Išleistas ketvirtas žurnalo "Jurgita" numeris!

Lucia Danes - -
Išleistas ketvirtas žurnalo "Jurgita" numeris!

Jau pasirodė ketvirtasis interaktyvaus žurnalo „Jurgita“ numeris! Šį kartą jis skirtas temai „Grožio peilis“.

Jaunystės ir grožio kulto amžiuje kalbėsime apie plastinę chirurgiją, kurios paslaptis atskleis garsiausi šios srities specialistai ir ją išbandę žinomiausi šalies visuomenės veikėjai. Visa tiesa, kaip tapti patenkintiems savimi ir drąsiai žengti žingsnį į gražesnį, pilnavertiškesnį, naujų potyrių ir pasitikėjimo savimi kupiną gyvenimą, pasitelkiant sukauptą medikų patirtį ir naujus pasiekimus medicinos srityje, – tik šiame „Jurgita“ numeryje!

Išleistas ketvirtas žurnalo „Jurgita“ numeris!

Fotografas Tomas Kauneckas („Ciklopas“)

Esame grožio, stiliaus ir mados žurnalas. Todėl šiame numeryje pakviesime išmokti pačioms pasidaryti šventinį makiažą bei susiverti apyrankę, išklausysime stilisto Kęstučio Rimdžiaus patarimų, kaip kiekvieną dieną atrodyti stilingai ir žaviai. Vis dar neatrandi savojo įvaizdžio? Išspręsk žurnale esantį testą ir sužinok, koks stilius tau labiausiai tinka! Taip pat kartu apsilankysime Aleksandro Pogrebnojaus ir Vidos Simanavičiūtės bei Liutauro Salasevičiaus kolekcijų pristatymuose ir sužinosime naujausias jų siūlomas mados tendencijas. Pakviesime apsilankyti ir didžiausioje Lietuvos istorijoje „Supermodels“ modelių atrankoje bei susipažinti su geriausių Lietuvos modelių agentūrų TOP 10.

Išleistas ketvirtas žurnalo „Jurgita“ numeris!

Fotografas Tomas Kauneckas („Ciklopas“)

Naujame „Jurgita“ numeryje rausimės po garsios Lietuvos manekenės Rimos Triškutės spintą ir išsiaiškinsime, koks jos mylimiausias drabužis, sužinosime, apie ką svajoja podiumo karalienė Erika Labanauskaitė bei kokias akimirkas Taivane išgyvena mados pasaulio naujokė Eva Bart. Spėk, ko niekada neapsivilktų „Mis Lietuva 2008“ karūnos laimėtoja Gabrielė Martirosianaitė, kur labiausiai mėgsta linksmintis Oksana Zlatkovaitė, kokių gandų tikrinamas melo detektoriumi nepaslėps aktorius Marius Jampolskis? Į šiuos ir dar daugelį kitų įdomių, originalių, šmaikščių, stilingų klausimų atsakysime būtent naujame „Jurgita“ numeryje.

„Jurgitoje“ taip pat rasi Stano intymių patarimų vadovą, sužinosi karčiausias muzikos naujienas, susipažinsi su didelio populiarumo sulaukusio projekto „Tu gali šokti“ dalyviais ir, žinoma, paganysi akis į Vilniaus stilingiausiuosius! Taip pat visus pakviesime nelikti abejingais ir prisidėti prie „Jurgita“ gerų darbų maratono.

Išleistas ketvirtas žurnalo „Jurgita“ numeris!

Fotografas Algirdas Bakas („Ciklopas“)

Žurnalas „Jurgita“ jau keliauja į didžiausių šalies miestų grožio centrus, kavines ir kitas viešas vietas. Skubėkite parsisiųsti ir peržiūrėti žurnalo elektroninę versiją, kurią rasite čia: [link=https://jurgita.lt/jurgitalt/prenumerata]

Apie autorių

Lucia Danes
Lucia Danes

Lucia yra viena iš naujausių Jurgita.lt naujienų skilties redaktorių, nors nemaža dalis representacinių straipsnių apie fotografus, dizainerius, stilistus, bei visažistus taip pat priklauso šiai merginai. Aiškus ir skaitytojų pamėgtas rašymo stilius, būdingas šiai merginai, ypač tinka objektyviai anlizei, konkretiems m...

Susisiekite su Lucia Danes
Apie Jurgita.lt