Interviu: Ugnės Skonsmanaitės spintoje rūbai sukabinti pagal spalvą

Lucia Danes - -
Interviu: Ugnės Skonsmanaitės spintoje rūbai sukabinti pagal spalvą

Ugnė Skonsmanaitė TV eteryje jaučiasi kaip namie. Tačiau televizijos laidų vedėjos darbas – toli gražu ne vienintelis Ugnės užsiėmimas. Šiuo metu mergina tęsia intensyvias studijas universitete, šį savaitgalį debiutuos prie DJ pulto kaip Ugnė Šantažas, o neseniai išbandė ir dar vieną sritį – mados renginių koordinatorės. Dizainerio Roberto Kalinkino kolekcijos pristatyme U. Skonsmanaitei teko ir dėžes kilnoti, ir dalyvius kalbinti. Švieži įspūdžiai iš renginio bei pokalbiai mados tema – trumpame interviu.

Ugne, kaip nutiko, kad atisidūrei Robert Kalinkin kolekcijos pristatymo komandoje?
Su Robertu buvau pažįstama jau kurį laiką. Praėjusį sezoną matydavomės „Lietuvos Balsas“ laidų filmavimuose, kuomet jis rūpinosi Ericos Jennings ir Jurgio Didžiulio įvaizdžiu. Apie jį ir jo darbus visuomet buvau puikios nuomonės. Na o rugsėjo pradžioje vieno renginio metu apie būsimą pristatymą kalbėjome su Indre Viltrakyte, kuri taip pat dirba su Robertu, išsišnekėjusios supratome, kad turim daug bendrų minčių ir pasisiūliau pagelbėti. Taip ir prisijungiau prie komandos – įsiprašiau, trumpai tariant (juokiasi).

Ką veikei renginio užkulisiuose? kokie buvo tavo darbai?
Oficialiai buvau užkulisių koordinatorė, na o daryti teko įvairius darbus. Dar ruošiantis renginiui teko ne vienas derybinis pokalbis su partneriais, taip pat susitikimas, skambinau keliems šimtams mūsų VIP svečių ir aiškinausi kas atvyks, o kas ne, tvarkaraščių dėliojimas, darbas su komandomis (grimo, kirpėjų, asistentų).. Teko ir dėžes panešioti pačiai, ir kitus pavaikyti.

Užkulisiuose buvo per 200 žmonių – nebuvo sunku visus sužiūrėti?
Iš tiesų žmonių buvo labai daug, bet mane nustebino visų geranoriškumas, žinojimas, ką reikia daryti ir užduočių vykdymas be jokių kaprizų. Manau, kad tai didelis Roberto nuopelnas ir įkvėpimas, nes dirbant su juo ir jam, tiesiog atsiranda noras dirbti ir daryti. Žinoma, neišvengėme ir liapsusų, bet jie tegu ir lieka mums, jei žiūrovas to nepastebėjo – reiškia to ir nebuvo.

Kokie pačios įspūdžiai iš po renginio?
Įspūdžiai patys geriausi. Naujos pažintys, nauja patirtis. Kadangi viskas baigėsi gerai, esu laiminga ir jau laukiu kitų metų renginio. Na, o bemieges naktis jau užglaisčiau…

Kaip ieškai sau naujų rūbų – parduotuvėse, žurnaluose, internete?…
Sau drabužių ieškausi internete, ten juos ir perku (dažniausiai), bet dažnai būna ir taip, kad pamatau ką nors ir tada ieškau per visur, kaip sakoma! (šypsosi).

Girdėjau, kad tavo rūbai spintoje sukabinti pagal spalvą – ar tai tiesa?
Taip, mano spintoje viskas detaliai surūšiuota, taip kur kas lengviau. Tuomet žinau kas kur ir ruošiantis kur eiti, nereikia pradėti paieškų.

Nuosekliai seki mados tendencijas ar tik epizodiškai?
Mados tendencijas seku nuolat, bet jos taip greit kinta, kad kartais net juokas suima. Nevergauju madai, manau stilius išlieka, o mada keičiasi ir lieka verslu. Bet neneigsiu, man tai patinka ir kartais net tinka.

Koks rūbas ar aksesuaras yra ištikimiausias tavo palydovas šį sezoną?
Šį, kaip ir kiekvieną sezoną, mano ištikimiausia palydovas – aukštakulniai!

Nuotraukos Twodicks, Gedimino Žilinsko ir Vinco Alesiaus.

Apie autorių

Lucia Danes
Lucia Danes

Lucia yra viena iš naujausių Jurgita.lt naujienų skilties redaktorių, nors nemaža dalis representacinių straipsnių apie fotografus, dizainerius, stilistus, bei visažistus taip pat priklauso šiai merginai. Aiškus ir skaitytojų pamėgtas rašymo stilius, būdingas šiai merginai, ypač tinka objektyviai anlizei, konkretiems m...

Susisiekite su Lucia Danes
Apie Jurgita.lt