Išskirtinis interviu: "Radistai" apie madą. 2 dalis

Olivia Morelli - -
Išskirtinis interviu: "Radistai" apie madą. 2 dalis

Kaip ir žadėjome, pateikiame antrą išskirtinio „Radistų“ interviu portalui Jurgita.lt dalį. Praėjusią savaitę startavę su naujuoju sezonu „Radistai: 3 pakilimo takelis“, Jonas ir Rolandas pasakoja apie madą, stilių ir jų laidą.

– Madinga ir juokinga. Tos pačios žodžių priesagos ir nuo vieno iki kito – tik mažas žingsnis. Kada jums madinga tampa juokinga?

Rolandas: Juokinga būna tada, kai tarkim kokia nors mergaitė smulkiu veideliu ir mažyte nosyte užsideda Paris Hilton akinius. Tai atrodo iš tikrųjų stilingai, bet man yra labiau juokinga. Juokinga ir tada, kai apkūni mergina, kurios viršsvoris pasireiškia ties bamba, apsirengia labai aptemptus rūbus kaip, pavyzdžiui, aptemptą suknelę su didele iškirpte.
Jonas: Man juokinga toks gal daugiau pop kultūros reiškinys, kai per MTV apdovanojimus Lady Gaga keliskart keitė drabužius ir veidą visaip išsipaišė. Bet čia gal taip dėl jos pasirodymo… Ir po to dar juokingi tie Lady Gaga stiliaus akiniai.
Rolandas: Čia tie akiniai kaip iš „Star Trek’o“. Tas pats gaunas, kas moterišką lankelį ant nosies užsidėt.
Jonas: Be to, man labai juokinga, kai pamatau merginą labai derinančias spalvas. Bet tos spalvos tokios kaip, pavyzdžiui, baltas sijonas ir balti batai…
Rolandas: Žiauru būna, kai mergina apsirengia viena spalva: žali batai, žalios pėdkelnės, žalias sijonas, žalia maikė, žalia striukė, žalia apyrankė, žalia tašė ir žali auskarai…
Jonas: O tu, mano žalumėle… Agurkėli, kur eini?
Rolandas: O tu, mano salota… Dar, jei žaliai lūpas pasidažytų ir blakstienas… Tada jau konkrečiai juokinga būtų.

– Dabar populiarūs įvairūs misių rinkimai. Ir jūs šiemet pristatote dar vienus – Mis Stiuardesė – rinkimus. Pagal kokius kriterijus ji bus renkama ir kas ją rinks?

Rolandas: Rinksime tai mes pagal grožį. Bet nors mergaitę ir rinksime pagal grožį, vis tiek būtinai patikrinsime jos intelektą, fiziškai psichologinį pasirengimą.
Jonas: Tarkim įžnybsime jai į ranką ir žiūrėsime ant kokio stiprumo įžnybimą ji gali pakęsti.
Rolandas: Dar su elektros šoku kaposim 🙂
Jonas: Matai, pas mus radijuje nėra gi vaizdo. Vaizdą vėliau perkelsime. Tai mums reikės, kad ji gražiai kalbėtų ir būtų įdomu jos klausyti. Be to, bandysime įsitikinti, ar ji žino kalbą, ar yra komunikabili, ar jos ranka nedreba, kai pila gėrimus, – visa tai juk reikia stiuardesei sugebėti. Ir manau, kad tikrai rasime.
Rolandas: Bet pagrindas vis tiek išlieka tas, kad vertinsime pagal išvaizdą. O Mis Stiuardesę išrinksime mes. Be to, bus ir Mis Publika. Į savo puslapį įkelsime balsavimą, kad žmonės galėtų pamatyti, kokios mergaitės dalyvauja, ir už patikusią pabalsuoti. O kitais metais rinksime „Misteris mažiausias penis“.

– Ir manote, kad atsiras daug norinčių dalyvauti tokiuose rinkimuose?

Rolandas: O mes gal paskirsime neblogą prizą – penio didinimo operaciją!
Jonas: Pas Vitkų. Žinai, dėl tokio reikalo galima prisipažinti. Jis mėnesį pakentės, bet po to visą gyvenimą džiaugsis.

– Ar patys sutiktumėte sudalyvauti kokiame nors vyrams skirtame konkurse?

Jonas: Dalyvavau universitete misterio šauniojo konkurse, bet juo netapau.
Rolandas: Jei kalbame apie grožio konkursus, tai ne, nedalyvaučiau.
Jonas: Grožio ir aš nelabai dalyvaučiau.
Rolandas: Aš neturiu, ką parodyti. Na, tu turi jaustis labai gražus.
Jonas: Metroseksualas būt. Kaip koks Erikas Matujošonis… 🙂
Rolandas: Turėtum mėgti ravėti savo antakius, prižiūrėti spuogelius, kad užsikimšusių porų nebūtų…
Jonas: Eiti kasdien į visokias procedūras, valgyti subalansuotą maistą. O mes mėgstame alų, mes po laidos daug prisivalgome. Mes tokie…
Rolandas: Mes su liežuviu beprotiškai malam.

– Ar teko matyti Juozo Statkevičiaus kurtą lietuviško kremo reklamą? Gal galėtumėte įvertinti?

Rolandas: Ne, reklamos neteko matyti.
Jonas: Girdėjau tik apie ją.
Rolandas: Bet apskritai Juozas Statkevičius yra idealus. Ta prasme, kaip personažas, kaip stilistas, kaip dizaineris ir kaip žmogus.
Jonas: Aš, pavyzdžiui, norėčiau, kad per mano vestuves jis man parūpintų kostiumą.
Rolandas: Taip. Labai norėčiau, kad per vestuves mano moterį aprengtų.
Jonas: Aš nesusigadinęs jo įvaizdžio, kaip, tarkim, Petruškevičiaus. Tikrai nėra „respecto“ jam. Aš tik dabar sužinojau, kad jam 25 metai, tai tikrai jis man dar labiau krito akyse, nes visiems suprantama, kad per jaunas, kad tiek žinotų.
Rolandas: Petruškevičius turi ir pliusų, ir minusų. Bet manau neverta tęsti pokalbio apie jį.

– Kokią merginą pavadintumėte madinga/stilinga?

Rolandas: Tą, kuri užsideda tokius drabužius, su kuriais matosi, kad ji jaučiasi jaukiai. Kai ji eina ir matai, kad ji pasitiki savimi, ir tuo pačiu atrodo kažkaip išskirtinai.
Jonas: O man stilinga mergina yra ta, kuri rengiasi ne pagal kažkokius standartus. Pavyzdžiui, pamatė žurnale, kaip aprengta manekenė, taip ir ji būtinai apsirengs. Ne, mergina turėtų rengtis savaip, o ne aklai kažką sekti, kopijuoti.
Rolandas: Dabar labai madinga užpakalį dengianti maikė, aptemptos giedros, kailiniai, batai ant platformos. Tai jau tada tipo mergina yra graži. Na bet būna taip, kad tokia apranga žmogui netinka prie veido. Arba gal mergina yra kažkokia stora ir lašinys kabo iš tos maikės ar užpakalis kažkoks beformis su ja atrodo. Ne taip turi būti. Mergina turėtų rengtis taip, kas jai yra patogu. Kartais užtenka ir vienos detalės – diržo, kepuraitės ar akinių-, kad pasakytum, kokia ji yra „fashion“ ikona. Gali būti, kad ji apsirengs kokį rožinį plonos medžiagėlės bliuzoną iš Terranovos, užsidės Ed Hardy medalioną su liūto galva ir atrodys „šikarnai“ tiesiog.

– Kaip turėtų atrodyti mergina, kad sulauktų iš jūsų komplimento?

Rolandas: Švariai.
Jonas: Nesmirdėtų, ania?
Rolandas: Tikrai taip. Švariai ir gaiviai.
Jonas: Kaip juicy mint arba spearmint. Kaip double fresh, double mint.
Rolandas: Na čia sakau, gali būti detalė. Dažniausiai vyras pagiria detalę, kaip, pavyzdžiui, „kokie gražūs tavo batai“…
Jonas: Arba, „o, kokia pas tave sagtis graži ar pakabukas“…
Rolandas: Tai gali būti netgi ir ne drabužio detalė. Gal ji kažkaip yra gražiai susišukavusi ar ypatingai pasidažiusi akis ir tai jos ar svetimas vyras pastebės. Ką turėtume pamatyti? Aš manau detalę.
Jonas: Aišku, mes ir pastebime labai jau gražias, seksualias merginas, tas vadinamas „fifačkas“. Ypač Kaune, Pop Star bare pilna tokių.
Rolandas: Kad Pop Star bare nelabai jų yra. Na nežinau, gal pas tave ten jos ateina.
Jonas: Matau, pavyzdžiui, tas tokias aptemtai, kaip sakant, gašliai apsirengusias.
Rolandas: Nepastebėjau…
Jonas: Tai kur žiūri?
Rolandas: Tai nuo pulto akių nepakeliu, dirbu baisiausiai 🙂
Jonas: Na bet šiaip, juk vyrai esam, tai ir pastebim.
Rolandas: Aišku, nepastebėta nei viena pro akis nepraeina.

– Ką manote apie plastines operacijas?

Rolandas: Manau, kad nieko čia blogo. Jei kažkas turi trūkumų, tai kodėl gi nepadaryti jų privalumu? Gal pas kažką antakiai yra per žemai ar akių vokai užkritę akis, tai plastinė operacija yra gerai.
Jonas: Man tai labiau natūralumas patinka. Bet jei, pavyzdžiui, mergaitė labai norėtų pasididinti krūtis ir be to jaustųsi prastai, tai aš tikrai nieko prieš būčiau. Tačiau nereikia persūdyti. Kartais būna, kad plastinės operacijos tampa vos ne kaip liga. Kaip ir su tatuiruotėmis – vieną pasidarai ir užsikrėti, vėl ir vėl darai…
Rolandas: Tai tokiu atveju žmogus gal turi kreivą supratimą apie tobulumą? Šiek tiek ligota, kai jis bando būti į kažką panašus, kai jis darosi plastinę operaciją ir prašo padaryti nosį kaip pas Carmen Electra. Gerai tai, kas nėra per daug. Čia kaip ir su aksesuarais. Man atrodo per daug, kai, pavyzdžiui, Mičas Bakenonas per „Amerikos Talentus“ užsideda porą pakabukų ant kaklo ir porą apyrankių. Aš jam jų pusę nuimčiau.

– Kas paskatino sukurti laidą „Radistai“?

Jonas: Paskatino direktorius. Aš dirbu ZIP’e nuo 2006 metų. Tuo metu Rolas dirbo televizijoje. Metus pradirbau be Rolo su tokia mergaite Simona. Direktorius pasakė, kad man reikia naujo dueto, ir tada galvojom, ką čia būtų galima pakviesti. O Rolą tiesiog visada susitikdavau klubuose, interviu jis iš manęs imdavo telike, kai aš realybės šou dalyvavau. Tai aš iš karto ir pagalvojau apie jį ir pakviečiau kažką kartu pabandyti sukurti. Susėdome, pakalbėjome su direktoriumi, jis leido pamėginti ir va, du tokie vyrukai pradėjome vesti laidą. Vienas kitą papildome. Rolas įnešė tokio naglumo, na, jis per daug atvirai viską pasakoja. Aš toks truputį jį pristabdantis esu. Toks ir gavosi tandemas, kai vienas gali labai stipriai kažką užvaryti, kad ir nusikeikti, o kitas toks truputį yra ramesnis. O labiausiai prasisukome tai su skambučiais. Jie pas mus buvo ir yra pagrindinis kabliukas.

– Kaip manote, kas nulemia jūsų populiarumą?

Jonas: Tai tas pats, kas ir nepopuliarumą. Aš nemanau, kad 100 proc. yra už mus. Šiaip gal dėl to, kad mes darome kitaip nei kitos radijo stotys. Mes, pavyzdžiui, galime paskambinti į tiesioginį Power Hit Radio eterį ir paklausti, kiek jie uždirba. Pas mus nėra tabu. Kas kitur nėra leidžiama, mes bandome tai leisti.
Rolandas: Ir specialiai tai padaryti.
Jonas: Kiek mes kartų jau policijojoje esame buvę…
Rolandas: Policija, tai policija… Bet tarkim niekas nekalba apie tamponus, apie papus, apie ratus… Mes leidžiame daugiau nei kiti.
Jonas: Mūsų auditorija – jaunimas. Tad galvojame, kaip jį išlaikyti, ieškome kitokio principo prie jų prieiti. Šiais laikais yra tiek daug medijų, kad sunku tą jaunimą pritraukti, jį išlaikyti ir panašiai. Tad kalbame su jais atvirai, darome tai, kas jiems yra įdomu.

– Kaip jau minėjote, jūsų „kabliukas“ – skambučiai. Pagal kokius kriterijus iš daugybės laiškų atsirenkante kam skambinti?

Rolandas: Manyčiau kriterijai yra vardas, amžius ir laiško ilgis.
Jonas: Aš, pavyzdžiui, per 3 sekundes pamatau, kam skambinti. Yra taip, kad permeti akimis laišką ir iš karto tau kyla kažkokia mintis, kaip apgauti. Šiaip milijoną laiškų tą patį gali parašyti.
Rolandas: Pavyzdžiui, kad parduoda BMW.
Jonas: Iš tokių laiškų nekyla jokių asociacijų ir viskas. O kartais užtenka tiesiog „18 metų vieniša mergina, mėgstanti bendrauti“ ir pan. Ir tada man jau iš karto aišku, kad mėgsta bendrauti, kad galėsiu kažkaip ten ją apgauti. O kad ten BMW turi ar parduoda… Kas iš to, juokinga.

– Ar neatsiranda trinties dirbant duetu, ar nesipykstate?

Jonas: Na būna kokių diskusijų. Pavyzdžiui, kai kalbame gana rimtomis temomis arba pradedame bėdas spręsti. Rolas turi savo nuomonę, o aš – savo. Pasakome kartais: „Ne, tu čia, seni, suprask…“, kartais pasiginčijame.
Rolandas: Liekame kiekvienas prie savo nuomonės, bet, kad būtume žiauriai susipykę, tai taip nebuvo. Jonas gerietis – dėl to taip.
Jonas: Jei būčiau toks, kaip tu…
Rolandas: Jei būtų nachalas toks, kaip aš, na bjauresnio šiek tiek būdo, tai manau būtume ne kartą susipykę. Bet va, žiūrėk, koksai sėdi angelo veidu…

– Kas jūsų darbe jums patiems įdomiausia?

Jonas: Tai, kad tu gali į jį ateiti bet kaip…
Rolandas: Bet kaip jaustis…
Jonas: Bet kaip atrodyti…
Rolandas: Viską padaro mūsų balsas ir jo stiliukas. Tu gali būti nusivylęs, gal kažkas blogo tavo gyvenime įvyko ar pachmielingas koks nors po „tūso“ esi, bet tu ateini ir tu automatiškai su šypsena „Labas vakaras, Lietuva“ tari.
Jonas: Esi neįspraustas į rėmus. Kaip kad, pavyzdžiui, aš dirbau kitoje radijo stotyje. Kitur tu turi visada išlaikyti etiketą, tu negali pasakyti „ei, chebra, zdarov“. O čia mums viskas yra leistina ir mes jaučiamės labai gerai. Nereikia apsimetinėti kažkokiu intelektualu, žiauriai apie viską nusimanyti ar parodyti, koks tu esi „afigienas“. Mes taip paprastai…Tarkim nežinai, kad kas nors įvyko, tą ir pasakai… Parodom, kad esame žmonės ir kad daug ko nežinome.

– Kur save matote po 20 – 30 metų?

Rolandas: Kulinarijos šou vedėju. Labai mėgstu gaminti. Ir va, dar išleisiu kulinarijos knygą.
Jonas: Aš tai labai norėčiau įgarsinti filmus. Aš save ten kažkaip įsivaizduoju. Na, ne serialus, bet tokius rimtesnius, Snobo kino tipo filmus.

– Ką palinkėtumėte portalo Jurgita.lt skaitytojams?

Jonas: Aš šiaip esu užsiregistravęs tame puslapyje.
Rolandas: Tai tada jisai palinkėtų kuo daugiau apsilankymų pas save!
Jonas: Kažkurią dieną jame panaršiau ir kiek atradau daug modelių, pamačiau jų fanus, sužinojau apie darbus. Pasirodo, kiek yra daug pasiekusių! Iš niekur kitur apie jas nesužinočiau. O palinkčiau tai, kad tokios mergaitės klausytų „Radistų“.
Rolandas: Geras, neblogas palinkėjimas!
Jonas: Norėčiau, kad ta mergaitė, kurią mačiau, kuri dabar yra Niujorke ar Milane, pasikviestų mus pasilinksminti į klubą. Aš galėčiau VIP pagroti.
Rolandas: O aš mielai padavinėčiau jam kompaktus. O šiaip aš dar palinkėsiu meilės, draugai, mieli mano. Mylėkit ir būkit mylimi!

Linkime ir mes šauniajam „Radistų“ duetui neišsenkančių kūrybinių minčių, neblėstančio šmaikštumo ir dar didesnio populiarumo. Klausysime jūsų laidas ir lauksime naujų susitikimų bei malonių ir linksmų pašnekesių. Gero naujojo sezono skrydžio!

Pirmąją interviu dalį skaitykite čia: [link=http://radistai.jurgita.lt/naujienos/896]

Apie autorių

Olivia Morelli
Olivia Morelli

Olivia yra grožiui, madai ir sveikatos temai neabejinga mama. Pati buvusi modeliu ir keliavusi pasaulyje ji žino kas yra stiliaus pojūtis, koks sunkus ir pastangų reikalaujantis yra modelio darbas.

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie Jurgita.lt