Išsirink tinkamiausius akinius nuo saulės

Alice Woods - -
Išsirink tinkamiausius akinius nuo saulės

Rinkdamiesi naujus akinius, dažniausiai sugaištame daug laiko, nes matuojamės daugybę modelių, kurie, deja, ne visada mums tinka. Kartais pasirinktas pats madingiausias akinių tipas gali nederėti prie veido ir todėl su jais atrodysite ne tiek stilingai, kiek keistai, o kartais gal net juokingai. Tam, kad akinius būtų išsirinkti lengviau ir greičiau, tereikia žinoti keletą pagrindinių dalykų apie savo spalvinį tipą, veido formą ir prie jos tinkančius akinių modelius.

Rinkdamiesi akinius turėkite omenyje, jog madingi ir gražūs akiniai yra tie, kurie tinka prie veido formos. Akiniai tiks, jei rėmelių forma bus priešinga veido formai, rėmeliai atitiks veido dydį, derės su odos, plaukų bei akių spalva ir padės išryškinti gražiausius jūsų veido bruožus.

Turintiems taisyklingus veido bruožus tiks beveik visi saulės akiniai. Apvaliam veidui stilistai pataria rinktis kampuotus, griežtų linijų akinius. Puikus pasirinkimas – akiniai su stačiakampio formos pailgais rėmeliais, su kuriais veidas atrodys ilgesnis. Trikampiui veidui patariama rinktis didelius, apvalios formos, plonų ir šviesių spalvų rėmelių (arba išvis be rėmelių) akinius nuo saulės.

Išsirink tinkamiausius akinius nuo saulės

Tam, kad kvadrato formos veido bruožai atrodytų švelnesni ir ne tokie kampuoti, patariama rinktis siaurus, ovalios arba suapvalintų formų rėmelius. Ovalo formos veidui tiks beveik visi rėmelių modeliai, tik reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad akiniai nebūtų platesni už plačiausią veido dalį. Renkantis akinius, taip pat derėtų atkreipti dėmesį ne tik į veido formą, bet ir į savo kūno proporcijas. Stambesnio sudėjimo žmonės gražiau atrodys pasirinkę akinius masyvesniais ir didesniais rėmeliais, o smulkesnio – mažesnius ir siauresnių rėmelių akinius.

Išsirink tinkamiausius akinius nuo saulės

Norint išsirinkti sau tinkančius akinius, vertėtų atkreipti dėmesį ir į spalvą. Daugelis mados aistruolių mėgsta derinti akinių rėmelių spalva prie drabužių. Tačiau tokiu atveju jie turi turėti bent kelias poras akinių, kurios derinamos vis prie skirtingų drabužių komplektų. Vis dėl to, jei turite tik vienerius akinius, rinkitės tokius, kurie labiausiai derės prie jūsų odos, plaukų ir akių spalvos. Geriausiai atrodys tokie akiniai, kurių rėmelio spalva tiks prie jūsų spalvinio tipo.

Išsirink tinkamiausius akinius nuo saulės

Šiltojo tipo žmonėms labiausiai tinka rožinio ir gintarinio atspalvių, o taip pat ir persiko, vario, oranžinės, vėžlio kiauto, šviesiai žalios ir melsvos spalvų akinių rėmeliai. Šaltojo tipo atstovai gražiausiai atrodys su juodos, pilkos, tamsiai violetinės ir mėlynos, sidabro bei aukso spalvų rėmeliais.

Renkantis akinius taip pat patariama atsižvelgti ir į tai, kokį įvaizdį siekiate susikurti. Pavyzdžiui, subtilų, minimalistinį įvaizdį padeda sukurti akiniai su plonais rėmeliais arba iš viso be jų. Ekstravagantišką ir išsiskiriantį stilių, priešingai, – ryškūs, neįprastų formų ar šį sezoną itin populiarūs įvairiomis detalėmis puošti akiniai nuo saulės.

Išsirink tinkamiausius akinius nuo saulės

Kai nešiojate akinius, jie tarsi tampa pritraukiančiu dėmesį pagrindiniu veido akcentu. Todėl svarbu, kad jie derėtų prie veido, jo spalvos, ir, žinoma, būtų patogūs. Gausybė naudingų patarimų – priešais jus! Gal nuo šio nebus taip sunku išsirinkti sau labiausiai patinkančias ir tinkančias stilingas apsaugas nuo saulės?

Apie autorių

Alice Woods
Alice Woods

Alice yra patyrusi marketingo vadybininkė, turinti daugiau nei 10m. patirties administruojant įvairias informacines svetaines, įskaitant ir Jurgita.lt. Baigusi viešosios komunikacijos bei marketingo krypties studijas, Alice yra atsakinga už aktualijų, susijusių su modeliu darbu Lietuvoje bei pasaulyje, analizę bei pate...

Susisiekite su Alice Woods
Apie Jurgita.lt