Iš pirmų lūpų: atviras pokalbis su Rima Triškute

Olivia Morelli - -
Iš pirmų lūpų: atviras pokalbis su Rima Triškute

Po keturių dienų atgal į Milaną išskrendanti manekenė Rima Triškutė atrado laiko šiltam ir draugiškam pokalbiui, kurio metu ji mielai papasakojo apie šiuolaikinį mados industrijos pasaulį iš kitos – mums, stebėtojams, mažai pažįstamos – pusės. Visai portalo jurgita.lt madingų žmonių bendruomenei ši jauna, tačiau jau gana nemažai gyvenimo posūkių patyrusi ir jau daug ko pasiekusi mergina papasakojo apie savo modelio karjerą, pristatė naujausias mados tendencijas bei pasidalino kitomis savo madingomis mintimis…

– Kaip ir kada prasidėjo Tavo, kaip modelio, karjera?

„Kai man buvo vos 12 metų, mane dar mokykloje pastebėjo modelių agentūros vadovė. Nuvykusi į modelių agentūrą, prasidejo pasiūlymai dalyvauti fotosesijose, kolekcijų pristatymuose, na, o kiek vėliau sekė ir grožio konkursai“ – pasakoja Rima.

– Daugelis merginų vaikystėje save laikė nepatraukliomis. Ar ir Tu išgyvenai „bjauriojo ančiuko“ laikotarpį?

„Manau visos jaunos merginos išgyvena šį laikotarpį, taigi ir aš nesu išimtis. Turėjau keletą kompleksų, labai išgyvenau dėl savo lieknumo ir aukšto ūgio, nes klasės vaikai mėgo patyčias. Tačiau dabar suvokiu, kad visa tai yra privalumas mano darbe“.

Iš pirmų lūpų: atviras pokalbis su Rima Triškute

– Kas maloniausia ir nemaloniausia Tavo veikloje? Kokie modelio pliusai ir minusai?

„Man maloniausia mano darbe yra matyti savo darbo vaisius, pažangą, tobulėjimą ir siekti dar aukštesnių tikslų. Nemaloniausia greičiausiai būtų stipri konkurencija, pavydo jausmas. Modelio darbo pliusai – tai kelionės aplink pasaulį, užsienio kalbų išmokimas, svetimų kultūrų pažinimas bei naujos pažintys. O minusai būtų aplink tykantys pavojai – prostitucija, narkotikai. Be to, būnant modeliu, chemiškai labai nualinami plaukai, o taip pat nuo makiažo kenčia veido oda“.

– Kokiais didžiausiais šiandienos pasiekimais gali pradžiuginti savo gerbėjus?

„Laimėtais tarptautiniais grožio konkursais, žurnalais ir katalogais, kolekcijų pristatymais“.

– Kuria kūno dalimi yra labiausiai patenkinta gražiausio planetos kūno savininkė? Kurią, jei atsirastų ir noro, ir galimybių, norėtum kažkiek pakoreguoti?

„Esu labai priešiškai nusiteikusi prieš plastines operacijas ir vertinu natūralumą. Iš prigimties mes esame tokie, kokie esame, tad neverta gultis ant operacinio stalo norint pasikoreguoti vieną ar kitą kūno dalį. Reikia džiaugtis savimi tokiu, koks žmogus gimei. Be abejo, atsiranda ir išimčių, kada yra tiesiog reikalinga plastinė operacija, kaip, pavyzdžiui, pasitaiko įvairūs išsigimimai, nudegimai…“

Iš pirmų lūpų: atviras pokalbis su Rima Triškute

– Kaip manai, kas nulemia didelį Tavo populiarumą ir žinomumą Lietuvoje?

„Lietuvoje esu tiek pat žinoma, kiek ir Kinijoje. Galbūt skirtumas tik tas, kad Lietuva yra mažytė valstybė, kurioje gyvena ne tokia gausybė piliečių. Manimi žiniasklaida pradėjo domėtis po pirmojo laimėto tarptautinio grožio konkurso, po kurio vėliau sekė ir kiti. Taip pat aš išties daug dirbu, nesėdžiu rankų sudėjusi, dalyvauju daugybėje fotosesijų, kolekcijų pristatymų, Tv prezentacijų laidose, nes mane kviečia dizaineriai, fotografai. Mano nuotraukos kalba pačios už save. Visos merginos, daugiau dirbančios tarptautinėje modelių rinkoje, turi kur kas geresnius model book’us, o klientai juk modelį ir renkasi pagal patirtį“.

– Mados pasaulyje – konkurencija didžiulė. Suprantamas ir pavydo jausmas. Ar jauti pavydo jausmą savo atžvilgiu? Kaip su tuo susidoroji? O ar būna taip, kad ir tave pačią kada nors aplanko pavydo jausmas?

„Iš tikrųjų, būtent taip ir yra, šiame darbe pavydas ir konkurencija labai jaučiami. Per modelio darbą išties labai užsigrūdinau ir jau į viską reaguoju kur kas paprasčiau. Pati nesu pavydi mergina, aš džiaugiuosi ir kitų sėkme“.

Iš pirmų lūpų: atviras pokalbis su Rima Triškute

– Ar žodžiai „madinga“ ir „stilinga“ Tavo nuomone yra sinonimai?

„Man žodis „madinga“ reiškia to meto, konkretaus laikotarpio, mados tendencijas. Na, o „stilinga“ – gali būti nebūtinai mados sekimas, tačiau stilingai, gerai parinkti tam tikri rūbai“.

– Kaip laiką leidi atitrūkusi nuo modelio darbo? Ar turi kokių nors kitų pomėgių, nesusijusių su mados pasauliu? Kur Tave daugiausiai galima sutikti Lietuvoje?

„Atitrūkusi nuo modelio darbo ir grįžusi į Lietuvą, stengiuosi kuo daugiau laiko skirti savo artimiesiems, draugams. Taip pat daugiau laiko norisi praleisti gamtoje, prie jūros ir pailsėti nuo gatvių šurmulio. Taip, domiuosi psichologija, baigiau psichologijos kursus nuotoliniu budu. Taigi patinka domėtis žmogaus esybe.

Lietuvoje dažniausiai mane galima sutikti atokiau nuo centro, kur gali ramiai nueiti pavalgyti ar pasibūti su draugais. Kalbant apie naktinius klubus, tai būtų „Pacha“ ir „Absento fėjos“. Apie maitinimo įstaigas – ten, kur skaniai gamina cepelinus arba sushi 🙂 Apskritai, kasdien būnu vis kitoje vietoje, nes turiu labai daug veiklos ir nesinori sėdėti rankų sudėjus vienoje vietoje“.

Iš pirmų lūpų: atviras pokalbis su Rima Triškute

– Jei ne modelio darbas – kokia veikla norėtum užsiimti?

„Norėčiau studijuoti psichologiją ir dirbti vaikų namuose, kur vaikai palikti atlaidžių tėvų“.

– Tau suteikta veto teisė skelbti stilingiausią Lietuvos vyrą ir moterį. Kam skirtum šiuos titulus?

„Man stilingiausios moterys Lietuvoje yra dvi – Karina Krysko ir Genutė Žalienė. Todėl negalėčiau pasirinkti, kuri vertesnė šio titulo. O stilingiausias vyras Lietuvoje galbūt būtų Vytautas Rumšas jaunesnysis“.

– Gal galėtum pabaigti frazę: „Idealus vyras – tai….“. Gal jau sutikai tokį? 🙂

„Idealus vyras – tai, tas, kuris žino, kaip elgtis su moterimi, yra pasitikintis savimi, ambicingas, išsilavinęs, komunikabilus, turintis gerą humoro jausmą… Galėčiau vardinti ir vardinti, tačiau pagrindinis aspektas yra tas, kad jis mylėtų ir mane gerbtų. Dabar mano širdis laisva, kaip pavasario vėjas. O kai atsiras tas žmogus, slėpsiu jį po devyniais užraktais“, – atviravo mergina.

Iš pirmų lūpų: atviras pokalbis su Rima Triškute

– Ir galiausiai, artėja rugsėjis ir nauji mokslo metai. Gal galėtum mūsų skaitytojams pasufleruoti, kaip turėtų atrodyti madinga/as moksleivė/is ar studentė/as?

„Pirmiausia, kiek žmonių, tiek ir nuomonių. Juolab, kad ne viskas, kas yra madinga, gali tikti visiems be išimties. Todėl aš patarčiau rinktis patogią aprangą. O jei nori būti madingas, šį rudenį savo spintoje turi tureti juodos, aksominės spalvos drabužėlių. Vis dar madingos masyvios ir blizgios rankinės. Įsigyk blizgučiais papuoštą švarkelį ar ilgą megztą šaliką su kutais, taip pat nebijok dėveti dvisluoksnių megztinių, nes dabar tai madinga. Būk madingas, o svarbiausia pasitikintis savimi. Geros rugsėjo 1-osios“.

Apie autorių

Olivia Morelli
Olivia Morelli

Olivia yra grožiui, madai ir sveikatos temai neabejinga mama. Pati buvusi modeliu ir keliavusi pasaulyje ji žino kas yra stiliaus pojūtis, koks sunkus ir pastangų reikalaujantis yra modelio darbas.

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie Jurgita.lt