Išlaikome vasaros įdegį: 5 patarimai

Gabriel E. Hall - -
Išlaikome vasaros įdegį: 5 patarimai

Vasara jau pasibaigė, o ją keičia darganotas ruduo, dienos trumpėja, vakarai jau gūdžiai tamsūs, vis dažniau ima lyti… Liūdna, tačiau dar galime pasilaikyti bent jau menkutį saulės atsiminimą – savo vasarišką įdegį, kuris daugeliui dar primena nuostabiai tingias atostogas. Paprasti patarimai jums, kurie leis saulės nubučiuota oda džiaugtis bent keliomis savaitės ilgiau.

1. Vitaminas A. Gražiai odos spalvai bei jos sveikatai būtinas šis vitaminas. Atkreipkite dėmesį į kūno priežiūros priemones, rinkites tas, kurios praturtintos šiuo vitaminu arba įsigykite jo vaistinėje.

2. Mityba. Kepenėlės, pienas, kiaušiniai, abrikosai, špinatai, raudonos spalvos daržovės bei vaisiai ir, žinoma, morkos padeda ne tik lengviau įdegti, bet ir palaikyti sveikai rusvą odos spalvą. Vienos stiklinės morkų sulčių tikrai pakaks!

3. Drėkinimas. Įdegis pasišalina keičiantis odos ląstelėms, o pastarosios atsinaujina greičiau, jeigu oda sausa. Tad kasdienis odos drėkinimas kūno priežiūros priemonėmis turi tapti rutina, o kad oda taptų tikrai minkšta galima į karštą vonią įsipilti porą stiklinių pieno – rezultatas fantastiškas!

4. Pirtis. Pasikaitinus pirtyje senos odos ląstelės pasišalina itin greitai, o su jomis, deja, ir mūsų taip trokštamas įdegis.

5. Senolių išmintis. Keli šaukšteliai arbatos ar kavos į karštą vonią ir jūsų oda akimirsniu įgaus natūraliai rusvą atspalvį!

Apie autorių

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall

Gabrielė yra sveikos gyvensenos entuziastė, kuri turi aistrą tiek sveikatai tiek grožiui nes visada domisi naujovėmis ir neprisibijo išbandyti kažką naujo. Išbandžiusi ką nors kas tikrai patinka ji pasidalina su skaitytojais kodėl tai rekomenduoja rinktis.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie Jurgita.lt