Išleistas šeštas žurnalo „Jurgita“ numeris!

Olivia Morelli - -
Išleistas šeštas žurnalo „Jurgita“ numeris!

Jau pasirodė šeštasis interaktyvaus žurnalo „Jurgita“ numeris, kurį skiriame temai „Raudonoji karštinė“.

Karščiu lepina ne tik vasara, bet ir „Jurgita“, šį kartą savo puslapius prisotinusi aistra, seksualumu ir paslaptimi. Visa tai jungia raudona spalva.

Šį kartą domėjomės įvykiais, privertusiais įžymybes raudonuoti iš gėdos, aptarėme raudonojo kilimo madas, varvinome seilę rinkdamiesi raudonpadžius „Louboutin’us“, sužinojome visą tiesą apie raudonuosius vynus bei atskleidėme raudonplaukių pranašumus. Taip pat pagyvinome interjerą raudonais akcentais, panardėme Raudonojoje jūroje ir, žinoma, neaplenkėme rugpjūtį užvirusios vestuvių karštinės.

Išleistas šeštas žurnalo „Jurgita“ numeris!

Fotografas Tomas Kaunecka

Naujame „Jurgita“ numeryje rausėmės misės Gabrielės Martirosianaitės spintoje, išpešėme naudingų stiliaus patarimų iš Manto Petruškevičiaus, surengėme „Melo detektoriaus“ provokaciją Ingai Paksaitei-Stumbrienei, nustebome, pamatę, ką vairuoja Antanas Nedzinskas, sužinojome, ką mėgsta ir ko nelabai Irūna Puzaraitė, iškamantinėjome Žilviną Grigaitį ir intymiai paplepėjome su Deivydu Zvonkumi. Apie ką? Paskaityk!

Išleistas šeštas žurnalo „Jurgita“ numeris!

Fotografas Gediminas Žilinskas

Besidominčių mados pasauliu „Jurgitoje“ laukia modelių Julijos Steponavičiūtės ir Kristinos Venckutės istorijos, karščiausios mados naujienos ir tendencijų apžvalgos bei kitos raudonos ir nepamirštamos įdomybės! Joje sužinosi, kaip padaryti pribloškiamą įspūdį ir kiek tai kainuoja. Taip pat išmoksi pasidaryti „sezono hitą“ – vasarą idealiai tinkančius tiek prie miesto, tiek prie paplūdimio aprangos, tradicinius Peru krašto auskarus iš siūlų. Žurnale išvysi dvi ryškias ir seksualias mados fotosesijas bei tradiciškai būsi pakviestas ištiesti pagalbos ranką…

Žurnalas „Jurgita“ jau keliauja į didžiausių šalies miestų grožio centrus, kavines ir kitas viešas vietas. Skubėkite parsisiųsti ir peržiūrėti žurnalo elektroninę versiją, kurią rasite čia: https://jurgita.lt/jurgitalt/prenumerata

Apie autorių

Olivia Morelli
Olivia Morelli

Olivia yra grožiui, madai ir sveikatos temai neabejinga mama. Pati buvusi modeliu ir keliavusi pasaulyje ji žino kas yra stiliaus pojūtis, koks sunkus ir pastangų reikalaujantis yra modelio darbas.

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie Jurgita.lt