"Iššūkis - Mis Lietuva" kviečia išrinkti "Mis Publiką"

Gabriel E. Hall - -
"Iššūkis - Mis Lietuva" kviečia išrinkti "Mis Publiką"

Lietuvos ryto televizijoje birželį startavo projektas „Iššūkis – Mis Lietuva“, kuriame savo jėgas jau spėjo išbandyti 20 gražuolių. Spalio 11 dieną įvyksiančiame „Mis Lietuva 2009“ konkuro didžiajame finale autoritetinga komisija tikrai turės ką veikti ir iš ko rinktis. Į gražiausios šalies merginos karūną šiemet pretenduoja daug skirtingų, bet labai žavių panelių. Pretendenčių tarpe galime sutikti ir daininkę – „Širdelę“ Ievą Jotkėlaitę, ir gimnastę Jeleną Koroliovą, ir Olialia mergaites Indrę Burlinskaitę, Ireną Paliokaitę bei Astą Kaukaitę. Sėkmingais pasirodymais projekto žiūrovus taip pat džiugina trys manekenės ir „Supemodels“ agentūros: Justina Kazlauksytė, Ernesta Kalinauskaitė bei Demantė Kazėnaitė.

Šios gražuolės, kaip ir kitos projekto dalyvės, jau spėjo savo jėgas išmėginti pristatant orų prognozę, jos buvo provokuojamos apsinuoginti fotosesijoje, mokėsi etiketo taisyklių restorane, taisyklingo kalbėjimo, improvizacijos subtilybių bei bandė įminti tobulo makiažo paslaptis. Merginos taip pat rinko paramą globos namų auklėtiniams, jos turėjo pademonstruoti savo ištvermę ir psichologinį pasiruošimą neriant į purvą kareivinėse. Visi šie ir dar daugelis kitų išbandymų padėjo atskleisti kiekvienos dalyvės ne tik išorinį, bet ir vidinį grožį.

Po visų šių merginoms paskirtų rungčių jau tikriausiai spėjote išsirinkti sau labiausiai patinkančią pretendentę į gražuolės karūną. Todėl nepatinkgėkite savo simpatijų atiduoti jau dabar, apsilankę oficialiame „Iššūkis– Mis Lietuva“ dalyvių tinklaraštyje . Na, o visoms projekto dalyvėms – didžiausios sėkmės.

„Iššūkis – Mis Lietuva“ kviečia išrinkti „Mis Publiką“„Iššūkis – Mis Lietuva“ kviečia išrinkti „Mis Publiką“„Iššūkis – Mis Lietuva“ kviečia išrinkti „Mis Publiką“„Iššūkis – Mis Lietuva“ kviečia išrinkti „Mis Publiką“„Iššūkis – Mis Lietuva“ kviečia išrinkti „Mis Publiką“„Iššūkis – Mis Lietuva“ kviečia išrinkti „Mis Publiką“„Iššūkis – Mis Lietuva“ kviečia išrinkti „Mis Publiką“„Iššūkis – Mis Lietuva“ kviečia išrinkti „Mis Publiką“

Apie autorių

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall

Gabrielė yra sveikos gyvensenos entuziastė, kuri turi aistrą tiek sveikatai tiek grožiui nes visada domisi naujovėmis ir neprisibijo išbandyti kažką naujo. Išbandžiusi ką nors kas tikrai patinka ji pasidalina su skaitytojais kodėl tai rekomenduoja rinktis.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie Jurgita.lt