Įspūdingi aukštakulniai

Julie Splinters - -
Įspūdingi aukštakulniai

Norint atrodyti gražiai, neužtenka vien tik gerų, suderintų, stilingų ar akį patraukiančių drabužių. Didelį vaidmenį aprangoje vaidina batai, kurie kartais būna net labiau pastebimi nei jūsų dėvima suknelė ar kostiumėlis. Šiemet dizaineriai pasirūpino, kad moterų kojos neliktų nepastebėtos ir sukūrė daug akį patraukiančių aukštakulnių.

Neseniai įvykusi ir įspūdingą reginį padovanojusi Paryžiaus haute couture mados savaitė pristatė ne tik karščiausias išskirtine prabanga dvelkiančias drabužių tendencijas, bet taip pat neliko abejinga ir įvairiems aksesuarams. Garsiausi mados atstovai – Christian Dior, Givenchy, Chanel, Christian Lacroix, Armani Prive, Vallentino, Elie Saab, Maison Martin Margiela bei Jean Paul Gaultier – prie išskirtinio grožio drabužių derino itin stilingas rankines bei įvarius papuošalus. Daug aplodismentų taip pat sulaukė prabangūs ir artėjančio rudens/žiemos sezono madas pristatantys aukštakulniai. Tad kviečiame pažvelgti, kokias aukštosios mados batelių tendencijas siūlo garsiausi pasaulio dizaineriai!

Pristatydamas savo liniją Prive dizaineris Giorgio Armani atidavė duoklę elegancijai. Klasikinio tipo bateliuose labiausiai akcentuojamas siauras kulniukas. Originaliai ir puošniai atrodo blizgios odos ir zomšos derinys.

Įspūdingi aukštakulniai

Chanel mados namai su išradinguoju Karlu Lagerfeldu priešakyje šį kartą pasiūlė ne itin aukšto kulno batelius. Lako detalės, įvairiaspalviai dekoratyviniai akmenukai bei blizgios sagutės atrodė elegantiškai, prabangiai ir kartu žaismingai.

Įspūdingi aukštakulniai

Atkreipkite dėmesį ir į Christian Dior mados namų pristatytus batelius! Dizaineris John Galliano kviečia rinktis įdomaus dizaino aukštakulnius, kurių juostelės yra panašios į liemelėlės petnešėles. Jie buvo sukurti tam, kad atiduotų duoklę vis populiarėjančiai madai, kai apatiniai drabužėliai tampa matoma rūbų detale.

Įspūdingi aukštakulniai

Jean Paul Gaultier kolekcijoje dominavo lakiniai roplių odos aukštakulniai su auliukais. Taip pat itin originaliai ir moderniai atrodė „permatomi“ klasikinio stiliaus bateliai.

Įspūdingi aukštakulniai

Koketiškai ir mada besidominčiai moteriai Givenchy mados namai siūlo zomšinius ir odinius batelius su įvairaus aulo ilgiu. Žaismingumo ir dinamiškumo suteikia šniūreliai, blizgančios detalės bei atviri batelių plotai.

Įspūdingi aukštakulniai

Šį sezoną didžiausią dėmesį baltai spalvai skyrė dizaineris Elie Saab. Prie baltų suknelių ir sniego karalienės makiažo dizaineris puikiai priderino baltos spalvos batelius ant platformos. Neliko nepastebėtos itin stilingos detalės – sidabrinės juostelės ir užtrauktukas.

Įspūdingi aukštakulniai

Didelių susirinkusiųjų ovacijų susilaukė dizaineris Valentino ir jo kolekcija, skirta gracingai ir rafinuotai moteriai. Prie itin trapiomis ir be galo puošniomis gipiūro ir nėrinių variacijomis papuoštų juodų suknelių dizaineris priderino itin ištaigingus ir įdomiais sprendimais nustebinusius batelius. Plunksnos, kutai ir odinės „vėduoklės“ tą vakarą nepaliko abejingų!

Įspūdingi aukštakulniai

Taigi, kurdami batelius artėjančiam rudens sezonui, dizaineriai atiduoda duoklę elegancijai ir prabangai. Įvairiomis detalėmis papuošti aukštakulniai neabejotinai užims aukščiausias populiarumo viršūnes!

Apie autorių

Julie Splinters

Julie - viena iš nedaugelio žmonių, ypatingai besidominčių Rytų Japonijos, Kinijos ir apskritai Azijos šalių kultūromis. Baigusi anglų filologijos studijas, mergina šiuo metu yra Azijos studijų krypties programos studentė, kurią apima Artimųjų Rytų studijos, japonologija, Pietų Azijos studijos ir sinologija.  Kadangi m...

Susisiekite su Julie Splinters
Apie Jurgita.lt