Intriguojančios pozos naujame Lady GaGos klipe

Olivia Morelli - -
Intriguojančios pozos naujame Lady GaGos klipe

Teatrališkais gyvais pasirodymais garsėjanti atlikėja Lady Gaga nelieka nepastebėta. Ekstravagantišku garderobu išsiskirianti mergina daro nemažą įtaką mados pasauliui. Ištikimiausi jos gerbėjai dar tikrai nepamiršo, kaip per Paryžiaus mados savaitę šviesaus atminimo Alexander McQueen kolekcijos pristatymo metu įvyko jos hito „Bad Romance“ premjera. Dizainerio drabužiais ir ypatingai daug dėmesio sulaukusiais neįprastos formos aukštakulniais Lady Gaga puošėsi ir šios dainos vaizdo klipe.

Populiarioji mergina toliau tęsia bendradarbiavimą su garsiais mados pasaulio atstovais. Neseniai buvo pristatytas naujausio Lady Gagos hito „Alejandro“ vaizdo klipas, kurį kūrė talentingasis mados fotografas Steven Klein.

Intriguojančios pozos naujame Lady GaGos klipe

Apšvietimas, grimas, išraiškingos, drąsios, intriguojančios pozos, pusnuogiai kareiviai su aukštakulniais, latekso drabužius vilkinčia vienuole ar tamsos jėgų užvaldyta lemtinga moterimi tapusi Lady Gaga – tai ir dar daugiau galima išvysti naujajame dainininkės vaizdo klipe. Nemažai melomanų jau spėjo įžvelgti panašumų tarp šios ir Madonnos „La Isla Bonita“ dainų. Jaunąją atlikėją, rodos, įkvėpė ir pats Madonnos stilius ir ypatingai jos išpopuliarintos kūgio formos liemenėlės, kurios Lady Gagos klipe dar yra papuoštos šaunamaisiais ginklais.

„Mes sujungėme šokį, pasakojimą ir siurrealizmo motyvus. Jame stengėmės perteikti Lady Gagos norą atverti savo širdį ir sielą“, – taip „Rolling Stones“ žurnalistams vaizdo klipą pristatė Steven Klein. Kviečiame pažiūrėti ir įvertinti!

Apie autorių

Olivia Morelli
Olivia Morelli

Olivia yra grožiui, madai ir sveikatos temai neabejinga mama. Pati buvusi modeliu ir keliavusi pasaulyje ji žino kas yra stiliaus pojūtis, koks sunkus ir pastangų reikalaujantis yra modelio darbas.

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie Jurgita.lt