Intriguojantys užkulisiai ir visiškai kitokia Gaga!

Gabriel E. Hall - -
Intriguojantys užkulisiai ir visiškai kitokia Gaga!

Ekscentriška, atvira, šokiruojanti. Jos pasirodymai ir gastrolės sukelia tikrą ažiotažą, vienus versdamos ją dievinti, kitus – krūpčioti iš pasibjaurėjimo. Populiariausia metų atlikėja 2010-aisiais, įtraukta į pasaulio įtakingiausių žmonių šimtuką. Visas pasaulis šėlsta dėl kontroversiškosios atlikėjos LADY GAGA, kuri jau rugpjūtį Lietuvoje žada surengti įspūdingiausią šių metų popmuzikos šou.

Pirmą kartą Lietuvoje – oficialus skandalingosios atlikėjos LADY GAGA nuotraukų albumas! Daugiau kaip 450 profesionalių garsaus fotografo Terry Richardsono nuotraukų, kuriose – intriguojantys užkulisiai ir visiškai kitokia Gaga! LADY GAGA x TERRY RICHARDSON – oficialus, itin atviras Lady Gagos fotoalbumas (leidėjas „Šarkos knygos“), kuriame profesionalaus fotografo Terry Richardsono užfiksuotos intymiausios garsiosios popmuzikos atlikėjos užkulisinio gyvenimo akimirkos, pradedant 2010-ųjų rugpjūčiu Lollapalooza festivalyje, 2011-ųjų vasario Grammy apdovanojimais ir baigiant Monster Ball turo paskutiniais koncertais.

Šiame albume – daugiau nei 450 spalvotų ir nespalvotų nuotraukų, kurios atskleis visiškai kitokį Lady Gagos veidą nei jį matėte anksčiau. LADY GAGOS nuotraukų albumas – bendras jos ir fotografo Terry Richardsono kūrybos vaisius. Kaip tikina pati dainininkė – provokuojantis, bet tikras. Terry Richardsonas laikomas vienu įdomiausių pasaulyje šiuolaikinių fotografų, mėgstantis fiksuoti nepagražintą, apnuogintą realybę ir, kaip ir L. Gaga – priversti dėl to žmones (ypač konservatoriškus) jaustis nepatogiai.

Jau startavo išankstinė prekyba internetu, knygynuose leidinys pasirodys liepos 30 d.

Apie autorių

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall

Gabrielė yra sveikos gyvensenos entuziastė, kuri turi aistrą tiek sveikatai tiek grožiui nes visada domisi naujovėmis ir neprisibijo išbandyti kažką naujo. Išbandžiusi ką nors kas tikrai patinka ji pasidalina su skaitytojais kodėl tai rekomenduoja rinktis.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie Jurgita.lt