Įžymybės-dizaineriai: Top 5

Gabriel E. Hall - -
Įžymybės-dizaineriai: Top 5

Panašu, kad šiandien būti garsenybe vienoje srityje nebeužtenka. Paskutiniu metu vis daugiau kino, muzikos ar realybės šou žvaigždžių stengiasi užkariauti mados pasaulį. Žinoma, ne kiekvienam tai pavyksta, prisiminkime, kad ir ne itin sėkmingą aktorės Lindsay Lohan bendradarbiavimą su Ungaro…

Šiaip ar taip, be jokių abejonių yra nemažai mados linijų, kurias sukūrė multi-talentingos pramogų pasaulio personos. Kolekcijos sulaukia didelės sėkmės ant podiumų, parduotuvių lentynose bei neša kalnus pinigų autoriams. Jūsų dėmesiui TheFashionSpot sudarytas sėkmingiausių bei populiariausių įžymybių, virtusių dizaineriais madų linijų 5-tukas.

1. L.A.M.B.

Įžymybės-dizaineriai: Top 5

„L.A.M.B.“ – mėgstama dainininkės Gwen Stefani „Love. Angel. Music. Baby“ santrumpa, kuri merginos manymu puikiai atspindi ne tik jos kuriamą muziką, bet ir madą. Tiesa, nors Gwen savo karjerą pradėjo kaip dainininkė, dizainere ji svajojo tapti nuo mažens. Garsioji blondinė prisimena jog jos vaikystės kambarys buvo virtęs tikra siuvykla, kur Gwen valandų valandas piešdavo eskizus ir kurdavo sau originalią aprangą. Pirmoji „L.A.M.B.“ kolekcija ant podiumų pasirodė 2003-aisiais, iškart pelniusi gerbėjų bei kritikų pripažinimą. Naujausioje 2011-ųjų pavasario kolekcijoje vyrauja ryškios spalvos, afrikietiški motyvai, languotos medžiagos, raukiniai bei funky dvasia.

Įžymybės-dizaineriai: Top 5

2. Elizabeth and James

Įžymybės-dizaineriai: Top 5

Dvynės aktoriukės Mary-Kate ir Ashley Olsen, žinomos ne tiek dėl savo filmų, kiek dėl bohemiško „valkatų stiliaus“, daugeliui paauglių tapusios tikromis stiliaus ikonomis, prieš keletą metų įkūrė mados liniją „Elizabeth and James“, pavadintą jų sesers bei brolio garbei. Drabužiai yra skirti maždaug 20-30 metų žmonėms, norintiems atrodyti stilingai, nerūpestingai ir jaunatviškai.

Įžymybės-dizaineriai: Top 5

3. William Rast

Įžymybės-dizaineriai: Top 5

2006-ųjų spalį dainininkas/aktorius Justin Timberlake su savo vaikystės draugu Trace Ayala Los Andželo mados savaičių metu pademonstravo pirmąją „William Rast“ kolekciją. Origanali „William Rast“ idėja buvo kurti vien tik džinsus, tačiau šiuo metu dizaineriai nuo galvos iki kojų rengia ir moteris, ir vyrus. „William Rast“ (pavadintas įkūrėjų senelių garbei;pavadinimas – tai jų pavardės) tapo žinomas dėl vyriškų siluetų pritaikymo moterims, juose išlaikant baikerio dvasią.

Įžymybės-dizaineriai: Top 5

4. House of Harlow 1960 & Winter Kate

Įžymybės-dizaineriai: Top 5

O štai buvusi realybės šou žvaigždė bei atlikėjo Lionel Richie įdukra Nicole sugebėjo sukurti net dvi sėkmingas mados linijas. „House of Harlow 1960“ – tai nebrangių juvelyrinių dirbinių kolekcija, kuri buvo akimirksniu išparduota per debiutą Los Andželo butike „Kitson“. Vėliau ši linija išsiplėtė ir šiuo metu taip pat gamina ir kitus aksesuarus: batus, kepures bei rankines.Tuo tarpu „Winter Kate“ yra bohemiškos aprangos linija, puikiai atspindinti pačios Nicole Richie stilių.

Įžymybės-dizaineriai: Top 5

5. Jessica Simpson

Įžymybės-dizaineriai: Top 5

Amerikiečių dainininkė Jessica Simpson, itin išgarsėjusi po MTV realybės šou „Newlyweds“ („Jaunavedžiai“), kur talentingai sukūrė blondinės tikrąja to žodžio prasme įvaizdį, atrodo yra ne tokia jau kvaila – bent jau puikiai žino kaip uždirbinėti pinigus. Jos milžiniška vardinė mados ir parfumerijos linija, įkurta 2007-aisiais, šiais metais pasiekė 750 mln. dolerių apyvartą. Jessica Simpson kuria ne tik stilingus drabužius, kvepalus, bet ir avalynę, apatinius drabužius, įvairius aksesuarus, net ir puikiai įvertintą lagaminų liniją.

Įžymybės-dizaineriai: Top 5

Apie autorių

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall

Gabrielė yra sveikos gyvensenos entuziastė, kuri turi aistrą tiek sveikatai tiek grožiui nes visada domisi naujovėmis ir neprisibijo išbandyti kažką naujo. Išbandžiusi ką nors kas tikrai patinka ji pasidalina su skaitytojais kodėl tai rekomenduoja rinktis.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie Jurgita.lt