Išrink geriausią gatvės stilių

Lucia Danes - -
Išrink geriausią gatvės stilių

Nors trumpam pamirškime dizainerius bei jų pristatomas naujausias mados tendencijas ir persikelkime į gatvę, kurioje gimsta stulbinančios idėjos. Kaip ir ant podiumo, taip ir čia, pilna originalių ir kartais net pačių ekscentriškiausių aprangos derinių. Pasitelkus fantaziją, galima sugalvoti išties nepakartojamų ir itin stilingų ansamblių, kurie tikrai neliks nepastebėti.

Savitą stilių kurti padeda ne tik profesionalūs podiumai, miestų gatvės, bet ir akiračio plėtimas. Juk įdomu, ką dėvi didžiųjų mados miestų – Londono, Milano ar Paryžiaus – stileivos? Nugalėti smalsumą padės iš kelių populiarių gatvės mados blogų parinktos nuotraukos, į kurias pažvelgę pamatysite, kaip vasarą rengiasi žmonės įvairiose pasaulio šalyse.

Jei manote, kad suomiai vaikšto vilkėdami itin konservatyviais drabužiais – tikrai klystate! Saulėtas vasaros dienas jie leidžia žaisdami ryškiomis spalvomis ir nuotaikingais raštais bei aksesuarais. Londonas, jau seniai garsėjantis kaip itin savito stiliaus žmonių miestas, taip pat vasaros gatves pripildo gaiviais ir netikėtais garderobo deriniais. Originalių stiliaus perliukų gausu ir Berlyne, Milane bei Niujorke. Vieni demonstruoja savo ištreniruotus kūnus, vilkėdami atvirais ir aptemtais drabužiais, kiti vasarai renkasi spalvingus, tačiau kuklius ir uždaresnius rūbus. Vienaip ar kitaip – hipių, baikerių, aistringų flirto karalių ir karalienių ar kukluolių įvaizdžiai atrodo stulbinančiai! Na, o kaip manote jūs?

Išrink geriausią gatvės stiliųIšrink geriausią gatvės stiliųIšrink geriausią gatvės stiliųIšrink geriausią gatvės stiliųIšrink geriausią gatvės stiliųIšrink geriausią gatvės stiliųIšrink geriausią gatvės stiliųIšrink geriausią gatvės stiliųIšrink geriausią gatvės stiliųIšrink geriausią gatvės stiliųIšrink geriausią gatvės stiliųIšrink geriausią gatvės stiliųIšrink geriausią gatvės stiliųIšrink geriausią gatvės stiliųIšrink geriausią gatvės stiliųIšrink geriausią gatvės stiliųIšrink geriausią gatvės stiliųIšrink geriausią gatvės stiliųIšrink geriausią gatvės stiliųIšrink geriausią gatvės stiliųIšrink geriausią gatvės stiliųIšrink geriausią gatvės stiliųIšrink geriausią gatvės stiliųIšrink geriausią gatvės stiliųIšrink geriausią gatvės stiliųIšrink geriausią gatvės stiliųIšrink geriausią gatvės stiliųIšrink geriausią gatvės stiliųIšrink geriausią gatvės stiliųIšrink geriausią gatvės stilių

Apie autorių

Lucia Danes
Lucia Danes

Lucia yra viena iš naujausių Jurgita.lt naujienų skilties redaktorių, nors nemaža dalis representacinių straipsnių apie fotografus, dizainerius, stilistus, bei visažistus taip pat priklauso šiai merginai. Aiškus ir skaitytojų pamėgtas rašymo stilius, būdingas šiai merginai, ypač tinka objektyviai anlizei, konkretiems m...

Susisiekite su Lucia Danes
Apie Jurgita.lt