Iš ligoninės - Tiesiai ant podiumo

Linas Kiguolis - -
Iš ligoninės - Tiesiai ant podiumo

Galbūt blizgantys podiumai ir žurnalų viršeliai, šlovė, pripažinimas bei krūvos pinigų daugeliui merginų, svajojančių apie modelio karjerą, atrodo kaip nepasiekiama svajonė, tačiau sunkia genetine liga serganti 22-iejų Cassie Hawthorne žino – viskas yra įmanoma.

Nuo pat gimimo cistine fibroze sergančios Cassie sėkmės istorija prasidėjo gana netikėtai: šešiolikmetei besilankant Birmingamo vaikų ligoninėje, ją pastebėjo fotografas bei talentų skautas. Įamžinęs merginą kasmetiniame ligoninės albume, jį sužavėjusios šviesiaplaukės nuotraukas vaikinas kaipmat nunešė į antrame fotostudijos aukšte įsikūrusią modelių agentūrą. Nespėjusi nė mirktelėti Cassie staiga susivokė pozuojanti populiaraus parduotuvių tinklo „Tesco“ ar plaukų priežiūros priemonių imperijos „Umberto Giannini“, madų žurnalų fotosesijoms bei reguliariai pasirodanti TV reklamose.

„Kai gavau pirmąjį modelio darbą, tai buvo tikras svajonės išsipildymas, turbūt kaip ir kiekvienai šešiolikmetei“, – prisimena Cassie, – „Dievinu tą jausmą kai man padaro nepriekaištingą makiažą, šukuoseną bei aprengia prabangiais drabužiais. Per daug nesireklamuoju, kad sergu cistine fibroze, todėl modelio darbas nors akimirkai leidžia man apie tai pamiršti“.

Sunki paveldima liga merginai buvo diagnozuota kai ji buvo vos kelių savaičių amžiaus. Kasdien Cassie praleidžia daugiau nei tris valandas fizioterapijos procedūrose bei atlieka specialius kvėpavimo pratimus. Kas porą mėnesių modelis apsilanko klinikoje, kur tikrinamas jos svoris bei plaučių talpa ir jei randama kokių nors pakitimų, Cassie skiriami intraveniniai antibiotikai. Keliaudama mergina visur tamposi medikamentų, gydytojų pažymų oro uostams bei užrašų knygelių su artimiausių specialistų kontaktais pilną kuprinę.

Liga nesutrukdė Cassie ne tik siekti modelio karjeros, bet ir išnaršyti pusę pasaulio, per 21-ąjį gimtadienį iššokti su parašiutu, surinkti ne vieną tūkstantį labdarai ir įvairiais būdais atkreipti dėmesį bei skatinti žmonių supratimą apie cistinę fibrozę.

„Mano liga – tai geriausias postūmis daryti tai, ką aš noriu daryti. Kiti žmonės gali sau leisti atidėti svajones vėlesniam laikui, tačiau aš nežinau kas bus vėliau, todėl tiesiog darau tai dabar“, – sako Cassie.

Iš ligoninės – Tiesiai ant podiumo

Iš ligoninės – Tiesiai ant podiumoIš ligoninės – Tiesiai ant podiumoIš ligoninės – Tiesiai ant podiumoIš ligoninės – Tiesiai ant podiumoIš ligoninės – Tiesiai ant podiumoIš ligoninės – Tiesiai ant podiumo

Iš ligoninės – Tiesiai ant podiumoIš ligoninės – Tiesiai ant podiumoIš ligoninės – Tiesiai ant podiumoIš ligoninės – Tiesiai ant podiumoIš ligoninės – Tiesiai ant podiumoIš ligoninės – Tiesiai ant podiumoIš ligoninės – Tiesiai ant podiumo

Apie autorių

Linas Kiguolis
Linas Kiguolis

Linas Kiguolis - žinomo verslininko Ugniaus Kiguolio jaunesnysis brolis, tvirtai žingsniuojantis savo karjeros laiptais. Ilgą laiką buvęs brolio šešėlyje jaunas ir ambicingas IT specialistas tapo brolio verslo partneriu ir užsitikrino svarbų vaidmenį bendroje veikloje.

Susisiekite su Linas Kiguolis
Apie Jurgita.lt