideginti klubo soliariume ir t.t.

Dėl kokių priežasčių moterys ir merginos lanko treniruotes?

– Yra 3 pagrindinės klienčių kategorijos: norinčios numesti svorio, norinčios palaikyti gerą formą, sveikatą ir norinčios stiprinti kūną, auginti raumenis. Tačiau visos vienodai ieško pasitenkinimo, laimės pojūčio. Gerai padirbėjusios, moterys savimi didžiuojasi, labiau pasitiki, realizuoja savo ryžtą ir valią. Džiugu, kad per palyginti trumpą laiką jos pasiekia tikrai puikių rezultatų. Matai, kaip keičiasi žmogus: nerangus, nusiminęs įgyja stiprybės, jaučiasi kaip ant sparnų.

Ar fizinė veikla sporto klube gražina figūrą?

– Be abejo. Subalansuotos programos padeda tobulinti arba išlaikyti kūno linijas. Tačiau visada pabrėžiu – negalvokite apie kiekvieną centimetrą, kilogramą. Didžiausias pasitenkinimas ateina su pergalės pojūčiu. Pergalę pasiekiate jau vien dėl to, kad kažką dėl savęs darote.

Kas gali lankyti sporto klubą?

– Kiekviena norinti, bet kokio amžiaus ar užimtumo moteris, mergina. Turime specialių abonementų senjoroms, jaunoms mergaitėms, kovojančioms su antsvoriu (gydytoja pagal tam tikrą metodiką padeda jį sumažinti bei sureguliuoti medžiagų apykaitą), taip pat rytinių, pietinių ar vakarinių abonementų. Netgi mamos su savo vaikais turi visas sąlygas pas mus lankytis – atžalos čia prižiūrimos, piešia, stebi sportuojančias mamas, bendrauja su trenerėmis, kartais net kamuolį pasiima.

Ar brangus šis malonumas?

– Mūsų kainos – išties prieinamos ir žymiai žemesnės už vidutines. Pavyzdžiui, vieno mėnesio savaitgalio abonemento kaina tesiekia 70 Lt. O šiaip esame geranoriški ir atsižvelgiame į klienčių pageidavimus, taikome nuolaidas.

Dažnai girdime, jog treniruotės sporto klube yra pakankamai monotoniškos – mini tą patį treniruoklį, kol įgrysta. Sporto klubo „Effectus“ trenerė SVETLANA ZAIKOVA (baigė LKKA Biomedicinos studijas. Šiuo metu yra VU reabilitacijos magistratūros studentė. 2008 m. Lietuvos dviračių maratonų taurės III vietos laimėtoja) paneigia tokį mitą:

Į TEMĄ – Sporto klubas dailiajai lyčiai

„Dauguma moterų, merginų eina pirkti abonemento tarsi į kokį egzaminą. Galiu nuraminti – čia baimės, gėdos ar bet koks kitas nesmagus jausmas greitai dingsta. Su kiekviena bendraujame asmeniškai, tiriame ne tik fizinę būklę, bet ir slegiančias vidines problemas. Tik taip galime numalšinti stresą, padėti, pasiekti pageidaujamą rezultatą ir šauniai praleisti laiką. Kitos klientės nori ramiai, niekieno netrikdomos dirbti. Atsižvelgiame ir į tokius poreikius.

Šiame sporto klube dirba profesionalios trenerės ir specialistės. Tai labai svarbu. Jos greičiau supranta, kodėl ir kokie procesai vyksta, ką daryti, jei žmogus skundžiasi skausmu, žino, kaip teisingai konsultuoti, taisyklingai kvėpuoti, laiku apsaugoti klientą, kokias procedūras parinkti.

Kiekvienai pageidaujančiai sudarome individualias programas. Prieš tai klienčių klausinėjame, susipažįstame su sveikatos būkle, tikslais ir paruošiame tinkamiausią programos variantą. Jei reikia, turime ir dietologę, kuri konsultuoja mitybos klausimais. Kineziterapija – gydymas judesiu – viena pagrindinių reabilitacijos priemonių. Bendradarbiaujame su kineziterapijos centru. Po gydymo moterims padedame toliau palaikyti fizinį aktyvumą, stiprėti su mūsų specialistų pagalba. Nemanykite, kad treniruotės sporto klube greitai įgrysta ir yra nuobodus užsiėmimas. Čia galite lankyti aerobiką, jogą, kalanetiką (ji ypač padailina kūno linijas), dirbti su naujais treniruokliais arba visa tai suderinti. Dirbame ne tik su svoriais, bet ir su kardio treniruokliais, kurie turi net 6 itin efektyvias programas: riebalų deginimo, širdies ir kraujagyslių stiprinimo, 5 km bėgimo, ištvermės didinimo ir kt.. Kaskart galima pasirinkti vis kitą skirtingo lygio programą. Neužteks mėnesio visas jas išbandyti. Taikome ir įvertinimo testus, kuriais tikriname, ar fizinė būklė gerėja, ar dirbama teisinga kryptimi, ką reikėtų koreguoti.

Tad neatidėliokite sporto rytdienai. Juk judesys yra pigiausias, prieinamiausias ir skaniausias vaistas nuo visų ligų!“.

„Effectus“ – modernus ir vienas iš vos kelių sporto klubų, subalansuotų specialiai moterims! „Ir joms malonu, ir vyrams ramu. Jie savo antrąsias puses lengva ranka išleidžia. Labai savo moteris mylintys vyrai žino, kad geriausia dovana – mūsų klubo abonementas“, – sako „Effectus“ klubo vadovė Ona Vaštakienė.

Į TEMĄ – Sporto klubas dailiajai lyčiai

Prisiversti sportuoti namuose yra sunku, todėl kviečiame moteris nelikti abejingas sau, o ateiti į klubą ir su jo kolektyvo pagalba suteikti sau džiaugsmo. Privatumas, saugumas, gera savijauta ir norimų rezultatų pasiekimas – tai, ką Jums siūlo „Effectus“ sporto ir sveikatingumo klubas!

Į TEMĄ – Sporto klubas dailiajai lyčiai

Moterų sporto klubas „Effectus“

Laisvės pr. 60, Vilnius

Tel.: +370 5 2414493

Mob.: +370 687 40701

www.effectusmoterims.lt

Justina Ragauskaitė

Apie autorių

Linas Kiguolis
Linas Kiguolis

Linas Kiguolis - žinomo verslininko Ugniaus Kiguolio jaunesnysis brolis, tvirtai žingsniuojantis savo karjeros laiptais. Ilgą laiką buvęs brolio šešėlyje jaunas ir ambicingas IT specialistas tapo brolio verslo partneriu ir užsitikrino svarbų vaidmenį bendroje veikloje.

Susisiekite su Linas Kiguolis
Apie Jurgita.lt