Intriga, fetišas ir šviesa Billy Kidd fotografijose

Olivia Morelli - -
Intriga, fetišas ir šviesa Billy Kidd fotografijose

„Kai man buvo šešeri, mano šeima pardavė visus garaže buvusius daiktus ir man davė už juos gautus 20 dolerių. Pamaniau, kad bus smagu juos sudeginti medinėje dėžutėje“. „Turiu sūnų, kuris mane pavertė tokiu vyru, koks esu dabar“. „Draugai ir šeima mano gyvenime yra viskas“. „Aš priklausomas nuo šokolado“. „Esu vaikas su kamera, kuris yra pakvaišęs dėl šviesos ir joje esančių daiktų“.

Štai tokius pasisakymus galima rasti oficialioje fotografo Billy Kidd interneto svetainėje, kai pasineri į paieškas, ką gražaus ir nematyto šį kartą pristatyti rubrikoje „Fotografijos talentai“. Atidžiau pasižiūrėjus į joje esančius fotografo darbus, nejučia nusprendi savo ieškojimus baigti. Billy Kidd priklausomas ne tik nuo šokolado, bet ir nuo fotografijos… Būtent jis šiandien atskleidžia savo talentą mūsų skaitytojams.

Gimęs Panamoje, o šiuo metu Niujorke gyvenantis ir dirbantis trisdešimtmetis fotografas Billy Kidd žino, kaip prikaustyti dėmesį. Savo darbuose jis sukuria ilgai nepamirštamą reginį, kuris yra pateikiamas nespalvotame, subtiliai prislopintame arba ryškiaspalviame kadre. Iš tiesų, Billy Kidd nesiliauja eksperimentuoti ir ieškoti naujų atspalvių ir pojūčių savo kūryboje. Pažvelgę į jo nuotraukas pamatysime, kad vieną kartą jis vaizduoja kasdieniškas ir natūralias pozas, kitą – nukelia į nežemiškas, ore tvyrančias erdves, pripildytas avangardo, kaprizingo detalių derinimo, geidulingų žvilgsnių ar erotika persmelkto jausmo.

Visais šiais dalykais jau spėjo susižavėti ne vienas mados pasaulio atstovas, tarp kurių „Kult“, „160 g“, „Culture“, „Black Book“ žurnalų leidėjai bei „Shano“, „Bellarri“, „Isaac“ papuošalus gaminančios kompanijos. Jūsų dėmesiui – fotografijos pasaulis Billy Kidd akimis. Ar jis sužavės ir jus?

Intriga, fetišas ir šviesa Billy Kidd fotografijoseIntriga, fetišas ir šviesa Billy Kidd fotografijoseIntriga, fetišas ir šviesa Billy Kidd fotografijoseIntriga, fetišas ir šviesa Billy Kidd fotografijoseIntriga, fetišas ir šviesa Billy Kidd fotografijoseIntriga, fetišas ir šviesa Billy Kidd fotografijoseIntriga, fetišas ir šviesa Billy Kidd fotografijoseIntriga, fetišas ir šviesa Billy Kidd fotografijoseIntriga, fetišas ir šviesa Billy Kidd fotografijoseIntriga, fetišas ir šviesa Billy Kidd fotografijoseIntriga, fetišas ir šviesa Billy Kidd fotografijoseIntriga, fetišas ir šviesa Billy Kidd fotografijoseIntriga, fetišas ir šviesa Billy Kidd fotografijoseIntriga, fetišas ir šviesa Billy Kidd fotografijoseIntriga, fetišas ir šviesa Billy Kidd fotografijoseIntriga, fetišas ir šviesa Billy Kidd fotografijoseIntriga, fetišas ir šviesa Billy Kidd fotografijoseIntriga, fetišas ir šviesa Billy Kidd fotografijoseIntriga, fetišas ir šviesa Billy Kidd fotografijoseIntriga, fetišas ir šviesa Billy Kidd fotografijoseIntriga, fetišas ir šviesa Billy Kidd fotografijoseIntriga, fetišas ir šviesa Billy Kidd fotografijoseIntriga, fetišas ir šviesa Billy Kidd fotografijoseIntriga, fetišas ir šviesa Billy Kidd fotografijoseIntriga, fetišas ir šviesa Billy Kidd fotografijoseIntriga, fetišas ir šviesa Billy Kidd fotografijoseIntriga, fetišas ir šviesa Billy Kidd fotografijoseIntriga, fetišas ir šviesa Billy Kidd fotografijoseIntriga, fetišas ir šviesa Billy Kidd fotografijoseIntriga, fetišas ir šviesa Billy Kidd fotografijoseIntriga, fetišas ir šviesa Billy Kidd fotografijoseIntriga, fetišas ir šviesa Billy Kidd fotografijoseIntriga, fetišas ir šviesa Billy Kidd fotografijoseIntriga, fetišas ir šviesa Billy Kidd fotografijoseIntriga, fetišas ir šviesa Billy Kidd fotografijoseIntriga, fetišas ir šviesa Billy Kidd fotografijoseIntriga, fetišas ir šviesa Billy Kidd fotografijoseIntriga, fetišas ir šviesa Billy Kidd fotografijoseIntriga, fetišas ir šviesa Billy Kidd fotografijose

Apie autorių

Olivia Morelli
Olivia Morelli

Olivia yra grožiui, madai ir sveikatos temai neabejinga mama. Pati buvusi modeliu ir keliavusi pasaulyje ji žino kas yra stiliaus pojūtis, koks sunkus ir pastangų reikalaujantis yra modelio darbas.

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie Jurgita.lt