Jaunas, stilingas ir garsus: BryanBoy

Linas Kiguolis - -
Jaunas, stilingas ir garsus: BryanBoy

Filipinuose gyvenantis BryanBoy net neįsivaizdavo, kad vieną dieną jis taps vienu didžiausių ir mylimiausių mados blogerių pasaulyje. Jis net nebūtų pagalvojęs, kad jo blogą skaitys ne tik mada besidomintys asmenys, bet ir garsiausi dizaineriai bei populiarių mados leidinių redaktoriai. Šiandien mados pasauliui neabejingas vaikinas gali drąsiai mėgautis jį lydinčia sėkme. Prieš keletą metų dizaineris Marc Jacobs sukūrė jo garbei rankinę, o per šių metų Milano madų savaitę jis stebėjo Dolce & Gabbana kolekcijos pristatymą sėdėdamas pirmosiose eilėse kartu su žymiosiomis Anna Wintour, Hamish Bowles ir Suzy Menkes.

– Kaip į tavo gyvenimą atėjo mada?

Pirmą kartą prie mados industrijos prisiliečiau būdamas 11 ar 12 metų. Man patiko skaityti mamos nusipirktus žurnalus „Vogue“, „Harper’s Bazaar“, „Marie Claire“ ir „Cosmo“. Būtent jie mane įtraukė į šį pasaulį. Mada man padeda išreikšti save, savo asmenybę, nuotaiką ir emocijas. Apskritai, ji suteikia galimybę kiekvienam išreikšti save tūkstančiais kūrybingų būdų.

Apie ką yra tavo blogas BryanBoy?

Mano blogas yra mane supančių dalykų mišinys, kuris susideda iš mados, pop kultūros, garsenybių ir, žinoma, manęs pačio!

Jaunas, stilingas ir garsus: BryanBoy

– Kada pradėjai pildyti savo blogą?

Brayanboy.com svetainė buvo sukurta 2004 metų spalį. Iš pradžių ji buvo skirta mano kelionių įspūdžiams. Keliavau į Maskvą ir ieškojau erdvės, kurioje savo šeimai ir draugams galėčiau papasakoti apie patirtus nuotykius joje. Idėja išsiųsti 200 elektorinių laiškų nebuvo labai patraukli, todėl blogo sukūrimas buvo geriausia išeitis.

Kur slypi tavo, kaip blogerio, sėkmės paslaptis?

Kai tik pradėjau pildyti savo blogą, per daug negalvojau, ką jame pateikti. Jame buvo galima rasti ir mano stiliaus eksperimentavimų, ir mano apgirtusių nuotykių. Žmonėms tai patiko ir jie papasakojo apie mano blogą savo draugams, šeimos nariams, pažįstamiems. Taip jis tapo žinomas. Šiandien atsakingiau žiūriu į blogo pildymą ir stengiuosi viską padaryti taip, kad žmonės galėtų pritaikyti sau. Taip pat jame perteikiu savo humoro jausmą , – t.y. būnu linkmas, šmaikštus. Juose pateikiu įdomias, juokingas ir kartais ironiškas fotografijas. Mano blogas lengvai skaitomas ir man tai be galo patinka. Beje, jaučiu didelį malonumą bendraudamas su savo skaitytojais.

Jaunas, stilingas ir garsus: BryanBoy

– Kaip atrodo eilinė tavo diena?

Kai nekeliauju ir būnu Filipinuose, praleidžiu 18 valandų per parą prie interneto. Žmonės dažnai galvoja, kad mano gyvenimas yra prabangus, bet iš tiesų taip nėra. Žinoma, aš nemažai keliauju, tačiau būdamas namie aš užsidarau savo kambaryje, iš kurio galiu neišeiti 5 dienas. Jame nuo pat ryto pasineriu į virtualų pasaulį.

– Kiek elektorninių laiškų gauni per dieną?

Praėjusią dieną gavau 3200 laiškų 🙂

– Ar nemąstai apie padėjėją?

Šiuo metu planuoju pasisamdyti vadybininką Los Andžele. Bus įdomu pažiūrėti, kur toliau karjera nuves.

– Ką šiuo metu labiausiai norėtum susitikti?

Tai būtų Michelle Obama. Ji be menkiausios abejonės yra mūsų laikų ikona.

Jaunas, stilingas ir garsus: BryanBoy

– Jei blogeriai būtų žvaigždės, kaip manai, kuri iš jų geriausiai reprezentuotų tave?

Heidi Montag. Ji yra keista ir tuo pačiu nepakartojama. Jai 23 – eji ir ji jau spėjo išbandyti įvairiausias plastines veido procedūras. Manau, kad ji – naujoji Paris Hilton. Ji kaip Prozakas, padedantis blogą dieną turintiems žmonėms juoktis bet kur ir bet kada. Tai – tyra meilė.

– Viename savo komentare minėjai, kad „išgyveni 15 minučių šlovę“. Ką turėjai omenyje?

Jaučiuosi, jog gyvenčiau gyvenimą, kuris padalintas į nepakartojamas 15 minučių atkarpas. Pavyzdžiui, 15 minučių šlovę išgyvenau tada, kai dizaineris Marc Jacobs pavadino mano garbei vieną savo rankinių, tada, kai sėdėjau priekinėje žiūrovų eilėje per Dolce & Gabbana kolekcijos pristatytmą ir tada, kai susitikau su garsiąja „Vogue“ redaktore Anna Wintour…

Jaunas, stilingas ir garsus: BryanBoy

– Kokie tavo ateities planai?

Blogą pildau jau šešerius metus. Ar save įsivaizduoju tai darant ir ateinančius dešimt metų? Manau, kad ne. Todėl ieškau terpės, kur galėčiau laisvai save realizuoti ir drąsiai išreikšti savo mintis. Esu gavęs nemažai pasiūlymų iš televizijos ir žurnalų. Šiuo metu pats savęs klausinėju, ką labiau norėčiau veikti.

– Kokį žodį dažniausiai naudoji pildydamas savo blogą?

„Nuostabu“. Ne tik virtualiame, bet ir tikrame gyvenime viskas yra „nuostabu“.

Jaunas, stilingas ir garsus: BryanBoy

Jaunas, stilingas ir garsus: BryanBoy

Jaunas, stilingas ir garsus: BryanBoy

Jaunas, stilingas ir garsus: BryanBoy

Jaunas, stilingas ir garsus: BryanBoy

Jaunas, stilingas ir garsus: BryanBoy

Nuotraukos bryanboy.com

Apie autorių

Linas Kiguolis
Linas Kiguolis

Linas Kiguolis - žinomo verslininko Ugniaus Kiguolio jaunesnysis brolis, tvirtai žingsniuojantis savo karjeros laiptais. Ilgą laiką buvęs brolio šešėlyje jaunas ir ambicingas IT specialistas tapo brolio verslo partneriu ir užsitikrino svarbų vaidmenį bendroje veikloje.

Susisiekite su Linas Kiguolis
Apie Jurgita.lt