Išrinkta "Mis Lietuva 2009"

Jake Doe - -
Išrinkta "Mis Lietuva 2009"

Sekmadienio vakarą sostinės klube „New York“ įvyko grožio konkursas „Mis Lietuva 2009“. Ja tapo 23 – metė kaunietė Vaida Petraškaitė, kuri ir atstovaus Lietuvai pasaulio gražuolės rinkimuose. Beje, mergina jau turi ir „Mis Laikinoji sostinė“ titulą.

Kelis mėnesius trukusio realybės šou „Iššūkis – Mis Lietuva“ finaliniame renginyje mergina nurungė kitas trylika pretendenčių į grožio karūną: Eglę Skukauskaitę, Ireną Paliokaitę, Justiną Kazlauskytę, Indrę Burlinskaitę, Indrę Gražinytę, Ernestą Kalinauskaitę, Kristiną Mantickytę, Jeleną Koroliovą, Akvilę Teselytę, Deimantę Kazėnaitę, Astą Kaukaitę, Liną Jurevičiūtę ir Astą Kaukaitę.

Konkursas „Mis Lietuva 2009“, kurį vedė A. Bružas ir J. Morkūnas, prasidėjo tautinių drabužių demonstravimu ir konkurso dalyvių prisistatymu. Vėliau žiūrovai ir komisija galėjo įvertinti merginų išvaizdą ir figūras, mat į sceną gražuolės žengė dėvėdamos maudymosi kostiumėlius. Toliau sekė gracijos konkursas, per kurį merginos demonstravo elegantiškas rausvas vakarines sukneles. Ketvirtoji konkurso dalis – komisijos narių klausimai merginoms.

Kartu su pagrindine nominacija buvo paskelbtos ir kitos. „Mis Foto 2009“ tapo Justina Kazlauskytė, „Mis Gracijos 2009“ titulas atiteko Astai Kaukaitei, „Mis Elegancija 2009“ titulą pelnė Simona Cirtautaitė, „Mis Publika 2009“ pripažinta Indrė Burlinskaitė. Antrąją konkurso vicemis išrinkta Akvilė Teselytė, na, o pirmosios vicemis titulas atiteko Ernestai Kalinauskaitei, kuriai daug kas prognozavo laimėtojos titulą.

Konkurso metu publiką linksmino Donatas Montvydas ir grupė „69 danguje“

Apie autorių

Jake Doe
Jake Doe

Jake yra vienas iš Jurgita.lt žurnalo redaktorių. Studijavęs kumunikaciją bei žurnalistiką viename iš Vašingtono koledžų, vyras geba kurti įtraukiančias naujienas, pateikti savo įžvalgas bei atrinkti pačias įdomiausias bei aktualiausias temas. Pagrindinis Jake’o pomėgis yra susijęs su kibernetine apsauga bei IT sritimi...

Susisiekite su Jake Doe
Apie Jurgita.lt