Jau išleistas antras žurnalo "Jurgita" numeris

Gabriel E. Hall - -
Jau išleistas antras žurnalo "Jurgita" numeris

Dėmesio, dėmesio! Jau pasirodė naujas žurnalo „Jurgita“ numeris! Pirmajame žurnalo numeryje kvietėme paviešėti Didžiojoje Britanijoje, o šį kartą pamėginsime nukelti Jus į egzotiškąjį Afrikos žemyną.

Pilnas egzotikos, spalvų, gyvybės ir afrikietiškų motyvų žurnalas jau keliauja į didžiausių šalies miestų grožio centrus, kavines ir kitas viešas vietas. Skubėkite peržiūrėti žurnalo elektroninę versiją, kur rasite Egmonto Bžesko intymių patarimų vadovą, išmoksite pinti afrikietiškas kasytes, sužinosite muzikos naujienas.

Ar žinote kaip tapti geru modeliu? Šį klausimą uždavėme vienai garsiausių Lietuvos manekenių – Eglei Tvirbutaitei. Ant podiumo ji kaip namie, o modelio darbas jos kasdienybė – jau 7 metus. Pradinukės akimis į modelio darbą pažvelgs Gerda Obelieniūtė, o naujausias madų tendencijas atskleis didžiulis reportažas iš „Mados infekcijos“.

Per Afriką keliausime skersai ir išilgai – paskanausime virtuvės patiekalų, paklausysime afrikietiškos muzikos, pasigrožėsime papuošalais ir drabužiais. Ar žinote, kad afrikietiški motyvai šį sezoną labai madingi? Spalvos, raštai ir detalės – nuo podiumo iki kasdienybės. Neaplenksime ir gyvųjų Afrikos perlų – gražuolių manekenių, pasklidusių po visą pasaulį bei garsiosios Agbani Darego, kuri 2001 metais tapo „Miss Pasauliu“ ir iki šiol yra vienintelė afrikietė, pasipuošusi šiuo titulu.

Beje, jei pastaruoju metu lankėtės Kauno „Akropolyje“ ir pakliuvote paparacams, gali būti, kad žurnalo puslapiuose rasite ir save. Gatvės mada – viena iš skaitomiausių žurnalo rubrikų. Šį kartą ji keliasi po stogu, bet argi ne „Akropolyje“ visada verda veiksmas ir renkasi daugiausiai stileivų?

Mokysimės stilingai rengtis, atsižvelgdami į šio pavasario madas, užmesime akį į madingiausius aksesuarus – apyrankes, rankines, papuošalus, batelius. Pamėginsime kartu pasidaryti gaivų, pavasarišką makiažą. Tai ir dar daugiau rasite naujajame žurnale „Jurgita“.

Prisijunk prie JURGITOS facebook’e [joinfb=212992545701]

Apie autorių

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall

Gabrielė yra sveikos gyvensenos entuziastė, kuri turi aistrą tiek sveikatai tiek grožiui nes visada domisi naujovėmis ir neprisibijo išbandyti kažką naujo. Išbandžiusi ką nors kas tikrai patinka ji pasidalina su skaitytojais kodėl tai rekomenduoja rinktis.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie Jurgita.lt