Intymi pagunda

Lucia Danes - -

Žinant, jog seksualumas – vienas iš svarbiausių žmogaus poreikių, buvo įkurta el. parduotuvė „Intymi pagunda“. Galime neigti ir nepripažinti, bet jis toks pat svarbus kiekvienam kaip ir kvėpavimas, maistas ar miegas. Tačiau net ir psichologai tiksliai neapibrėžia, kas tai per žvėris gyvenantis kiekvieno mūsų viduje. Vien todėl, kad kiekvieno seksualumas labai individualus, skirtingai puoselėjamas ir išreiškiamas. Vyrai šį savo vidinį „gyvūną“ dažniausiai maitina akimis. Dauguma pripažįsta ir tai, kad moteris atrodo daug seksualesnė dėvėdama bent jau miniatiūrinį rūbelį nei visiškai apsinuoginusi. Kai norisi daugiau karščio, daugiau aistros, savo individualų seksualumą reikia pakurstyti – aprengti.

Intymi pagunda

Nors apatinis trikotažas dažniausiai slepiamas po kitais drabužėliais, jis vistiek turi būti išskirtinis. Ypač kai šio sezono mados klyksmas – perregimi viršutiniai rūbai, o svarbiausias akcentas – nepriekaištingi – nėriniuoti, puošnūs ir, žinoma, kokybiški apatiniai.

Intymi pagunda

Intymi pagunda

Intymi pagunda

Vasarą svaigina ne tik karštis, bet ir noras atrodyti nepriekaištingai paplūdimyje. Tereikia išsirinkti figūrai tinkamiausią maudymosi kostiumėlį ir galima neabejoti, kad tikrai būsi pastebėta. Kompanijos „Intymi pagunda“ konsultantės moterims didesniais klubais pataria rinktis tamsesnes kelnaites ir šviesią liemenėlę. Toms, kurios vis niurzga dėl pilvuko, siūloma paslėpti jį po seksualiu vientisu maudymosi kostiumėliu, na o plačiapetės gali išsirinkti už kaklo surišamą liemenėlę ir mėgautis nepriekaištinga vasara.

Intymi pagunda

Intymi pagunda

Intymi pagunda

Šėlstant tokiam karščiui, pavargus po dienos darbų, labiau už viską norisi miegoti saldžiai ir apsuptam švelnaus natūralumo. Tačiau nepamirškime vilkėti tai, kas pabrėžia gražiausias moters linijas, išryškina krūtinę ar taliją. Natūralūs puošnūs naktiniai – idealu moterims, kurios dievina kokybę ir savo mylimiesiems nori atrodyti puošniai bei seksualiai.

Intymi pagunda

Intymi pagunda

Intymi pagunda

Štai, kodėl vyrai taip mėgsta dovanoti seksualius rūbelius. Savanaudiška? Visai ne! Žinodama, kad atrodo itin patraukliai vyrui, moteris įgyja daugiau pasitikėjimo ir labiau atsipalaiduoja. Be to, nuolat būti geidžiama – kiekvienos moters svajonė. O siekti svajonės padės „Intymi Pagunda“.

Intymi pagunda

Intymi pagunda

Apie autorių

Lucia Danes
Lucia Danes

Lucia yra viena iš naujausių Jurgita.lt naujienų skilties redaktorių, nors nemaža dalis representacinių straipsnių apie fotografus, dizainerius, stilistus, bei visažistus taip pat priklauso šiai merginai. Aiškus ir skaitytojų pamėgtas rašymo stilius, būdingas šiai merginai, ypač tinka objektyviai anlizei, konkretiems m...

Susisiekite su Lucia Danes
Apie Jurgita.lt