Iškilmingai skelbiame!

Ugnius Kiguolis - -
Iškilmingai skelbiame!

Vieną birželio šeštadienį Vilniuje nugriaudėjo spalvinga ir šurmulinga šventė „Žvaigždžių mokyklos“ atidarymas. Nors mokykla veikia jau kurį laiką, tačiau tik dabar, kai viskas įsibėgėjo ir sėkmingai baigėsi pirmasis sezonas, jos įkūrėjai – Karina Krysko, Saulius Skambinas, Ugnius ir Jurgita Kiguoliai – atrišdami raudoną kaspiną iškilmingai paskelbė šią džiugią žinią.

Į sostinės „New York“ klubą sugūžėjo šimtai mažųjų „Žvaigždžių mokyklos“ artistų ir talentų iš visos Lietuvos, kurie džiugino žiūrovus savo pasirodymais. Ant scenos taip pat pasirodė ir populiarūs jos senbuviai: Mia, Stano, Merūnas, Haroldas, Sniegė, „Pikaso“, „Kastaneda“, „Studentės“, „69 Danguje“ ir kt. Tarp jų, žinoma, ir pati Karina su Sauliumi. Poros atlikti šokiai kaip visad publikai paliko neišdildomą įspūdį.

Į tikrą šou sausakimšame klube susirinko ne tik būrys smalsių žiniasklaidos atstovų, bet ir pasveikinti renginio kaltininkus atėjusių žinomų veidų. Šie, kaip ir šventėje dalyvavę atlikėjai, visą vakarą plušo dalydami autografus.

Ugniui ir Jurgitai Kiguoliams tai buvo dviguba ar net triguba šventė. Vakaro metu buvo ne tik oficialiai paskelbtas „Žvaigždžių mokyklos“ atidarymas, bet ir pristatyta „Style City“ drabužių kolekcija, kurią demonstravo jiems priklausančios modelių agentūros „Supermodels“ merginos. Taip pat garsi šou pasaulio pora kartu su redakcijos komanda publikai pristatė ir neseniai išleistą mados, stiliaus ir laisvalaikio žurnalą „Jurgita“. Su leidinio turiniu susirinkusiuosius supažindino ekrane besikeičiančios skaidrės, o jų fone vėl pasirodė agentūros modeliai, vilkintys „InŽi“ mados galerijos drabužius. Vakaro vedėjas „Pikaso“ grupės narys Dovydas Šamrajus skelbė: „Jurgita“ – stilinga, jautri, veikli, madinga, išradinga, intriguojanti, novatoriška, pašėlusi – tokia kaip ir TU!”

Nepavyko dalyvauti šventėje? Nenusiminkite. Turite progą bent dabar „pasisvečiuoti“ joje vartydami šiuos puslapius. Tai specialiai Jums įamžintos šokėjų figūros, dainininkų pasirodymai, žiūrovų nuotaikos, užkulisių paslaptys, „Yuri“ grožio salono kirpėjų šėlionės ir daugybė kitų nepakartojamų akimirkų!

Scena

Iškilmingai skelbiame!Iškilmingai skelbiame!Iškilmingai skelbiame!Iškilmingai skelbiame!Iškilmingai skelbiame!Iškilmingai skelbiame!Iškilmingai skelbiame!Iškilmingai skelbiame!

Svečiai

Iškilmingai skelbiame!Iškilmingai skelbiame!Iškilmingai skelbiame!Iškilmingai skelbiame!Iškilmingai skelbiame!Iškilmingai skelbiame!Iškilmingai skelbiame!Iškilmingai skelbiame!

Užkulisiai

Iškilmingai skelbiame!Iškilmingai skelbiame!Iškilmingai skelbiame!Iškilmingai skelbiame!Iškilmingai skelbiame!Iškilmingai skelbiame!Iškilmingai skelbiame!Iškilmingai skelbiame!Iškilmingai skelbiame!Iškilmingai skelbiame!Iškilmingai skelbiame!Iškilmingai skelbiame!Iškilmingai skelbiame!Iškilmingai skelbiame!

Justina Ragauskaitė

Deimanto Rojaus („Ciklopas“), Martyno Siruso („ADfoto“) ir Vinco Alesiaus nuotr

Apie autorių

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis

Ugnius Kiguolis - žinomas verslininkas bei visuomeninkas. Daugybės internetinių projektų kūrėjas ir bendrasavininkas, savo veiklą skirstantis į keletą sričių.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie Jurgita.lt