Interviu: Gary Powellis - jis kuria muziką Christianui Louboutinui!

Linas Kiguolis - -
Interviu: Gary Powellis - jis kuria muziką Christianui Louboutinui!

Prieš kelias savaites Lietuvai išskirtinį ir atvirą interviu davė Adamas Ficekas, o šiandien įspūdžiais iš muzikinio kelio su britų žiniasklaidos „gardžiaisiais kąsneliais“ dalinasi pats Gary Powellis. Gary Powellis ir Adamas Ficekas – du charizmatiški ir muzikalūs vyrukai iš grupės „London Guns“.

Jau šiandien „Lofte“ jie suks plokšteles ir pakaitomis „ant viršaus“ profesionaliai bei smarkiai kals būgnais, būgneliais bei gitara. Gary su Pete Doherty grojo legendomis apkamšytoje britų grupėje „The Libertines“, kuri į rokenrolo istoriją įėjo, kaip grupė šlovės olimpe pakeitusi „Oasis“.

O Adamas su skandalinguoju buvusiu Kate Moss meilužiu praėjo ilgą rokenrolo kelią grodamas Pete suburtoje grupėje „Babyshambles“, kurią nuolat krėtė įvairiausi skandalai.

Šiandien Gary Powellis ne tik groja „London Guns“, bet taip pat kuria muziką pačiam Christianui Louboutinui kartu su Dita Von Teese bei groja didžiausiuose vakarėliuose visame pasaulyje.

Gary, sveikas. Kaip Tavo diena?
Labas labas! Įprasta – ruošiausi keliems susitikimams su vadyba. Vėliau žiūrėjau animacinius filmukus su savo vaikais.

Į Lietuvą atvyksti su kitu buvusiu Pete Doherty būgnininku Adamu Ficeku – kokios jųdviejų ambicijos kalbant apie bendrą jūsų projektą „London Guns“?
Su šiuo projektu norėtume sulaužyti stereotipus, kad esame tik indie muzikos didžėjai. Jei ateisi į mūsų šou, pamatysi, kad mes praplečiame indie muzikos ribas. Mes ne tik didžėjaujame, bet grojame ir savo kūrinius, gyvai „kalame“ perkusiniais instrumentais ir gitara.

Ar dažnai sutinki kitus „The Libertines“ narius?
Taip, dažnai matausi su Carlu Baratu. Neseniai su juo grįžome iš Hong Kongo, o po „London Guns“ koncerto Vilniuje, su Carlu šausime į Čikagą. C. Baratui šiuo metu sekasi netgi labai gerai – jis jaučiasi ir atrodo geriau nei bet kada.

O kaip sekasi Johnui Hassalui ir Pete Doherty?
Johnas Hassalas šiuo metu gyvena Danijoje, tačiau dažnai grįžta į Londoną. Mūsų sūnūs, kuriem po tris metus, labai gerai sutaria. Doherty nemačiau jau senokai. Tačiau iki šiol esu įsitikinęs, kad jis yra geras ir talentingas žmogus, nepaisant jo gyvenimo perturbacijų.

O kur dabar yra Pete Doherty? Jo jau senokai nesimato ir žiniasklaidos puslapiuose.
Nesu tikras, tačiau, manau, kad daugiausiai laiko jis leidžia Paryžiuje – ten jis rado save. Mes jo neignoruojame, tačiau tiesiog neužtenka laiko sėdėti ir galvoti – kur gi jis? Bet kokiu atveju galiu patikinti, kad nei vienas iš mūsų neprarado tikėjimo ir meilės muzikai.

Esi kartą pasakęs, kad „The Libertines“ ir vėl susibėgs tik tuo atveju, jei visi keturi grupės nariai tame dalyvaus.
Su „The Libertines“ visada buvo ir yra taip, kad tu niekad nežinai, kaip viskas pasisuks. Faktas, kad dar bus visko. Aš netgi norėčiau, kad vieną dieną mes kartu įrašytume naujos muzikos.

Iki „The Libertines“ tu negrojai jokioje grupėje, ką veikei iki to, kol tapai britiško rokenrolo istorijos dalimi?
(Juokiasi) Geras klausimas. Iki „The Libertines“ mokiau kitus groti būgnais, šiek tiek grojau big banduose, įvairių grupių įrašuose, rašiau muziką. Žodžiu, veikiau visko po truputį.

Kokie tavo geriausi prisiminimai iš „The Libertines“ laikų?
Man patiko viskas, nes tai, ką mes išdarinėjome su šiais vaikinais yra nepakartojama. Be to, šie žmonės turi geriausią humoro jausmą Žemėje.

O apie kokią profesiją svajojai, kai buvai dvidešimties?
Tiesą pasakius, neturėjau jokių svajonių susijusių su darbu (juokiasi). Jeigu rimtai, kai buvau jaunas, man labai trūko pasitikėjimo savimi.

2012 metai eina į pabaigą – kokie planai kitiems?
Noriu, kad mano įrašų kompanija „25 Hour Convenience“ suklestėtų, planuoju ir toliau kurti muziką madų šou, taip pat Christianui Louboutinui bei groti didžiausiose vakarėliuose visame pasaulyje.

Oho, tu dirbi su pačiu Christianu Louboutinu!
Taip, kartu su Dita Von Teese esu parašęs jam dainų.

Galbūt vykstantiem į Londoną pasiūlytum aplankyti kokias nors savo pamėgtas vietas?
Siūlyčiau laisvalaikį leisti aplink Angel rajoną. Iš ten esu kilęs… bet ne tik dėl to (juokiasi).

Galiausiai galbūt kažką perduotum žmonėm, kurie ketina ateiti į jūsų su Adamu šou?
Eidami į „Loftą“, nesineškite su savim jokių daiktų, atsipalaiduokit maksimaliai. Teprasideda Kalėdinis vakarėlių sezonas su „London Guns“.

Jau šiandien menų fabrike „Loftas“ įvyks dviejų legendinių britų grupių būgnininkų šou. Pasivadinę „London Guns“ abu Pete Doherty draugai ir abiejų jo grupių nariai Vilniuje žada surengti neregėtą indie muzikos fiestą. Beje, menų fabrike pasirodys ne tik britai, bet ir dar penkios lietuviško rokenrolo grupės: „Tai bus tarsi vienos nakties indie muzikos festivalis su stipriu headliner’iu“, – sako „Lofto“ muzikinės programos vadovas Viktoras Diavara.

Apie autorių

Linas Kiguolis
Linas Kiguolis

Linas Kiguolis - žinomo verslininko Ugniaus Kiguolio jaunesnysis brolis, tvirtai žingsniuojantis savo karjeros laiptais. Ilgą laiką buvęs brolio šešėlyje jaunas ir ambicingas IT specialistas tapo brolio verslo partneriu ir užsitikrino svarbų vaidmenį bendroje veikloje.

Susisiekite su Linas Kiguolis
Apie Jurgita.lt