IT merginų vardinės rankinės

Gabriel E. Hall - -
IT merginų vardinės rankinės

Žvelgdami į mados istoriją bei šiuolaikinius laikus pastebime, kad dizaineriai gan dažnai garsių moterų vardais vadina savo kūrinius. Šiame sąraše dominuoja rankinės, nors „Gossip Girl“ išgarsėjusi aktorė Blake Lively, seriale vaidinusi Sereną, gali džiaugtis savo vardu pavadintais raudonpadžiais Louboutin bateliais, o MTV serialo „The Hills“ žvaigždutė Kristin Cavallari sukūrė vasariškas klumpes, kurias pavadino „Bardot“. Manote, kad kino ikonos, modelio bei daininkės Brigitte Bardot garbei? Ne, Kristin batams suteikė savo šuns vardą.

Kita vertus, Brigitte Bardot liūdėti nereikėtų – ji turi savo vardu pavadintą rankinę. Savo rankines turi ir daugelis kitų modelių, aktorių, princesių bei garsenybių. Visos šios moterys turi skirtingas profesijas, tačiau jas vienija dvi raidės – IT. Terminą IT, 1904 – aisiais, apibūdino Rudyard Kipling savo trumpame apsakyme „Mrs. Bathurst“: „IT yra tokia savybė, kurią turintys prie savęs pritraukia visus it milžiniškas magnetas. Jeigu moteris turi IT – ji turės visus vyrus, o jeigu vyras turi IT, tai visos moterys bus jo“. Šiandien IT merginomis mes vadiname tas jaunas moteris, kurios „it milžiniškas magnetas“ prie savęs traukia visuomenės dėmesį. Nuolatinės objektyvų blykstės, nuotraukos žurnaluose ir reportažai televizijos laidose, žinoma, yra įdomūs dizaineriams, bet visai ne todėl, kad jiems baisiai rūpėtų jaunųjų žvaigždučių gyvenimas – juos, visų pirma, domina reklama.

Jau rašėme apie Hermés rankinę skirtą princesei Grace Kelly, o šiandien pasižiūrėkime, kurie modeliai, aktorės bei daininkės taip pat gavo rankines pavadintas jų vardais ir savo egzistavimu padarė reklamą dizaineriams.


Alexa Chung. Modelis, laidos vedėja, dizainerė. Mulberry rankinė „Alexa“

IT merginų vardinės rankinės

Kim Novak. Aktorė. Alexander McQueen rankinė „Novak“

IT merginų vardinės rankinės


Brigitte Bardot. Modelis, aktorė, daininkė. Lancel rankinė „Le Bardot“. Įdomu tai, kad šios rankinės gaminamos iš dirbtinės odos, kadangi Brigitte yra aktyvi gyvūnų teisių gynėja ir pasisako prieš kailio bei odos gaminius.

IT merginų vardinės rankinės


Greta Garbo. Aktorė. Bally rankinė „Greta“

IT merginų vardinės rankinės


Sophia Loren. Aktorė. Salvatore Ferragamo rankinė „Sophia“

IT merginų vardinės rankinės


Gisele Bundchen. Modelis. Luella rankinė „Gisele“

IT merginų vardinės rankinės

Jessica Stam. Modelis. Mark Jacobs rankinė „Stam“

IT merginų vardinės rankinės

Apie autorių

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall

Gabrielė yra sveikos gyvensenos entuziastė, kuri turi aistrą tiek sveikatai tiek grožiui nes visada domisi naujovėmis ir neprisibijo išbandyti kažką naujo. Išbandžiusi ką nors kas tikrai patinka ji pasidalina su skaitytojais kodėl tai rekomenduoja rinktis.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie Jurgita.lt