Įsilaužimas į R. Triškutės drabužinę

Jake Doe - -
Įsilaužimas į R. Triškutės drabužinę

Ech, kaip mums, merginoms ir moterims, patinka pačiauškėti: „Matei jos suknelę?!“, „Nusipirkau batelius“, „Kiek mokėjai?“, „Iš kur gavai tą rankinę?“. Taip, apie tuos reikalus, kurie kiekvienai iš mūsų yra be galo svarbūs. Jei ne patys svarbiausi… O kaip smalsu bent nosies galiuku apsiuostyti svetimoje drabužinėje! Tokią silpnybę „Jurgita“ taip pat turi. Šįkart įsiprašėme į Lietuvoje ir pasaulyje žinomo modelio RIMOS TRIŠKUTĖS spintą. Leidžiame pasižvalgyti ir Jums!

Užklupome Rimą vėl keliančią sparnus iš Lietuvos – besikraunančią lagaminą atostogoms Turkijoje. Mergina paprastai apsiperka užsienyje (Italijoje, Prancūzijoje), kur ir praleidžia daugiausiai laiko. „Be to, ten labai didelis drabužių pasirinkimas ir žemesnės kainos nei Lietuvoje“, – pabrėžia ji. Modelio darbas gražuolę įpareigoja visada būti grakščią ir stilingą. „Neapsieičiau be aukštakulnių, ypač prie suknelės – tada jaučiuosi pasitempusi ir elegantiška“, – moteriškumu spinduliuoja Rima.

Eidama į vakarėlius, mergina dažniausiai renkasi seksualius, bet subtilius drabužėlius – iššaukiančių atvirų palaidinių ar suknelių jos spintoje beveik neradome! Kaip ir ryškių spalvų rūbų, nes Rima labiausiai mėgsta baltą, juodą ir mėlyną. Ir apskritai, ji mielai dėvi džinsus, o suknelės, sijonai – tik darbui ir progoms.

Modelis simpatizuoja klasikiniui stiliui, tačiau šokiams, čiuožimui bei krepšiniui neabejingą merginą galima pamatyti ir įsispyrusią į sportinius batelius, užsitempusią šortukus ar bridžus bei užsimaukšlinusią sportinę kepuraitę. Todėl Rima turi nemažai paprastų laisvalaikio marškinėlių bei žemakulnių batelių – ir sportinių, ir vadinamųjų „balerinkių“. Be to, ji tvirtina, kad puošiasi ir dažosi minimaliai: „Esu už natūralumą, todėl kosmetikos beveik nenaudoju – nebent tai būtų akių tušas ir lūpų blizgesys. Eidama į vakarėlius, ryškiau pasidažau tik akis“.

Rima ištikima „D & G“, „Versace“ ir „Valentino“ prekių ženklams. O koks daiktas jai brangiausias? „Džiaugiuosi, kad kasdien su manim yra Jurgitos Kiguolės dovanotas laikrodukas – man laikas labai brangus“, – prisipažįsta gražuolė.

Pristatome keletą daiktų, kuriais šį sezoną Rima puošiasi dažniausiai:

Juodas DOLCE & GABBANA švarkelis, pirktas Monte Karle.

Įsilaužimas į R. Triškutės drabužinę

„Labai myliu šį daiktą – jis tinka prie visko, yra universalus, patvarus, plonas, bet šiltas, minkštas, neperšlampa, žodžiu – „neužmušamas“. Derinu jį ir prie klasikinės aprangos, ir prie džinsų“.

Įspūdingi LUCIANO PADOVAN verstos odos tamsiai raudonos spalvos bateliai iš Milano.

Įsilaužimas į R. Triškutės drabužinę

Rožiniu paduku, elegantiški, labai aukšti, bet patogūs ir gražūs. „Derinu juos prie klasikinės aprangos ir jaučiuosi taip, lyg būčiau su patogiais šokių bateliais“.

Juoda klasikinė FERRE rankinė – parsivežta iš Milano.

Įsilaužimas į R. Triškutės drabužinę

„Prabangus ir elegantiškas daiktelis, dažnai derinamas prie klasikinių suknučių.“

Tamsiai raudonos spalvos FERRE rankinė.

Įsilaužimas į R. Triškutės drabužinę

„Man ji patinka, nes graži, tinkanti nešioti kasdien, be to, dera prie mano numylėtųjų verstos odos PADOVAN batelių“

Žydros DOLCE & GABBANA kelnės su kantu – pirktos Kanuose.

Įsilaužimas į R. Triškutės drabužinę


„Kelnės labai patogios, medžiaga lyg ir džinsas, bet jos elegantiškos, labai daug kur galima priderinti. Beje, su šiom kelnėm ėjau į Naomi Campbell gimtadienį Kanuose.“

Ryški mėlyna indigo spalvos suknutė su nusegamu kaspinu.

Įsilaužimas į R. Triškutės drabužinę


„Pirkau Lietuvoje draugų vestuvių proga – tai mano mėgstama spalva, be to, suknelė romantiška, labai gražiai plevėsuojanti vėjyje.“

Marškinukai pirkti Kopenhagos oro uoste.

Įsilaužimas į R. Triškutės drabužinę

Įdomus neįprastų spalvų daiktas, apsivilkus išsiskleidžiantis kaip vėduoklė.

Itališko ženklo PARAH bikinis – pirktas Milane.

Įsilaužimas į R. Triškutės drabužinę

„Maudymosi kostiumėlis, gražiausias iš visų mano turimų – jaukus ir patogus. Šiuo metu, ruošdamasi atostogoms, jį būtinai įsimesiu į lagaminą.“

D. Rojaus nuotr.

Apie autorių

Jake Doe
Jake Doe

Jake yra vienas iš Jurgita.lt žurnalo redaktorių. Studijavęs kumunikaciją bei žurnalistiką viename iš Vašingtono koledžų, vyras geba kurti įtraukiančias naujienas, pateikti savo įžvalgas bei atrinkti pačias įdomiausias bei aktualiausias temas. Pagrindinis Jake’o pomėgis yra susijęs su kibernetine apsauga bei IT sritimi...

Susisiekite su Jake Doe
Apie Jurgita.lt