„Ipanema“ - kai susilieja grožis, ekologija ir komfortas

Lucia Danes - -
„Ipanema“ - kai susilieja grožis, ekologija ir komfortas

„Ipanema“ yra prekinis ženklas, skirtas drąsioms šiuolaikinėms moterims. Visi „Ipanema“ modeliai yra kuriami remiantis naujausiomis mados tendencijomis, ir pasižymi ne tik dizaino, bet ir puošybos unikalumu. Taip pat „Ipanema“ taiko išskirtinę technologiją, kurios pagalba kuriami nauji patogios avalynės modeliai, neužmirštant jų išvaizdos ir universalumo.

Kaip ir Brazilijos moterys, „Ipanema“ vadovaujasi nuomone, kad grožis taip pat slypi įvairiapusiškame požiūryje į gyvenimą. Štai kodėl „Ipanema“ pasižymi didžiule avalynės modelių moterims įvairove, nepriklausomai nuo to, kur gyvenimas jas nuneš.

„Ipanema“ avalynė yra mėgstama ne tik Brazilijos moterų tarpe. Šiuo metu tai yra vienas iš pagrindinių „Grendene“ kompanijos prekinių ženklų, kuri yra didžiausia Brazilijoje ir viena stambiausių avalynės gamintojų pasaulyje. Įkūrusi padalinius daugiau nei 90 šalių ir pagamindama daugiau nei 200 milijonų batų porų per metus, „Grendene“ yra kompanija, kuri nuolatos žvelgia į ateitį. Štai kodėl ji pakartotinai panaudoja 100 % PVC (polivinilchlorido) atliekų iš savo gamyklų, ir daug investuoja į gamtos apsaugos programas bei socialinę atsakomybę.

„Ipanema“ Gisele Bündchen „Karšto smėlio“ kolekcija remia ISA, Socialinės Aplinkos Instituto, naują programą, kurios tikslas yra kova prieš klimato kaitą.

Tai programa, kuri gerina žmonių požiūrį į mūsų planetą ir skatinia pagalvoti, ką kiekvienas iš mūsų galime padaryti dabar pat, kad padėtume ar bent jau mažiau kenktume savo gyvenamajai aplinkai.

Vienas iš pačių paprasčiausių būdų yra drabužių ar avalynės iš perdirbtų medžiagų pasirinkimas. Drabužių ar avalynės patvarumas nemažiau svarbu – kuo ilgiau galėsime dėvėti drabužius ar avėti savo batus, tuo mažiau pirksime, vadinasi, mažiau prisidėsime prie vartotojiškumo ir gamybos mastų didinimo, kurie smarkiai teršia mūsų gyvenmąją aplinką.

Pasirinkdami „Ipanema“ renkatės ne tiesiog patogią avalynę – šie dailūs bateliai, alsuodami brazilietišku karščiu, parodo jūsų susirūpinumą mūsų planeta, o tai geriausias žmogaus atsakingumo ir brandumo rodiklis.

Šiuo metu vyksta „Ipanema“ avalynės išpardavimas!

Stilius ir patogumas itin palankiomis kainomis!

„Ipanema“ avalynę galite įsigyti:

Vilniuje, Ozo g. 18, PC „Ozas“, 2-ame aukšte, šalia „Crustum“ parduotuvės.

Palangoje, Basanavičiaus g. 10, šalia „Molinis ąsotis“ kavinės.

Basanavičiaus g. 44, šalia „Pajūrio kavinės“.

Prisijunkite prie „Ipanema“ Facebook`e: IPANEMA LIETUVA.

„Ipanema“ – kai susilieja grožis, ekologija ir komfortas„Ipanema“ – kai susilieja grožis, ekologija ir komfortas„Ipanema“ – kai susilieja grožis, ekologija ir komfortas„Ipanema“ – kai susilieja grožis, ekologija ir komfortas„Ipanema“ – kai susilieja grožis, ekologija ir komfortas„Ipanema“ – kai susilieja grožis, ekologija ir komfortas„Ipanema“ – kai susilieja grožis, ekologija ir komfortas„Ipanema“ – kai susilieja grožis, ekologija ir komfortas„Ipanema“ – kai susilieja grožis, ekologija ir komfortas„Ipanema“ – kai susilieja grožis, ekologija ir komfortas„Ipanema“ – kai susilieja grožis, ekologija ir komfortas

Apie autorių

Lucia Danes
Lucia Danes

Lucia yra viena iš naujausių Jurgita.lt naujienų skilties redaktorių, nors nemaža dalis representacinių straipsnių apie fotografus, dizainerius, stilistus, bei visažistus taip pat priklauso šiai merginai. Aiškus ir skaitytojų pamėgtas rašymo stilius, būdingas šiai merginai, ypač tinka objektyviai anlizei, konkretiems m...

Susisiekite su Lucia Danes
Apie Jurgita.lt