Ieškome originalių lietuviškų marškinėlių!

Gabriel E. Hall - -
Ieškome originalių lietuviškų marškinėlių!

Vasara. Dabar gražių, plačių marškinėlių – t-shirt‘ų – gatvėje reikia kaip oro. Mes nusprendėme rinktis lietuviškus. Taigi, prieš jūsų akis „kabo“ lietuvių dizainerių sukurti marškinėlių komplektai įvairiems skoniams ir poreikiams: tiks ir gatvėje, ir paplūdimyje, ir diskotekoje.

Unisex marškinėliai iš „Future Sentiments“
„Future Sentiments“ (www.futuresentiments.com) dizainas

Ypatingi marškinėliai, sukurti dviejų architektų su meile ir atidumu smulkiausioms detalėms. Gaivūs, gelsvi kaip saulė, tamsūs ir blizgantys kaip po škvalo ir net avangardiniai su persiško kilimo rašto motyvais… visi jie laukia Jūsų!

Kaina internete: € 55.

Marškinėliai „ICE CREAM T-SHIRT“
Denio Kuchtos (www.deniskuchta.com) dizainas

Šis dizaineris net pačius paprasčiausius trikotažinius marškinėlius sugeba paversti provokuojančiais ir įdomiais. Iš pirmo žvilgsnio tai tik ledai, iš antro… 🙂 Įvairiausių dydžių Denio Kuchtos sukurti marškinėliai „Ledai“ tiks drąsioms,personalijoms, mėgstančioms išsiskirti iš minios.

Kaina internete: € 20.

Marškinėliai „Kilpa“
Denio Kuchtos (www.deniskuchta.com) dizainas

Įkvėptas praėjusios pasaulinės finansų krizės, dizaineris Denis Kuchta nusprendė pasiruošti sekančiai krizei… Štai taip jo kolekcijoje atsirado marškinėliai su „kilpa“. Interpretuok kaip nori, vilkėk kaip nori, vistiek atrodysi originaliai.

Kaina internete: € 25.

Marškinėliai „labàdienà“
Petro Navicko ir Rapolo Vosyliaus (www.labadiena.eu) dizainas

Lietuviški marškinėliai, sukurti „betono vaikams“: riedlentininkams, dviratininkams, riedutininkams ir panašiems teigiamiems gatvės „chuliganams“.

Kaina internete: € 23.

Apie autorių

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall

Gabrielė yra sveikos gyvensenos entuziastė, kuri turi aistrą tiek sveikatai tiek grožiui nes visada domisi naujovėmis ir neprisibijo išbandyti kažką naujo. Išbandžiusi ką nors kas tikrai patinka ji pasidalina su skaitytojais kodėl tai rekomenduoja rinktis.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie Jurgita.lt