Ilgai lauktos Agnės Jagelavičiūtės kolekcijos pristatymas

Ugnius Kiguolis - -
Ilgai lauktos Agnės Jagelavičiūtės kolekcijos pristatymas

Viena stilingiausių tituluojamų Lietuvos šou pasaulio moterų Agnė Jagelavičiūtė gegužės 31 dieną pristatys vasarinių drabužių kolekciją moterims. Modeliuodama nepakartojamus kostiumus teatro spektakliams bei kurdama stilių įvairioms fotosesijoms Agnė neretai sulaukdavo klausimų, kodėl nekuria drabužių moterims. Tad pagaliau jos darbų gerbėjos gali nudžiugti – jau visai netrukus bus pristatyta „Agnė Jagelavičiūtė for Decolte“ moteriškų drabužių kolekcija.

Kolekciją sudarys 8 modeliai, sukurti taip, kad pabrėžtų moters privalumus, padėtų jai atrodyti seksualiai ir tuo pačiu elegantiškai bei itin moteriškai. Patogumas ir funkcionalumas buvo ne ką mažiau svarbūs kuriant drabužius moterims – juk moteris ne tik turi jaustis graži, bet taip pat ir jaustis patogiai bei laisvai.

Vasarinių moteriškų drabužių kolekciją Agnė kūrė bendradarbiaudama su žymiu sostinės butiku „Decolte“, kuris jau turi nemenką patirtį bendradarbiaudamas su kitais žymiais dizaineriais ir stilistais. Šios kolekcijos drabužius bus galima įsigyti „Decolte“ parduotuvėje, o kol kas kviečiame apžvelgti jau visai greit pasirodysiančios kolekcijos eskizus bei pirmuosius fotosesijos kadrus su kolekcijos mūza Egle Grėbliauskaite.

Ilgai lauktos Agnės Jagelavičiūtės kolekcijos pristatymasIlgai lauktos Agnės Jagelavičiūtės kolekcijos pristatymasIlgai lauktos Agnės Jagelavičiūtės kolekcijos pristatymasIlgai lauktos Agnės Jagelavičiūtės kolekcijos pristatymasIlgai lauktos Agnės Jagelavičiūtės kolekcijos pristatymasIlgai lauktos Agnės Jagelavičiūtės kolekcijos pristatymasIlgai lauktos Agnės Jagelavičiūtės kolekcijos pristatymasIlgai lauktos Agnės Jagelavičiūtės kolekcijos pristatymas

Apie autorių

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis

Ugnius Kiguolis - žinomas verslininkas bei visuomeninkas. Daugybės internetinių projektų kūrėjas ir bendrasavininkas, savo veiklą skirstantis į keletą sričių.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie Jurgita.lt