Išleistas septintas žurnalo "Jurgita" numeris

Gabriel E. Hall - -
Išleistas septintas žurnalo "Jurgita" numeris

Jau pasirodė septintasis interaktyvaus žurnalo „Jurgita“ numeris, kurį skiriame temai „Adomas ir Ieva“.

Į amžiną diskusiją apie vyrus ir moteris bei jų tarpusavio santykius leidomės šiek tiek rimtai, šiek tiek juokais, mėginome ir moksliškai, paskui – tiesiog buitiškai. Tai, ką atradome, – rudeniškom pagundom pripildytuose žurnalo puslapiuose! Juose Tavęs laukia meilės menas, psichologės patarimai, kaip elgtis per pasimatymą, šeimyninės laimės prielaidos, originalios idėjos įsimintinam laisvalaikiui dviese, 33 skirtumai tarp vyro ir moters bei kiti įdomūs faktai apie šiuolaikines ievas ir adomus. „Jurgita“ pasidomėjo, kokie dalykai ypač nervina žinomus vyrus ir moteris priešingos lyties elgesyje. Ji taip pat pakvies išspręsti testą ir sužinoti, ką miego poza sako apie Tave ir Tavo antrąją pusę.

Išleistas septintas žurnalo „Jurgita“ numeris

Besidominčių mados pasauliu, „Jurgitoje“ laukia modelių Vilmos Putriūtės ir Justinos Vilčinskaitės istorijos, karščiausios mados naujienos ir tendencijų apžvalgos, stilistės Eglės Mickevičienės patarimai, grožio ir stiliaus šventės “Bespoke” užkulisiai bei kitos rudeniškos ir nepamirštamos įdomybės! Joje sužinosi visą tiesą apie gražius ir sveikus plaukus bei gausi naudingų patarimų, kaip juos tinkamai prižiūrėti. Taip pat išmoksi susiverti žaismingus karolius „Rojaus arbūziukus“ bei stilingai ryšėti vieną populiariausių rudens aksesuarų – kaspiną. Žurnale išvysi žavingą fotosesiją tema „Adomas ir Ieva“ ir tradiciškai būsi pakviestas ištiesti pagalbos ranką. Žinoma, nepamiršome ir gatvės stilingiausių! Šį kartą jų ieškojome Palangoje ir taip simboliškai atsisveikinome su vasara.

Išleistas septintas žurnalo „Jurgita“ numeris

Naujame „Jurgita“ numeryje rausimės po aktoriaus Gyčio Ivanausko spintą, iš iš arčiau susipažinsime su televizijos šokių projektų dalyviais, sužinosime, ką apie vienos nakties nuotykius mano šokėjas Deividas Meškauskas, bei kokį automobilį vairuoja seksualioji Oksana Pikul. Spėk, kokiu titulu buvo neseniai apdovanota Karina Krysko, kur labiausiai mėgsta linksmintis Vaidas Baumila, kokių gandų tikrinamas melo detektoriumi nepaslėps Egidijus Dragūnas – Selas? Į šiuos ir dar daugelį kitų įdomių, originalių, šmaikščių, stilingų klausimų atsakysime būtent naujame „Jurgita“ numeryje. Beje, čia Tavęs laukia šviežiausios muzikos ir kultūros naujienos bei iš atostogų sugrįžę ir tiesiai į rojų pakliuvę Pūkas ir Emo!

Žurnalas „Jurgita“ jau keliauja į didžiausių šalies miestų grožio centrus, kavines ir kitas viešas vietas. Skubėkite parsisiųsti ir peržiūrėti žurnalo elektroninę versiją, kurią rasite čia: [link=https://jurgita.lt/jurgitalt/prenumerata]

Apie autorių

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall

Gabrielė yra sveikos gyvensenos entuziastė, kuri turi aistrą tiek sveikatai tiek grožiui nes visada domisi naujovėmis ir neprisibijo išbandyti kažką naujo. Išbandžiusi ką nors kas tikrai patinka ji pasidalina su skaitytojais kodėl tai rekomenduoja rinktis.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie Jurgita.lt