Išleistas aštuntas žurnalo „Jurgita“ numeris!

Olivia Morelli - -
Išleistas aštuntas žurnalo „Jurgita“ numeris!

Jau pasirodė aštuntasis interaktyvaus žurnalo „Jurgita“ numeris. Nuo šiol jį rasite ir prekyboje!


Šį mėnesį mes kitokie. Kūrybiškesni, kryptingesni ir drąsesni. Jaučiamės labiau subrendę ir sunokinę savo vaisius, bet užvesti rudeniškos dinamikos, naujomis spalvomis, šriftais bei įvaizdžiu pasitinkame spalį. Be abejo, mūsų surinkto derliaus degustatoriais būsite tik Jūs…

Išleistas aštuntas žurnalo „Jurgita“ numeris!

Ne šiaip sau šį numerį ruošdami rėmėmės sena patarle „Darbas žmogų puošia“. Kalbame ir apie darbą, ir apie grožį tiek, kiek pavyko sutalpinti. Rasite penkių karjeros moterų įkvepiančias sėkmės istorijas. Tik nesupykite manydami, jog esam šališki ir nusiteikę prieš namų šeimininkes. Tiesiog nesuprantame, kodėl jau kelis dešimtmečius besivystanti aukštumų profesijos srityje siekiančios moters rolė dar dažnai su kartėliu yra kritikuojama, o Holivudo filmai („Bjauri tiesa“, „Piršlybos“, „Ir velnias dėvi Prada“) ją piešia, atsiprašant, it kalę.

Išleistas aštuntas žurnalo „Jurgita“ numeris!

„Jurgitoje“ taip pat viskas apie grožį, madą ir atsibeldusio šaltojo sezono tendencijas – kupranugario vilnos spalvą bei vasarišką lengvabūdiškumą draskantį militarizmą. Žurnale susipažinsite ir su dviem Lietuvos pradedančiosiomis dizainerėmis. Pamanėme – kuo prastesni mūsų šalies naujieji, dar niekam nežinomi kūrėjai už iki skausmo pažįstamas ir visur linksniuojamas pavardes? Įrodome – nė velnio ne prastesni!

Išleistas aštuntas žurnalo „Jurgita“ numeris!

Naujame žurnalo numeryje rausimės po dizainerės, stilistės Genutės Žalienės spintą, susipažinsime su geriausių Lietuvos modelių penketuku bei išvysime dvi žavingas mados fotosesijas. Ir tai tikrai ne viskas! Dar daugiau stilingų įdomybių – tik „Jurgita“ puslapiuose!

Išleistas aštuntas žurnalo „Jurgita“ numeris!

Žurnalas „Jurgita“ jau keliauja į didžiausių šalies miestų grožio centrus, kavines ir kitas viešas vietas. Skubėkite parsisiųsti ir peržiūrėti žurnalo elektroninę versiją, kurią rasite čia: https://jurgita.lt/jurgitalt/prenumerata.

Dėmesio! Nuo šio mėnesio žurnalas „Jurgita“ pasirodė ir prekyboje! Ieškokite ir įsigykite popierinę žurnalo versiją visuose didžiuosiuose Lietuvos miestų prekybos centruose.

Apie autorių

Olivia Morelli
Olivia Morelli

Olivia yra grožiui, madai ir sveikatos temai neabejinga mama. Pati buvusi modeliu ir keliavusi pasaulyje ji žino kas yra stiliaus pojūtis, koks sunkus ir pastangų reikalaujantis yra modelio darbas.

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie Jurgita.lt