Išskirtinis interviu: "Radistai" apie madą. 1 dalis

Julie Splinters - -
Išskirtinis interviu: "Radistai" apie madą. 1 dalis

Kaip praskaidrinti niūrias ir lietingas rudens dienas? Atrodo, vieną efektyvų receptą tikrai žinau. Jums reikės trumpučio geros ir optimizmu trykštančios nuotaikos, kuria padės užsikrėsti du žavūs, energingi ir kūrybingi vaikinai – jaunimo radijo stoties „ZIP FM“ eterio chuliganai Jonas ir Rolandas. Praėjusią savaitę startavę su naujuoju laidos „Radistai“ sezonu, kuriame žadama dar daugiau juoko, taisyklių laužymo, iš kantrybės išvestų nekaltų žmonių, gyvumo ir judesio, Jonas ir Rolandas mielai sutiko pasidalinti savo šmaikščiomis ir daug simpatijų pelniusiomis mintimis. Šį kartą jos apie madą, stilių ir didelio populiarumo sulaukusią jų vedamą laidą.

– Kaip manote, kokį pirmą madingą klausimą jums galėčiau užduoti pradedant mūsų pokalbį?

Jonas: Madingą klausimą… Ar jūs gėjai?
Rolandas: Ne. Koks yra mano mylimiausias dizaineris? Toks turėtų būti pirmasis klausimas?

– Gal dabar galėtumėt į jį atsakyti?

Jonas: Aš žinau, kad Rolando mylimiausias dizaineris yra Giedrius Paulauskas.
Rolandas: Ne, Giedrius Paulauskas būtų mano mylimiausias dizaineris, jei aš būčiau Radiocentro generalinis direktorius.
Jonas: Ne, jei tau būtų batus papigiai pardavęs.
Rolandas: Iš tikrųjų, Giedrius Paulauskas kuria žiauriai gražius drabužius. Nusipirkau iš jo labai gražius džinsus ir tikiuosi ateityje uždirbti tiek, kad galėčiau rengtis jo drabužiais. O šiaip mano mylimiausias dizaineris yra Dirk Bikkembergs. Vat, ir dabar jo megztiniu esu apsirengęs.

– O koks, Jonai, tavo mylimiausias dizaineris?

Jonas: Victoria’s Secret 🙂 Ne, na pavyzdžiui, aš mėgstu apsipirkti parduotuvėje ZARA. Nežinau, man tiesiog patinka.
Rolandas: ZARA gerai. ZARA kuklu. Na, ta prasme neekstravagantiška.
Jonas: Po to Amerikoje labai daug rūbų pirkau H&M. Šiaip aš nesu toks, kad labai vaikyčiausi etikečių.

– Kaip gimsta jūsų personažai? Vasarą buvote gelbėtojai, o dabar pilotai. Iš kur semiatės minčių kurdami savo personažus?

Rolandas: Viskas prasidėjo tada, kai Jonas pasiūlė radijuje daryti viską taip, kaip kine. Ta prasme garso efektai, plakatai, traileriai, Rumšo balsas, kad įgarsintų…
Jonas: Ir galvojome, koks gi čia galėtų būti seksualus, patrauklus personažas.
Rolandas: Tuo pačiu naudingas, kad aplink jį galėtume vynioti visas savo istorijas.
Jonas: Ir tada dar tą savaitgalį važiavome prie jūros. Pasiėmėme fotografą, apsirengėme gelbėtojų šortukais, nusifotografavome prie vandens motociklų.
Rolandas: Sugalvojome pavadinimą „Didelė raudona plūdė“. Atrodo kažkas neaiškaus, bet iš tikrųjų labai subtilus toks pavadinimas sakyčiau. Taip ir atsirado gelbėtojai.

– O kaip atsirado pilotai?

Rolandas: Vėlgi buvo mintis viską regzti aplink kiną. Kad plakatas bus, Rumšo balsas bus, tai čia jau buvo aišku be kalbų. Ir tada po truputį galvojome, kuo galėtume tapti: ar tai kažkokiais kalėjimininkais, ar gaisrininkais.
Jonas: Mes norėjome kažkokios profesijos. Ir kažkaip toptelėjo mintis, kad koks būtų „prikolas“ mums nusifilmuoti lėktuve. Išsinuomavome lėktuvą „Boeing“, pasiėmėme stiaurdeses tokias gražias manekenes, operatorių, dainą, fotografą.
Rolandas: Tarp kitko dainą gimdėme 1, 5 metų. Galvojome vis reikia reikia, bet nėra kas padaro, patys nepadarysime tipo…
Jonas: Žodžius kūrėme pas Rolą namie su dviem mano ir dviem jo šunimis. Labai fainai buvo.

– Keičiasi sezonai, keičiasi ir jūsų personažai. Na, o ar jūs patys linkę eskperimentuoti su savo įvaizdžiu ar vis dėl to liekate prie to pačio pasirinkto?

Rolandas: Niekada neatsisakau išbandyti kažką naujo ar tai, kas yra madinga. Šiaip Lietuvoje pirkti drabužių kažkaip nėra kada. Nebūna taip, kad eini ir ieškai, kad dvi dienas praleidi parduotuvėje. Juk nebūna taip? Bet jei išvarome kažkur į užsienį (pavyzdžiui, su Jonu buvome Amsterdame ar į Turkiją kokią išvažiuojam, Jonas neseniai ir iš Amerikos grįžo), tai iš karto logiškai yra laikas skirtas „shopui“, privaloma tam diena, ir tai išnaudoji. Tuomet perki tai, kas yra tose parduotvėse, tai, kas jose tau atrodo madinga.
Jonas: Aš vienu periodu labai mėgau tokius ryškius, galbūt klubinius džemperius ar maikutes su užrašais. Tačiau dabar pastebėjau, kad bėgant laikui man labiau patinka visokie kryžiukai, marškinėliai su giliomis iškirptėmis. Vat ir auskarus įsivėriau, tatuiruorę pasidariau. Nežinau, gal bręstu, bet man patinka nebe toks, kad vaikiškas, na bet toks truputį…
Rolandas: Taigi pasakyk tą žodį!
Jonas: Sexy?
Rolandas: Sexy style, aišku. Man mama taip sako.

– Kaip apibūdintumėte savo rudenišką stilių?

Rolandas: Pasiruošimas rudeniui yra toks, kad aš, pavyzdžiui, turiu tokią „pardovkę“, kurią labai mėgstu ir kuri vadinasi ASOS.COM. Joje internetu galima užsisakyti drabužius. Ir praėjusią savaitę gavau iš jos siuntelę. Šaliką nusipirkau, tuos batus (demonstruoja pilką stilingą šaliką, rudus batus su kutais. Red. pastaba). Ta parduotuvė iš esmės padeda, nes kažkiek parodo, kas yra madinga, ir tu gali iš karto užsisakyti viską, kas tau patinka. Ir be to joje nėra brangu, kas yra pliusas. Man rodos Statkevičius yra pasakęs: „Ant kiek brangi suknelė parodo tiktai tiek, kiek moteris turi pinigų, o neparodo skonio ar stiliaus“. Taip, tai nesvarbu brangūs drabužiai, svarbiau – gražiai pritaikyt stiliuką.
Jonas: Taip, teisingai. Šiaip man labai sunku išsireikšt žodžiais tai, ką aš mėgstu. Bet aš esu toks… Na, pavyzdžiui, Amerikoje vaikščiojom po parduotuves ir man pasireiškė toks brandystės stilius. Nepatinka tie 70- ųjų stiliaus džemperiai, kuriuos seniau dievindavau. Dabar man patinka tokie drabužiai, kur seniau vos ne klasika buvo: aptempti džinsai su sportiniais bateliais, maikutė su gilia trikampio formos iškirpte, megztukas kažkoks užsegamas. Nusipirkau dar tokią stilingą kepurę megztą…
Rolandas: Na kaip pas mane praeitais metais 🙂 Beje, aš dar labai norėčiau tokių kailinių ausinių, kur seniau mergaitės nešiodavo. Žoskai krūtai būtų!
Jonas: Va dar pernai žiemą nusipirkau ilgą paltuką, ko anksčiau niekada nepirkdavau. Kas seniau atrodė neįmanoma, dabar man patinka. Nežinau, gal atėjo laikas tėčiu tapt 🙂
Rolandas: Visai idėja! O aš paltuko, tai nelabai mėgstu. Man kažkaip praktiškumas labiau patinka. Vat buvo toks „bajeris“, kad, kai buvau 12 klasėj, atsiverčiau TV anteną ir pamačiau ant vieno aktoriaus tokį labai gražų mėlyną paltuką. Tai aš paprašiau siuvėjo, kad pasiūtų lygiai tokį patį, nes pats tingėjau ieškoti. Ir jis man pasiuvo, bet man kažkaip nepatogu buvo su juo į mašiną lipti, iš jos išlipti. Ir vat aš kažkaip atsiribojau nuo paltukų iš viso.
Jonas: Dabar Adidas..
Rolandas: Jo, dabar „adidasus“ nešioju tiktai.

– Ar didelį dėmesį kreipiate formuojant savo įvaizdį, ar aklai sekate mados tendencijas?

Jonas ir Rolandas: Ne, tikrai ne.
Jonas: Aš kažkaip jaučiu, koks man rūbas tiktų ir patiktų. Ir tu kažkaip pataikai.
Rolandas: Nėra taip, kad tu eini ir sakai : „O man žoskai reikia va šito megztinio, nes aš jį mačiau žurnale ar internete“. Va tiktai tokį megztinį užsidėjęs, tinka jis tau ar netinka, atrodysiu madingai. Nėra taip tikrai, nes tai kvaila labai. Užsidedi tipo kepurę, kuri tau netinka, akinius per mažus ir „čebatus“ iki kelių… Ir dabar jau tipo kaip Beckhamas atrodai. Nesvarbu, kad ant 1. 50 cm visa tai užsidėjai…
Jonas: Dar kalbant apie apsirengimą, kartais būna tokių dienų, kad man yra tas pats, kaip aš atrodau. Tarkim, kaip į radiją varau. Mes ten kartais taip ateinam…
Rolandas: Ateinam vasarą su „fliflopais“, šlapiais trūsais…
Jonas: Bet kartais užeina toks noras, kad vos ne kaip moteris kniesiesi po tuos rūbus ir net nežinai, ką rengtis. Man svarbu, pavyzdžiui, kai aš groju, aš noriu gerai atrodyti.
Rolandas: Tai reikia gerai atrodyti!
Jonas: Na taip. Tai vat, stengiuosi grojimo metu atrodyti, kaip sakant, nepriekaištingai.

– Mėgstamiausias aksesuaras?

Jonas: Man laikrodis. Be jo niekur neišeinu.
Rolandas: Man ir. Bet vat aš dabar nesidedu laikrodžio, nes nebeturiu tokio, kurį mėgčiau. Bet jei turėčiau taip apytiksliai „n“ pinigų, tj turėčiau belenkiek laikrodžių tikriausiai.

– Ko niekada neapsivilktumėte?

Rolandas: Kažkaip nėra to, ko negalėtume apsivilkti.
Jonas: Mes, pavyzdžiui, filmavomės CTV.lt ir buvom persirengę triko moteriškais.
Rolandas: Na mes turime ten savo kanalą ir darome ten „bajerius“ visokius. Tai kartą varėme filmuotis į moterų aeorobiką. Nusipirkome moteriškas pėdkelnes, moterišką maudymuką, užsidėjome visokių rožinių apyrankių su braškytėmis, vyšniomis, aptemptus marškinėlius…

– Bet čia taip rengėtės dėl to, kad filmavo?

Rolandas: Kodėl, ne… Ta prasme, aš taip nesipuošiu, bet man tikrai nėra problemos tai užsidėti.
Jonas: Man irgi nėra. Pavyzdžiui, jei sutariam eiti kažkaip ant „prikolo“, tai nesunku kažką apsirengti.
Rolandas: Bet kad būčiau persirenginėjimo fanas, tai tikrai taip nėra. Visiškai nelaukiu Helovyno ar kitų teminių vakarų, nes nepatinka ieškoti, galvoti, ką apsirengti.

– Kurios pasaulio šalies moteris pavadintumėte tobulomis grožio ikonomis?

Jonas: Ukrainietės 🙂
Rolandas: Ne, ne, juokaujam. Havai – Tailandietės. Havajietė maišyta su tailandiete. Havajietė mama ir tailandietis tėtis. Arba atvirkščiai – tailandietė mama ir havajietis tėtis. Žodžiu, biški siauros akytės yra belenkaip gerai!
Jonas: Aš pavyzdžiui visada esu patenkintas vaizdu, kai išrenka Mis Pasaulis. Dažniausiai tai būna Mis Venesuela. Kažkodėl įtikina, kad ten ir gimsta gražiausios moterys. Tad sutinku su pasaulio nuomone.

– Kroksai: stilinga ar ne?

Rolandas: Visiška nesąmonė kroksai yra. Kokia nauda iš jų? Juose koja vistiek prakaituoja, kad jie visą laiką atsiverčia, tai čia toks „prikolas“ yra? Aš kroksus užskaitau, jei turėčiau sodybą, tai tada jie būtų tobula. Va čia aš pasakysiu – tobuli sodybos batai. Nes su kroksais gali ir maudytis, ir mėšlą kopt, ir eit tinklinuką pažaist, ir šiaip nueiti iki pirties. Bet tas, kas išeina į miestą su kroksais, tai sorry… Na prie sodybos ar prie kokio ežero, tai aš dar suprantu. Bet tikrai ne į viešumą. Priedo aš jų net nepirkčiau, jau geriau tada uggs’us nusipirkt. Va, jų tai visai norėčiau.
Jonas: Šiaip kroksų neturiu, bet jei man juos kas nors padovanotų, tai žinok aš juos tikrai nešiočiau.
Rolandas: Eitum į miestą su jais ir džinsais?
Jonas: Dabar neičiau. Bet vasarą tai kodėl gi ne? Na, man jie tokie namie nešioti, kaip šlepetės kokios. Žodžiu, aš juos nešiočiau. Neignoruočiau.

– Madinga dainuoti su žvaigžde, šokti su žvaigžde. Kaip manote, ką toliau bus madinga daryti su žvaigžde?

Jonas: Gulėti lovoje su žvaigžde.
Rolandas: Gyventi su žvaigžde, mylėtis su žvaigžde, primušti žvaigždę.
Jonas: Nors palauk, tai jau buvo bokso ringe…

Dar daugiau originalių ir šmaikščių „Radistų“ minčių apie stilių, madą, gražias merginas ir „Misteris mažiausias penis“ skaitykite antroje interviu dalyje: [link=http://radistai.jurgita.lt/naujienos/903]

Apie autorių

Julie Splinters

Julie - viena iš nedaugelio žmonių, ypatingai besidominčių Rytų Japonijos, Kinijos ir apskritai Azijos šalių kultūromis. Baigusi anglų filologijos studijas, mergina šiuo metu yra Azijos studijų krypties programos studentė, kurią apima Artimųjų Rytų studijos, japonologija, Pietų Azijos studijos ir sinologija.  Kadangi m...

Susisiekite su Julie Splinters
Apie Jurgita.lt